Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat końcowy Gimnazjada
XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Chełm 6.11.2014r.

SZKOŁY GIMNAZJALNE W KATEGORII DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Lp. SZKOŁA Dziewczęta M-CE
DZIEW.
Chłopcy M-CE
CHŁ.
RAZEM
SZKOŁA
1999-2001 1999-2001
1 GIM URSZULIN 25 2-3 32 2 57
2 GIM NR 6 CHEŁM 32 1 14 4-5 46
3 GIM NR 8 CHEŁM 9 7 35 1 44
4 GIM NR 2 CHEŁM 25 2-3 14 4-5 39
5 GIM NR 1 CHEŁM 21 4 5 9 26
6 GIM UHER 4 10 18 3 22
7 GIM NR 7 CHEŁM 10 5-6 11 7 21
8 GIM DOROHUSK 10 5-6 6 8 16
9 GIM NR 2 WŁODAWA 0 0 13 6 13
10 NIEPUB.GIM RAZEM W CHEŁMIE 6 9 2 10 8
11 GIM NR 1 WŁODAWA 8 8 0 0 8

BIEG 5
Kategoria: Dziewczęta (Rocznik: 1999-2001) Dystans: 1000m

1    ZIELIŃSKA PAULINA    GIM URSZULIN    10pkt
2    KOCOT KATARZYNA    GIM URSZULIN    9 pkt
3    LABBE ANGELIKA    GIM NR 1 WŁODAWA    8 pkt
4    MAŁEK EMILIA    GIM NR 2 CHEŁM    6 pkt
5    ZIĘTKO ALEKSANDRA    NG RAZEM CHEŁM    6 pkt
6    WIEWIÓRA DOMINIKA    GIM NR 6 CHEŁM    6 pkt
7    GAJEWSKA JULIA    GIM DOROHUSK    6 pkt
8    SKIBA KATARZYNA    GIM NR 6    6 pkt
9    ZAJĄC NIKOLA    GIM NR 6    4 pkt
10    PRZYBYLSKA MAGDALENA    GIM URSZULIN    4 pkt
11    KARAŚ SYLWIA    GIM NR 1    4 pkt
12    MROCZKO ALEKSANDRA    GIM NR 2    4 pkt
13    STADNICKA ŻANETA    GIM NR 1    4 pkt
14    MECH GABRIELA    GIM NR 6    4 pkt
15    SOKÓŁ AGATA    GIM UHER    4 pkt
16    CUKROWSKA KINGA    GIM NR 6    3 pkt
17    KRAWCZUK VEL WALCZUK MARIA    GIM NR 6    3 pkt
18    KOZACZUK ANNA    GIM NR 1    3 pkt
19    CHADAJ AGNIESZKA    GIM NR 8    3 pkt
20    KURZĘPA EWA    GIM NR 2    3 pkt
21    KRUK JOANNA    GIM DOROHUSK    3 pkt
22    BOCHEN KAMILA    GIM NR 1    3 pkt
23    MROZEK SYLWIA    GIM NR 2    3 pkt
24    KURDA DOMINIKA    GIM NR 7    3 pkt
25    MAŁEK ALEKSANDRA    GIM NR 2    3 pkt
26    PIETRASZEK ANETA    GIM NR 6    2 pkt
27    SZCZYGIEŁ NATALIA    GIM NR 2    2 pkt
28    PASZCZUK WERONIKA    GIM NR 8    2 pkt
29    SEMENIUK ALICJA    GIM NR 1    2 pkt
30    STASIUK HONORATA    GIM NR 1    2 pkt
31    PRUSZKOWSKA DOMINIKA    GIM NR 6    2 pkt
32    GŁOWACKA SANDRA    GIM NR 7    2 pkt
33    SOKOŁOWSKA ALEKSANDRA    GIM NR 2    2 pkt
34    PIASECKA WERONIKA    GIM URSZULIN    2 pkt
35    KAMIŃSKA NIKOLA    GIM NR 8    2 pkt
36    KRAWCZYK NATALIA    GIM NR 6    1 pkt
37    NISHIZAWA AGATA    GIM NR 1    1 pkt
38    POWAGA MAGDALENA    GIM NR 6    1 pkt
39    DANKIEWICZ WIKTORIA    GIM DOROHUSK    1 pkt
40    WĄSOWICZ MAGDALENA    GIM NR 8    1 pkt
41    SITARCZUK DARIA    GIM NR 7    1 pkt
42    MOSKAL OLIWIA    GIM NR 1    1 pkt
43    CICHOCKA DOMINIKA    GIM NR 7    1 pkt
44    SACAWA EDYTA    GIM NR 7    1 pkt
45    PAWELCZUK ANETA    GIM NR 7    1 pkt
46    …… PAULA    GIM NR 2    1 pkt
47    TYSZKIEWICZ OLA    GIM NR 7    1 pkt
48    PAWLUK DOMINIKA    GIM NR 1    1 pkt
49    CHMIELEWSKA MARTYNA    GIM NR 2    1 pkt
50    BOCHYŃSKA WIOLETTA    GIM NR 8    1 pkt
51    WNUK ALEKSANDRA    GIM NR 6    
52    OPĄG KATARZYNA    GIM NR 7    
53    FIK WERONIKA    GIM NR 7    
54    TATYS NIKOLA    GIM NR 7    
55    POPIELNICKA DOMINIKA    GIM NR 7    
56    JANKOWSKA WERONIKA    GIM NR 7    
57    DOROTA PATRYCJA    GIM NR 7    
58    WĘGRZYN NATALIA    GIM NR 7    
59    ZIĘTKO EMILIA    GIM NR 1    
60    PIĘTAK WERONIKA    GIM NR 8    
61    SZADY KAROLINA    GIM NR 2    
62    BZUMOWSKA MARCELINA    GIM NR 7    
63    KAMIŃSKA WERONIKA    GIM NR 6    
64    MOSKALUK NATALIA    GIM RAZEM    
65    BASAJ SANDRA    GIM NR 7    
66    PĄSIEK PAULINA    GIM NR 7    
67    AJFLER NATALIA    GIM NR 7    
68    OSTAPIŃSKA KATARZYNA    GIM NR 7    
69    WĘGOREK WIKTORIA    GIM NR 7    
70    NOWOSAD JUSTYNA    GIM NR 7    
71    BAŁUKA KATARZYNA    GIM NR 1    
72    KARCZEWSKA KATARZYNA    GIM NR 7    
73    SOKOŁOWSKA NATALIA    GIM NR 2    
74    DĄBROWSKA MONIKA    GIM NR 2    
75    CZYŻYK JULIA    GIM NR 1    
76    DRAGAN JULIA    GIM NR 8    
77    BARTOSZUK PATRYCJA    GIM NR 7    
78    KĄDZIELA NATALIA    GIM NR 8    
79    MAZUREK MAGDALENA    GIM NR 8    
80    DUDKIEWICZ WIKTORIA    GIM NR 8    
81    MAKOWSKA MARIETTA    GIM NR 8    
82    ZAJĄC ANGELIKA    GIM NR 7    
83    KOSTECKA NATALIA    GIM NR 7    
84    GWARDIAK KAROLINA    GIM NR 7    
85    PAPKOKI ALEKSANDRA    GIM NR 8    
86    POWAGA ALEKSANDRA    GIM NR 8
87    DRZEWIŃSKA NIKOLA    GIM NR 2
88    OBACZUK PAULINA    GIM NR 8    
89    MAZUREK KAROLINA    GIM NR 8

BIEG 6
Kategoria: Chłopcy (Rocznik: 1999-2001) Dystans: 1300m

1    POŁYNKIN DAWID    GIM NR 2 WŁODAWA    10pkt
2    SKOWRONEK DANIEL    GIM URSZULIN    9 pkt
3    PAWLIKOWSKI TOMASZ    GIM NR 8 CHEŁM    8 pkt
4    ŁATWIŃSKI KONRAD    GIM NR 6 CHEŁM    6 pkt
5    CZEPIEL JAKUB    GIM NR 8 CHEŁM    6 pkt
6    KUŚMIERZ DAMIAN    GIM NR 8 CHEŁM    6 pkt
7    PAWIK ROBERT    GIM URSZULIN    6 pkt
8    KŁĘBUKOWSKI PIOTR    GIM URSZULIN    6 pkt
9    RAK KRZYSZTOF    GIM NR 8    4 pkt
10    DZIADKO PATRYK    GIM NR 6    4 pkt
11    ŁUKOWIEC MIKOŁAJ    GIM NR 7    4 pkt
12    SZAFRAN ALBERT    GIM NR 2    4 pkt
13    WICHÓRSKI PIOTR    GIM UHER    4 pkt
14    SKIBA MARIUSZ    GIM NR 2    4 pkt
15    PALEC ADRIAN    GIM NR 6    4 pkt
16    FURMANIUK PATRYK    GIM DOROHUSK    3 pkt
17    PISKAŁA DAWID    GIM NR GIM NR 2 WŁODAWA    3 pkt
18    SOKÓŁ BARTEK    GIM UHER    3 pkt
19    LEWANDOWSKI SEBASTIAN    GIM URSZULIN    3 pkt
20    KMUK ERYK    GIM NR 8    3 pkt
21    SZEWCZAK FILIP    GIM NR 2    3 pkt
22    KASZEWSKI KRYSTIAN    GIM URSZULIN    3 pkt
23    MAZUREK MARCIN    GIM UHER    3 pkt
24    MAJEWSKI KRYSTIAN    GIM URSZULIN    3 pkt
25    KLOC DANIEL    GIM DOROHUSK    3 pkt
26    GRZEGORCZYK MICHAŁ    GIM NR 8    2 pkt
27    RYCAK DAWID    GIM URSZULIN    2 pkt
28    SMOLIRA PAWEŁ    GIM UHER    2 pkt
29    WRÓBEL RADOSŁAW    GIM RAZEM    2 pkt
30    MAKARUK BARTEK    GIM UHER    2 pkt
31    GRENIUK MATEUSZ    GIM NR 1    2 pkt
32    BURY KACPER    GIM NR 2    2 pkt
33    KRUPA KAMIL    GIM NR 1    2 pkt
34    KORSZLA PATRYK    GIM UHER    2 pkt
35    DZIERBA DAWID    GIM NR 8    2 pkt
36    JANIEC JAKUB    GIM NR 1    1 pkt
37    GRĄDZ MICHAŁ    GIM NR 8    1 pkt
38    ANDRZEJKOWSKI PIOTR    GIM NR 7    1 pkt
39    ŚCIGAJ PAWEŁ    GIM NR 7    1 pkt
40    PASTUSZAK ANDRZEJ    GIM UHER    1 pkt
41    SITARCZUK DAMIAN    GIM NR 7    1 pkt
42    RÓŻAŃSKI KACPER    GIM NR 2    1 pkt
43    MISTEREK KAMIL    GIM NR 8    1 pkt
44    KUJAWSKI KORDIAN    GIM UHER    1 pkt
45    MISIEC MATEUSZ    GIM NR 7    1 pkt
46    BRZUCHALA KACPER    GIM NR 7    1 pkt
47    MRÓZ ADRIAN    GIM NR 8    1 pkt
48    MARCYNIUK PATRYK    GIM NR 7    1 pkt
49    HERDA MATEUSZ    GIM NR 8    1 pkt
50    SKIBIŃSKI ERYK    GIM NR 7    1 pkt
51    GIERGIEL DAMIAN    GIM UHER    
52    JAROSZEK MARIUSZ    GIM NR 8    
53    ZDEBSKI PATRYK    GIM NR 8    
54    SKIBIŃSKI KACPER    GIM RAZEM    
55    MALEC ZBIGNIEW    GIM NR 7    
56    GREJNER SZYMON    GIM UHER    
57    CZUŻ DAWID    GIM NR 8    
58    MĘKAL KAMIL    GIM NR 8    
59    ZIELIŃSKI ERNEST    GIM NR 8    
60    ZAWRZAŁ DANIEL    GIM NR 8    
61    FARBIŚ PAWEŁ    GIM NR 7    
62    SKIBIŃSKI DENIS    GIM NR 2    
63    PORZYCKI DAMIAN    GIM NR 1    
64    KOLANO BARTEK    GIM NR 7    
65    MĘKAL KAROL    GIM NR 7    
66    BURY OSKAR    GIM NR 2    
67    SOKALUK KONRAD    GIM NR 2    
68    KOŁACZKOWSKI DAWID    GIM NR 8    
69    BUJALSKI KRYSTIAN    GIM NR 8    
70    SIKORSKI RADOSŁAW    GIM NR 7    
71    GŁĘBOCKI KACPER    GIM NR 8    
72    KRAWIEC DAWID    GIM NR 7    
73    CHMIELNICKI PAWEŁ    GIM NR 7    
74    JAŃCZUK MATEUSZ    GIM NR 8    
75    OŚKO GABRIEL    GIM NR 2    
76    WAWRZYSZUK SEBASTIAN    GIM NR 2    
77    SAWA JAKUB    GIM NR 8    
78    LEWICKI KACPER    GIM NR 8    
79    RUDZKI PAWEŁ    GIM NR 2    
80    GRUSZA GRZEGORZ    GIM NR 2    
81    FOLUTZ KONRAD    GIM NR 2    
82    MEJSNEROWICZ JAKUB    GIM NR 7    
83    KOZAK JAKUB    GIM NR 7    
84    DUBACZYŃSKI PATRYK    GIM NR 8    
85    SZKAŁUBA MATEUSZ    GIM NR 8    
86    NOWAKOWSKI KRYSTIAN    GIM NR 1    
87    SZPONAR NORBERT    GIM NR 1    
88    WALUCH KAROL    GIM NR 8    
89    PUŁKA DAMIAN    GIM NR 1    
90    GUGUŁKA JAKUB    GIM NR 2    
91    SOKOŁOWSKI KACPER    GIM NR 2    
92    JANICKI JAKUB    GIM NR 8    
93    WIŚNIEWSKI DAWID    GIM NR 8    
94    SZCZOTKOWSKI MIŁOSZ    GIM NR 8    
95    SOKOŁOWSKI MATEUSZ    GIM NR 2    
96    POLAKOWSKI MICHAŁ    GIM NR 8    
97    FOLUSZ MACIEJ    GIM NR 8    
98    SZTEJN PATRYK    GIM NR 8    
99    NIEBORAK JAKUB    GIM NR 8    
100    PILIPCZUK MARCIN    GIM NR 2    
101    OLECH PAWEŁ    GIM UHER    
102    GŁĄB DAWID    GIM NR 8    
103    MAŁEK MARCELI    GIM NR 8    
104    JUREK MATEUSZ    GIM NR 1    
105    KOBA PATRYK    GIM NR 1    
106    BOGACZ MATEUSZ    GIM NR 7    
107    GAJOS PATRYK    GIM NR 7    
108    KANIEWSKI MACIEJ    GIM NR 8    
109    KRÓLIKOWSKI HUBERT    GIM NR 7    
110    KUDEŁKO RAFAŁ    GIM NR 2    
111    KARAŚ NORBERT    GIM NR 7    
112    MAŁYSZ ŁUKASZ    GIM RAZEM    
113    BOJCZUK BARTOSZ    GIM NR 8    
114    BASAJ SZYMON    GIM NR 7    
115    KWIETNIEWSKI TOMASZ    GIM NR 2    
116    JELEŃ KACPER    GIM NR 7    
117    SIENIAWSKI MACIEJ    GIM NR 7    
118    SOBOLEWSKI KONRAD    GIM NR 1    
119    OPALIŃSKI KONRAD    GIM NR 1    
120    BARYŁA STANISŁAW    GIM NR 7    
121    BLACHA BARTŁOMIEJ    GIM NR 2    
122    ŁOŚ MATEUSZ    GIM RAZEM    
123    DERKACZ PATRYK    GIM NR 1    
124    GŁAZ KORNELIUSZ    GIM NR 2    
125    SZCYPEK KACPER    GIM NR 1    
126    LIPNIEWSKI ADRIAN    GIM NR 1    
127    SIRKO PATRYK    GIM NR 1    
128    CZAPLA MICHAŁ    GIM NR 1    
129    PIĄTEK ADRIAN    GIM NR 7    
130    HERDA MICHAŁ    GIM RAZEM    
131    ROJEWSKI PIOTR    GIM NR 7    
132    JARYNIUK KRZYSZTOF    GIM NR 1    
133    KOZAK MARCIN    GIM NR 2    
134    TOBOLSKI JAKUB    GIM NR 2    
135    DRZEWICKI JAKUB    GIM RAZEM    
136    KAMIŃSKI DAWID    GIM NR 7    
137    BEDNARUK PIOTR    GIM NR 2    
138    SEREDA CEZARY    GIM NR 7    
139    PACHOLCZYK KACPER    GIM NR 7    
140    PALESTRANT SEBASTIAN    GIM NR 7


Sponsorzy  XXV Biegu Niepodległości
- Urząd Miasta Chełm
- Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych w Chełmie
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Chełmie
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie
- Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie w Chełmie
- P.W. „MELIX” sp. zoo stacja paliw BP w Chełmie

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa