Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskiej Gimnazjady
Ligi  l-a indywidualnej - 28.04.2015 r. Stadion Miejski w Chełmie

Dziewczęta

100m
1.    Mech Gabriela    G nr 6.    14,61    14
2.    Rojek Emilia    G nr 1    14,80    13
3.    Kinach Joanna    G nr 7    15,32    12
4.    Aleksandra Trzcińska    G nr 6    15,41    11
5.    Krzyżanowska Celina    G. nr 2    16,05    10
6.    Gawęda Aleksandra    G nr 6    16,19    9
7.    Karaś Sylwia    G. nr 1    16,24    8
8.    Bochen Kamila    G nr 1`    16,51    7
9.    Baranowska Dominika    G. nr 8    16,87    6
10.    Świrak Daria     G. nr7    17,04    5
11.    Wychadańczuk Diana    G. nr 2    17,34    4
12.    Chmielewska Martyna    G nr 2    15,51    3
13.     Ćwiek Patrycja    G nr 8    17, 86    2
14.     Nowak Klaudia    NG „Razem”    18,42    1
pk.    Zielińska Paulina        13,98    -

300m
1.    Ziętko Aleksandra    NG. „Razem”    47,56    14
2.    Zając Nikoletta    G. nr 6    50,36    13
3.    Świstowska Natalia    G. nr 6    50,51    12
4.    Góral Danuta    G. nr 1    52,21    11
5.    Giers Wioletta    G. nr 1    52,60    10
6.    Siatka Kamila    G. nr 7    52,98    9
7.    Tywoniuk Paulina    G. nr 7    54,08    8
8.    Dziaduszyńska Katarzyna    G. nr 1     54,46    7
9.    Madej Greta    G. nr 7    57,71    6
10.    Kamińska Nikoleta    G. nr 8    57,87    5
11.    Kurzępa Ewa    G. nr 2     58,08    4
12.    Watrak Monika    G. nr 2    1;00,86    3
13.    Barabas Joanna    G nr 8    1;01,83    2
14.    Mroczko Aleksandra    G. nr 2    1;01,86    1
pk.    Madej Karolina    G nr 7    58,59    

600m
1.    Żukowska Paulina    G nr 6    2;07,42    10
2.    Skiba Katarzyna    G. nr 6     2;08,51    9
3.    Sołowiej Gabriela    G. nr 2    2;08,57    8
4.    Cukrowska Kinga    G. nr 6    2;11,81    7
5.    Kołtun Karolina    G. nr 1    2;16,28    6
6.    Pilarska Aleksandra    G. nr 8    2;23,63    5
7.    Biała Klaudia    G. nr 1    2;25,12    4
8.    Rogala Iza    G. nr 8    2;30,54    3
9.     Tatys Nikola    G. nr 7    2;32,61    2
10.    Tyszkiewicz Aleksandra    G nr 7    2;34,87    1

1000m
1.    Małek Emilia    G. nr 2    3;29,60    5
2.    Kurda Dominika    G. nr 7    4;27,02    4
3.    Chwedorczuk Inga    G. nr 1    4;31,58    3
4.    Mroczko Katarzyna    G. nr 7    4;42,31    2
5.    Pawelczuk Aneta    G .nr 7    4;54,64    1

Skok w dal.
1.    Michalska Aleksandra    G. nr 1    4,35    13
2.    Szczółko Sandra    G. nr 8    4,25    12
3.    Małek Aleksandra    G. nr 2    4,22    11
4.    Prokopiuk  Julia    G. nr 7    4,20     10
5.    Płonkowska Zofia    G. nr 6    4,03    9
6.    Ułanowska Dominika     G. nr 8    3,95    8
7.    Troć Natalia    G. nr 2    3,83    7
8.    Kołosińska Domionika    G. nr 1    3,70    6
9.    Kiryk Aleksandra    G. nr 6    3,70    5
10.    Celińska Weronika    G. nr 1    3,70    4
11.    Staszewska Magda    G. nr 7    3,64    3
12.    Szelest Zuzanna    G. nr 7    3,58    2
13.    Czyżyk Julia    G nr 1    3,30    1
 
Skok wzwyż
1.    Prokopiuk Julia    G. nr 7    135    7
2.    Sitarczuk    G. nr 7    130    6
3.    Szaran Dominika    G. nr 6    130    5
4.    Stańkowska Maja    G nr 8    120    4
5.    Kuczyńska Paulina    G nr 6    120    3
6.    Karpiuk Katarzyna    G nr 7    115    2
7.    Klimek Emilia     G nr 6    115    1
pk.    Żylińska Katarzyna    G nr 7    105    -

Oszczep 600 g
1.    Kołodziej Aleksandra    G. nr 6    21,56    11
2.    Furtak Beata    G. nr 8      19,93    10
3.    Krzyżanowska Aleksandra    G. nr 7     15,74    9
4.    Gadzicka Aleksandra    G. nr 8    14,97    8
5.    Babiarz Sara    G. nr 1     14,48    7
6.    Skwarczewska Karolina    G. nr 7    17,00    6
7.    Dmuch Katarzyna    G. nr 2    13,66    5
8.    Grzywna Alicja    G. nr 6    12,33    4
9.    Książek Klaudia    G. nr 6    12,29    3
10    Pawłowska Kinga    G nr 7    11,70    2
11.    Pilipczuk Zofia    G nr 1    10,56    1

Kula 3 kg
1.    Olbryk Wiktoria    G. nr 6     9,49    9
2.    Hołysz Kaja    G .nr 6    9,08    8
3.    Durko Anita    G. nr 1    8,09    7
4.    Pogoda Julia    G. nr 7    7,33    6
5.    Bisko  Anna    G. nr 6    7,09    5
6.    Palenka Maja    G. nr 1    6,88    4
7.    Dynysiuk Dominika    G. nr 2    6,79    3
8.    Jaworska Anita    G. nr 7    6,65    2
9.    Derewecka Zuzanna    G. nr 1    6,10    1

4x100m
1.    G. nr 1    1;00,21    5
2.    G. nr 7    1;00,52    4
3.    G. nr 2    1;01,83    3
4.    G. nr 6    1;01,94    2
5.    G. nr 8    1;10,06    1

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne - dziewczęta

1.    Gimnazjum nr 6    150    /op. Joanna Wojtaszek/    16 pkt
2.    Gimnazjum nr 1    114    /op. Monika Wawryniuk Bożena Kawreska/    14 pkt
3.    Gimnazjum nr 7    109    /op. Dorota Czerniakiewicz/    12 pkt
4.    Gimnazjum nr 2    71    /op. Dorota Młynarska/    10 pkt
5.    Gimnazjum nr 8     66    /op. Iwona Synowiec/    9 pkt
6.    Gimnazjum „Razem”    14    /op. Karol Maksymiuk/    8 pkt


Chłopcy

100m
1.    Szafran Albert    G. nr 2     12,42    9
2.    Osuchowaki  Jakub    G. nr 8    13,05    8
3.    Kruk Eryk    G. nr 8     13,16    7
4.    Szóstkowski Miłosz    G. nr 8    13,24    6
5.    Szuba Dawid    G. nr 6    13,38    5
6.    Mrozowski Krzysztof    G. nr 1    13,98    4
7.    Karaś Norbert    G. nr 7    14,05    3
8.    Tabaczek Adrian    G. nr 1     14,23    2
9.    Janiec Jakub     G. nr 1    14,73    1
p.k    Konrad Sobolewski     G. nr 1    15,16    -

300 m
1.    Łatwiński Konrad    G nr 6     42,29    8
2.    Czepiel Jakub    G nr 8    43,64    7
3.    Giza Bartłomiej    G nr 6    44,77    6
4.    Krupa Kamil    G nr 1    45,09    5
5.    Sokaluk Konrad    G. nr 2    45,82    4
6.    Grzegorczyk Michał    G nr 8    46,73    3
7.    Nowosad Paweł    G.nr 1    47,05    2
8.    Sztrajt Krzysztof     G nr 1`    55,70    1

1000m
1.    Rak Krzysztof    G. nr 8    3;14,43    7
2.    Niemczuk Szymon    G nr 6    3;20,74    6
3.    Palec Adrian    G. nr 6     3;22,11    5
4.    Jędrzejewski Piotr    G. nr 8    3;42,33    4
5.    Szaran Jakub    G. nr 6    3;47,80    3
6.    Zalewa Jakub    G. nr 1    3;51,24    2
7.    Babiej Krzysztof    G. nr 1     3;53,42    1

2000 m
1.    Pawlikowski Tomasz    G, nr 8     7;08,22    4
2.    Dziadko Patryk    G. nr 6    7;46,84    3
3.    Wieczorek Piotr    G. nr 6    8;20,19    2
4.    Mękal Karol    G. nr 7    8;39,66    1

Skok w dal.
1.    Kuśmierz Damian    G.nr 8     5,31    13
2.    Głąb Dawid    G. nr 8    5,19    12
3.    Matwiejczuk Piotr    G. nr 6    5,16    11
4.    Borkowski Jakub    G. nr 7     5,08    10
5.    Stocki Łukasz    G. nr 6    4,98    9
6.    Mamełka Paweł    G. nr 8    4,80    8
7    Pożarowszczyk Michał    G nr 1    4,55    7
8.    Mróz Dawid    G. nr 1    4,51    6
9.    Sitarczuk Damian    G. nr 7    4,46    5
10.    Boryń Bartłomiej    G. nr 7     4,43    4
11.    Stachyra Jakub    G. nr 6     4,15    3
12.    Falenta Konrad    G. nr 2    4,06    2
p.k.    Iwko Konrad    G. nr 8    5,04    1

Skok wzwyż
1.    Łukowiec Mikołaj    G. nr 7    160    7
2.    Janka Paweł    G. nr 2    145    6
3.    Brzuchala Kacper    G. nr 7    145    5
4.    Korniszuk Kamil    G. nr 1    140    4
5.    Sosnowski Bartłomiej    G. nr 6    140    3
6.    Bujalski Krystian    G. nr 8    135    2
7.    Skiba Mariusz    G. nr 2    135    1

Kula  5 kg
1.    Korszla Sebastian    G. nr 7    10,61    14
2.    Mazurek Adrian    G. nr 2    10,54    13
3.    Wróblewski Adam    G. nr 6    10,50    12
4.    Borowicz Szymon    G. nr 8    9,85    11
5.    Dadas Daniel    G. nr 8     9,75    10
6.    Bednaruk Jakub    G. nr 6     9,67    9
7.    Kuna Patryk    G. nr 7     9,63    8
8.    Nowakowski Krystian    G. nr 1    8,96    7
9.    Terlecki Igor    G. nr 6     8,81    6
10.    Myszka Łukasz    G. nr 2    8,62    5
11.    Romaszewski Adam    G nr 8     8,55    4
12.    Misiec Mateusz    G nr7    8,02    3
13.    Kaczorowski Szymon    G nr 1    7,79    2
14.    Harmata Kamil    G nr 1    7,57    1

Oszczep 600 g       
1.    Dobrosz Jakub    G. nr 7    38,78    10
2.    Józwfczuk Grzegorz    G. nr 7    33,71    9
3.    Musiał Damian    G.  nr 2    32,69    8
4.    Franczak Kacper    G. nr 6     27,72    7
5.    Wróbel Radosław    G. „Razem”    27,49    6
6.    Pieczykolan Paweł    G. nr 1    26,76    5
7.    Hojarski Bartłomiej    G. nr8    24,07    4
8.    Olszewski Grzegorz    G nr 6    22,55    3
9.    Figura Kacper    G nr 8    22,37    2
10.    Szkałuba Mateusz    G nr 8    16,97    1
p.k.    Bojanowski Tomasz    G nr 8    21,64    -

4x100m
1.    G. nr 8    53,52    4
2.    G. nr 6    54,52    3
3.    G. nr 2    55,20    2
4.    G. nr 1    55,22    1

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne - chłopcy

1.    Gimnazjum nr 8    114    /op. Dariusz Waleńciuk/    16 pkt
2.    Gimnazjum nr 6    83    /op. Tomasz Turowski/    14 pkt
3.    Gimnazjum nr 7    77    /op. Piotr Kapeluszny/    12 pkt
4.    Gimnazjum nr 1    49    /op. Ireneusz Drzewiecki/    9,5 pkt
5.    Gimnazjum nr 2    49    /op. Tomasz Kursa/    9,5 pkt
6.     Gimnazjum „Razem”    6    /op. Karol  Maksymiuk/    8 pkt

Do zawodów Rejonowych w Rejowcu Fabr. w dniu 08.05.2015 r. awansowała pierwsza  trójka z poszczególnych konkurencji ,oraz pierwsze dwie sztafety z poszczególnych kategorii. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach  Zgłoszenia imienne do zawodów  należy przesłać na dwa dni przed rozpoczęciem zawodów.

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski.

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa