Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

KOMUNIKAT MIEJSKICH IGRZYSK
TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY - 29.10.2014 r. Sala  ZSZ nr 5 w Chełmie

Dziewczęta

Rocznik  2004 i młodsze

1. Kazaren Greta                    SP nr 1
2. Bartosik Nikola                   SP nr 8
3. Nadworska Wiktoria          SP nr 8
4. Kasperska Paulina              SP nr 8
5-6. Branicka Dagmara             SP nr 4
5-6. Aponiak Anita                   SP nr 1
7-8. Klempka Kinga                 SP nr 5
7-8. Dziewulska Karolina         SP nr 7
9-12. Miszczuk Barbara           SP nr 7
9-12. Nafalska Zofia                 SP nr 11
9-12. Fornal Wiktoria               NSP „Razem”
9-12. Gaćkowska Karolina       SP nr 7
13-17. Kubik Wiktoria             SP nr 5
13-17. Kowalczuk Oliwia         SP nr 2
13-17. Bugiera Wiktoria           SP nr 11
13-17. Wlazło Kaja                   SP nr 2
13-17. Szopińska Zuzanna        SP nr 1

Rocznik  2002-2003

1. Nowosad Dominika             SP nr 10
2. Korchut Katarzyna             SP nr 11
3. Auguściuk Weronika           SP nr 8
4. Petelska Klaudia                  SP nr 5
5-6. Dudek Dominika                SP nr 2
5-6. Hawryluk Klaudia              SP nr 1
7-8. Barabas Paulina                  SP nr 8
7-8. Pyzel Maria                        SP nr 5
9-12. Kudelska Weronika          SP nr 11
9-12. Stanicka Oliwia                 SP nr 1
9-12. Pastuszak Zofia                 SP nr 8
9-12. Odrzywolska Dominika     SP nr 7
13-16. Suchań Ola                      SP nr 7
13-16. Załużna Natalia                SP nr 11
13-16. Szczepańska Aleksandra  SP nr 4
13-16. Marchewka Kinga            NSP „Razem”
17-19. Skowron Amelia              SP nr 5
17-19. Daszuk Martyna               SP nr 7
17-19. Brykalska Julia                 NSP „Razem”

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny - Dziewczęta

1.    SP nr 8        84  pkt. - 16 pkt. miasto      op. Iwona Synowiec
2.    SP nr 1        56,5 pkt. - 14 pkt. miasto      op. Lidia Budzyńska
3.    SP nr 11      51 pkt. - 12 pkt. miasto      op.  Jolanta Lewczuk
4.    SP nr 5        44 pkt. - 10 pkt. miasto      op. Robert Krasuń, Agnieszka Kusiak  
5.    SP nr 7        35 pkt. - 9 pkt. miasto      op. Jarosław Kiryk
6.    SP nr 4        27 pkt. - 8 pkt. miasto      op. Barbara Anchimowicz
7.    SP nr 2        20,5 pkt. - 7 pkt. miasto      op. Edyta Gołębiowska
8.    SP nr 10      19 pkt. - 6 pkt. miasto      op. Szymon Krzywina
9.    NSP „Razem”  15 pkt. - 5 pkt. miasto      op. Karol Maksymiuk

Chłopcy

Rocznik  2004 i młodsi

1. Grządkowski Piotr              SP nr 4
2. Orzeł Wiktor                       SP nr 1
3. Lis Antoni                            SP nr 4
4. Biskupski Sławomir            SP nr 3
5-6. Kamiński Bartosz              SP nr 3
5-6.  Myszura Dominik              SP nr 4
7-8. Rogucki Paweł                  SP nr 8
7-8. Książek Krystian               SP nr 7
9-12. Mazurek Mateusz            SP nr 7
9-12. Gomzar Norbert               SP nr 5
9-12. Prokopiuk Dominik         SP nr 8
9-12. Nikiel Maksymilian         SP nr 5
13-16. Śpiewak Adrian             SP nr 2
13-16. Wasilewski Matteo        SP nr 8
13-16. Oskierko Mikołaj          NSP „Razem”
13-16. Hołub Mateusz               SP nr 11
17-21. Nowicki Kuba                SP nr 1
17-21. Sitarz Mateusz                SP nr 11
17-21. Dubaj Samuel                 NSP „Razem”
17-21. Bogniuk Maciej              SP nr 11
17-21. Czarnecki Karol             SP nr 2

Rocznik  2002-2003

1.    Pułajdowicz Patryk          SP nr 3
2.    Iwańczuk Krzysztof         SP nr 7
3.    Mróz Łukasz                     SP nr 3
4.    Kulesza Dominik              SP nr 3
5-6. Dejneka Bartosz                SP nr 11
5-6. Stal Miłosz                         SP nr 4
7-8. Jabłoński Jakub                  SP nr 10
7-8. Szaja Michał                       SP nr 1
9-12. Paca Karol                          SP nr 7
9-12. Farbicki Kacper                  SP nr 1
9-12. Kamecki Kamil                   SP nr 1
9-12. Gorec Jakub                        SP nr 4
13-16. Luchowski Szymon            SP nr 4
13-16. Kozar Przemysław              SP nr 11
13-16. Tarczewski Marcin              SP nr 5
13-16. Ciotucha Damian                SP nr 5
17-23.  Korona Dominik                 SP nr 11
17-23.  Dyszewski Kacper              SP nr 2
17-23.  Stepaniuk Dominik             SP nr 8
17-23.  Kozaczuk Łukasz               NSP „Razem”
17-23.  Rzepecki Karol                   SP nr 7
17-23.  Cichosz Dawid                    SP nr 2
17-23.  Tywoniuk Mateusz             SP nr 5

Punktacja drużynowa za turniej indywidualny - Chłopcy

1.    SP nr 3               98,5  pkt. - 16 pkt. miasto      op. Renata Dec
2.     SP nr 4              98 pkt. - 14 pkt. miasto      op. Barbara Anchimowicz
3.     SP nr 1              66,5 pkt. - 12 pkt. miasto      op. Lidia Budzyńska
4.     SP nr 7              65,5 pkt. - 10 pkt. miasto      op. Jarosław Kiryk
5.     SP nr 8              47,5 pkt. - 9 pkt. miasto      op. Iwona Synowiec
6.     SP nr 5              46 pkt. -  8 pkt. miasto      op. Agnieszka Kusiak, Robert Krasuń
7.    SP nr 11             45,5 pkt. - 7 pkt. miasto      op. Jolanta Lewczuk
8.    SP nr 2               18,5 pkt. - 6 pkt. miasto      op. Edyta Gołębiowska
9.    SP nr 10             16,5 pkt. - 5 pkt. miasto      op. Szymon Krzywina
10.    NSP „Razem”    14,5 pkt. - 4 pkt. miasto      op. Karol Maksymiuk

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza czwórka  z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 07.11.2014 r.  w Chełmie. Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestnikom dziękują za udział w zawodach. Sędzia Główn:y Jan Hanusiak

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa