Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Komunikat końcowy Igrzyska
XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Chełm 6.11.2014 r.

Lp. SZKOŁA Dziewczęta RAZEM
PKT
M-CE
DZIEW.
Chłopcy RAZEM
PKT
M-CE
CHŁ.
RAZEM
SZKOŁA
2002-2003 2004 2002-2003 2004
1 SP NR 5 CHEŁM 37 57 94 1 24 30 54 2 148
2 SP UHER 22 9 31 4 32 25 57 1 88
3 SP NR 7 CHEŁM 30 13 43 3 18 23 41 3 84
4 SP NR 8 CHEŁM 20 38 58 2 5 20 25 5 83
5 SP NR 4 CHEŁM 15 14 29 5 10 10 20 7 49
6 SP NR 10 CHEŁM 7 1 8 8 23 11 34 4 42
7 SP NR 1 CHEŁM 0 12 12 7 0 18 18 8 30
8 SP URSZULIN 4 0 4 10 16 8 24 6 28
9 SP NR 11 CHEŁM 15 0 15 6 12 0 12 9 27
10 SP RAZEM CHEŁM 0 6 6 9 1 5 6 11 12
11 SP NR 3 CHEŁM 0 0 0 9 0 9 10 9

BIEG 1    
Kategoria: Dziewczęta (Rocznik:  2004 i młodsze) Dystans:500m

1    STACHYRA KAJA    SP NR 5 CHEŁM    10pkt
2    WDOWIAK WIKTORIA    SP NR 5 CHEŁM    9pkt
3    BRANICKA DAGMARA    SP NR 4 CHEŁM    8pkt
4    KIEREPKA ANGELIKA    SP UHER    6pkt
5    OLEKSIEJUK NIKOLA    SP NR 8 CHEŁM    6pkt
6    ORŁOWSKA ALICJA    SP NR 4 CHEŁM    6pkt
7    KASPERSKA PAULINA    SP NR 8    6pkt
8    CHOCZYŃSKA OLIWIA    SP NR 8    6pkt
9    NADWORSKA WIKTORIA    SP NR 8    4pkt
10    KASPERSKA PATRYCJA    SP NR 8    4pkt
11    MISZCZUK AMELIA    SP NR 5    4pkt
12    MIL JULIA    SP NR 5    4pkt
13    KIRYK JULITA    SP NR 8    4pkt
14    IWKO KAROLINA    SP NR 7    4pkt
15    CIEPŁOWICZ EWA    SP NR 7    4pkt
16    DACKO KAJA    SP NR 5    3pkt
17    LEWANDOWSKA ALEKSANDRA    SP NR 5    3pkt
18    DYŃSKA DOROTA    SP UHER    3pkt
19    KĘDZIERAWSKA NATALIA    SP NR 7    3pkt
20    KOLENDA ANIELA    SP NR 8    3pkt
21    KLEMPKA KINGA    SP NR 5    3pkt
22    KUBIK WIKTORIA    SP NR 5    3pkt
23    ADAMCZYK OLA    SP NR 5    3pkt
24    SZUMERA JULIA    SP NR 5    3pkt
25    PIECZYKOLAN KAROLINA    RAZEM    3pkt
26    ZAJĄC ZUZANNA    SP NR 5    2pkt
27    KLOC WERONIKA    SP NR 1    2pkt
28    MACEŃKO WIKTORIA    RAZEM    2pkt
29    BARTYLAN WIKTORIA    SP NR 5    2pkt
30    SICZEK AMELIA    SP NR 5    2pkt
31    SKIEREWSKA NIKOLA    SP NR 1    2pkt
32    JASIŃSKA KINGA    SP NR 5    2pkt
33    ZIENKIEWICZ SANDRA    SP NR 1    2pkt
34    KĘDZIERAWSKA ZUZANNA    SP NR 1    2pkt
35    KUJAWA KINGA    SP NR 5    2pkt
36    JĘDRZEJEWSKA WERONIKA    SP NR 8    1pkt
37    ROMASZKO JULIA    SP NR 8    1pkt
38    APONIAK ANITA    SP NR 1    1pkt
39    TOMASZIK OLA    SP NR 1    1pkt
40    KOZŁOWSKA ROKSANA    SP NR 7    1pkt
41    ORGANISTA MILENA    SP NR 1    1pkt
42    STEĆ NATALIA    SP NR 8    1pkt
43    JANICZUK ANITA    SP NR 8    1pkt
44    CZACHOR OLIWIA    SP NR 8    1pkt
45    KOWALSKA WERONIKA    SP NR 1    1pkt
46    BRZÓSKA NIKOLA    SP NR 10    1pkt
47    FORNAL WIKTORIA    RAZEM    1pkt
48    SMĘTKOWSKA KLAUDIA    SP NR 5    1pkt
49    SWATEK KLAUDIA    SP NR 7    1pkt
50    WANARSKA WERONIKA    SP NR 5    1pkt
51    PRUCNAL PATRYCJA    SP NR 5    
52    PIĄTKIEWICZ OLA    SP NR 8    
53    DRAPSA MARTYNA    SP NR 1    
54    PANAS WIKTORIA    SP NR 8    
55    HAWRYLUK NIKOLA    SP NR 10    
56    CHARĘŻA KAROLINA    SP NR 8    
57    JAMRÓZ MARTYNA    SP NR 11    
58    DZIADUSZYŃSKA OLA    SP NR 8    
59    KRUK MAGDALENA    RAZEM    
60    KACZOR OLIWIA    SP NR 8    
61    BRONIECKA JULIA    SP NR 7    
62    KĄDZIELA NIKOLA    SP NR 10    
63    KORSZLA WERONIKA    SP NR 10    
64    DZIEWULSKA KAROLINA    SP NR 7    
65    KARAŚ DARIA    SP NR 10    
66    MISZCZAK BARBARA    SP NR 7    
67    MORDON JULIA    SP NR 7    
68    CHCIUK NIKOLA    SP NR 1    
69    KLIMOWICZ OLIWIA    SP NR 8    
70    MORAWSKA KATARZYNA    SP NR 1    
71    MARCZUK WERONIKA    SP NR 1    
72    GÓRNIK AMELIA    SP NR 7    
73    NOWOSAD NATALIA    RAZEM    
74    TROĆ KATARZYNA    SP NR 8

BIEG 2        
Kategoria: Chłopcy (Rocznik: 2004 i młodsi) Dystans: 500m

1    SĄSIADEK DAWID    SP NR 5 10pkt
2    KSIĄŻEK KRYSTIAN    SP NR 7 9pkt
3    KOLASA JĘDRZEJ    SP URSZULIN    8pkt
4    KORSZLA ROBERT    SP UHER    6pkt
5    GIERGIEL KRZYSZTOF    SP UHER    6pkt
6    OLCZUK MICHAŁ    SP NR 5 6pkt
7    GOMZAR NORBERT    SP NR 5    6pkt
8    SOWA ERWIN    SP NR 1    6pkt
9    BUCZKO KRYSTIAN    SP NR 1    4pkt
10    WILGOS JAKUB    SP NR 4    4pkt
11    KIEŁBASA BARTOSZ    SP UHER    4pkt
12    GAWDZIŃSKI DAWID    SP NR 1    4pkt
13    KAZANOWSKI WIKTOR    SP NR 10    4pkt
14    DREWIENKOWSKI MACIEJ    SP NR 7    4pkt
15    CZUBA KACPER    SP UHER    4pkt
16    KIRYK MACIEJ    SP NR 4    3pkt
17    HAZIAK MATEUSZ    SP NR 10    3pkt
18    MAZUREK DANIEL    SP NR 1    3pkt
19    GROSNER KRZYSZTOF    RAZEM    3pkt
20    MORLEWSKI KACPER    SP NR 8    3pkt
21    NIKIEL MAKSYMILIAN    SP NR 5    3pkt
22    GRZĄDKOWSKI PIOTR    SP NR 4    3pkt
23    WYROSTEK KONRAD    SP UHER    3pkt
24    SZCZABLEWSKI KAROL    SP NR 7    3pkt
25    DYŃSKI ALAN    SP NR 8    3pkt
26    MAZUREK MIKOŁAJ    SP NR 7    2pkt
27    HURKO JAKUB    SP UHER    2pkt
28    OSTROWSKI JAKUB    SP NR 8    2pkt
29    SIEMCZUK JAKUB    SP NR 8    2pkt
30    PĘKAŁA MATEUSZ    SP NR 8    2pkt
31    JAŃCZUK JAKUB    SP NR 8    2pkt
32    BIELAK JAKUB    SP NR 5    2pkt
33    KOWALSKI OLAF    SP NR 8    2pkt
34    POGORZELEC KACPER    SP NR 10    2pkt
35    DĄBROWSKI MICHAŁ    SP NR 10    2pkt
36    PROKOPIUK DOMINIK    SP NR 8    1pkt
37    BŁASZKO ŁUKASZ    SP NR 7    1pkt
38    MALEC BARTŁOMIEJ    SP NR 5    1pkt
39    GŁOWNIA MATEUSZ    SP NR 8    1pkt
40    BAGNIUK ŁUKASZ    SP NR 8    1pkt
41    WAWRZYNIAK JAKUB    RAZEM    1pkt
42    LEŚNIAK JAN    SP NR 7    1pkt
43    BERNACKI PAWEŁ    SP NR 1    1pkt
44    PROŃCZUK MATEUSZ    SP NR 7    1pkt
45    KUC PIOTR    SP NR 7    1pkt
46    SITARZ SZYMON    SP NR 8    1pkt
47    MAMCZARZ DAWID    SP NR 5    1pkt
48    PLUTO OSKAR    SP NR 7    1pkt
49    GRZYWNA JAKUB    SP NR 5    1pkt
50    SŁOBODA KACPER    RAZEM    1pkt
51    BOŻEK IGOR    RAZEM    
52    MAZUREK MATEUSZ    SP NR 7    
53    WASYŃCZUK FILIP    SP NR 7    
54    ROGUCKI PAWEŁ    SP NR 8    
55    ORŁOWSKI ALAN    SP NR 4    
56    SZOSTAK ARKADIUSZ    SP NR 8    
57    JĘDRZEJEWSKI NATAN    SP NR 8    
58    SKUBIJ KAMIL    SP NR 1    
59    DOMAŃ WOJCIECH    SP NR 7    
60    ZAJĄC MICHAŁ    SP NR 8    
61    KOWALSKI SZYMON    SP NR 1    
62    JASIELSKI JAKUB    SP NR 8    
63    OSKIERSKO MIKOŁAJ    RAZEM    
64    MEDALIŃSKI TOMASZ    SP NR 8    
65    BORYŃ KACPER    SP NR 7    
66    PAWŁOWSKI IGOR    SP NR 1    
67    RUBIK BRAJAN    SP NR 8    
68    DUBAJ SAMUEL    RAZEM    
69    KOSTECKI MICHAŁ    RAZEM    
70    KICIAK MICHAŁ    SP NR 5    
71    KAMIŃSKI ARKADIUSZ    SP NR 10    
72    BIELAK MILAN    SP NR 7    
73    KRAWCZYŃSKI MICHAŁ    SP NR 10    
74    NIEMIROWSKI DOMINIK    SP NR 8    
75    PARADA TOMASZ    SP NR 7    
76    GAŁĘZA KACPER    RAZEM    
77    ZAWIŚLAK FRANCISZEK    RAZEM    
78    GŁAS ŁUKASZ    SP NR 8    
79    ODAJ MAJRI    SP NR 8    
80    BOCZEK JAKUB    SP NR 8    
81    MUSIAŁEK BARTEK    SP NR 7    
82    SIENKIEWICZ OLIWIER    SP NR 8    
83    BOCHEN MIKOŁAJ    SP NR 7    
84    GRENASIUK KACPER    SP NR 8    
85    KIEŚ ALAN    SP NR 7    
86    WOJCISZKO OLIWIER    SP NR 7    
87    GONDEK MIKOŁAJ    SP NR 7    
88    SULEJ BARTEK    SP NR 7    
89    ORZEŁ WIKTOR    SP NR 1    
90    TYWONIUK ADRIAN    SP NR 1    
91    SKRZYPKOWSKI FILIP    SP NR 10    
92    MILANIUK DAWID    SP NR 7    
93    JAKUBOWICZ MICHAŁ    SP NR 8    
94    BARAN JAKUB    SP NR 5    
95    WATRAK MATEUSZ    SP NR 8

BIEG 3        
Kategoria: Dziewczęta (Rocznik: 2002-2003) Dystans: 1000m

1    DUDEK ALEKSANDRA    SP NR 8 CHEŁM    10pkt
2    SAPKO MARTA    SP NR 5 CHEŁM    9pkt
3    HOŁOWACZ ANGELIKA    SP NR 5 CHEŁM    8pkt
4    PYŃSKA ILONA    SP UHER    6pkt
5    BARABAS PAULINA    SP NR 8 CHEŁM    6pkt
6    PANASIUK ALEKSANDRA    SP UHER    6pkt
7    WEPA MAGDALENA    SP UHER    6pkt
8    ORŁOWSKA EMILIA    SP NR 11    6pkt
9    KAPICA ANGELIKA    SP NR 5    4pkt
10    SIENKIEWICZ KINGA    SP NR 5    4pkt
11    SZADKOWSKA SYLWIA    SP URSZULIN    4pkt
12    BŁAŻEJCZUK ALEKSANDRA    SP NR 10    4pkt
13    WRÓBLEWSKA WERONIKA    SP UHER    4pkt
14    SADLEJ WIKTORIA    SP NR 5    4pkt
15    WOJTAK KATARZYNA    SP NR 7    4pkt
16    KRACZKOWSKA KLAUDIA    SP NR 4    3pkt
17    SKIBIŃSKA SYLWIA    SP NR 4    3pkt
18    PARALUSZ ROKSANA    SP NR 4    3pkt
19    GOSZCZYŃSKA ANGELIKA    SP NR 4    3pkt
20    GOŁĄB AGNIESZKA    SP NR 7    3pkt
21    JARMOŁA OLIWIA    SP NR 7    3pkt
22    ABRASZEK KARINA    SP NR 5    3pkt
23    PASTUSZAK MARTYNA    SP NR 5    3pkt
24    MOSKWA MARTYNA    SP NR 11    3pkt
25    TKACZYK KINGA    SP NR 7    3pkt
26    SZCZABLEWSKA ANNA    SP NR 7    2pkt
27    STRUKOWSKA DOMINIKA    SP NR 8    2pkt
28    MAZUREK JAGODA    SP NR 7    2pkt
29    TOMISKA ZUZANNA    SP NR 11    2pkt
30    LEWAK JUSTYNA    SP NR 4    2pkt
31    ZUPAN ALICJA    SP NR 7    2pkt
32    OKRASA KAMILA    SP NR 5    2pkt
33    NAFALSKA PAULINA    SP NR 7    2pkt
34    SIATKA ALICJA    SP NR 8    2pkt
35    GRYGOŁOWICZ GABRIELA    SP NR 10    2pkt
36    PROŃCZUK EWELINA    SP NR 7    1pkt
37    OTKAŁA SYLWIA    SP NR 10    1pkt
38    STOŁPIAK JULIA    SP NR 4    1pkt
39    NAFALSKA MALINA    SP NR 7    1pkt
40    KĘDZIERAWSKA JULIA    SP NR 7    1pkt
41    RUMIŃSKA JULIA    SP NR 7    1pkt
42    SZUMSKA KATARZYNA    SP NR 11    1pkt
43    GARBACZ KATARZYNA    SP NR 7    1pkt
44    NIEMCZUK JULIA    SP NR 7    1pkt
45    SUCHAŃ OLA    SP NR 7    1pkt
46    ODRZYWOLSKA DOMINIKA    SP NR 7    1pkt
47    JASKOWIEC ELIZA    SP NR 7    1pkt
48    STEFAŃSKA WIKTORIA    SP NR 11    1pkt
49    PANKOWA OLEKSANDRA    SP NR 11    1pkt
50    BABICZ ALEKSANDRA    SP NR 11    1pkt
51    SABARAŃSKA DAGMARA    SP NR 11
52    SIĄDECKA OLA    SP NR 7    
53    KOT JULIA    SP NR 7    
54    KRÓL DIANA    SP NR 8    
55    SZTUBER WIKTORIA    SP NR 8    
56    PIĄTKIEWICZ OLIWIA    SP NR 11    
57    WDOWIAK MARTYNA    SP NR 11    
58    KLIN MARTYNA    SP NR 11    
59    STELMASZUK WIKTORIA    SP NR 11

BIEG 4            
Kategoria: Chłopcy (Rocznik: 2002-2003) Dystans: 1000m

1    RZEPECKI KAROL    SP NR 7 CHEŁM    10pkt
2    PUŁAJDOWICZ PATRYK    SP NR 3 CHEŁM    9 pkt
3    SZEWCZUK GRZEGORZ    SP NR 5 CHEŁM    8 pkt
4    DZIURKO KONRAD    SP UHER    6 pkt
5    KRZOWSKI DAWID    SP NR 7 CHEŁM    6 pkt
6    KOWALCZUK KAMIL    SP URSZULIN    6 pkt
7    SWIRYDIUK JAKUB    SP NR 10    6 pkt
8    POŹNIAK KACPER    SP NR 5    6 pkt
9    PALEC DAMIAN    SP NR 4    4 pkt
10    DYŃSKI JAKUB    SP UHER    4 pkt
11    PŁONKOWSKI TOMASZ    SP NR 5    4 pkt
12    FIDUT MACIEJ    SP URSZULIN    4 pkt
13    PRZYBYLSKI BARTEK    SP URSZULIN    4 pkt
14    WOJCISZKO JAKUB    SP UHER    4 pkt
15    ZAZULA REMIGIUSZ    SP NR 4    4 pkt
16    KĘDZIORA NORBERT    SP UHER    3 pkt
17    FINKLER ROSTYSŁAW    SP NR 11    3 pkt
18    OLESZCZUK PAWEŁ    SP UHER    3 pkt
19    TARCZEWSKI MARCIN    SP NR 5    3 pkt
20    BOGDAŃSKI MATEUSZ    SP NR 10    3 pkt
21    PAWŁOWSKI ADRIAN    SP UHER    3 pkt
22    KLEPKA ALEKSANDER    SP NR 10    3 pkt
23    PIEŃKOWSKI ŁUKASZ    SP NR 11    3 pkt
24    HURKO NORBERT    SP UHER    3 pkt
25    CZERNIEJ SEBASTIAN    SP UHER    3 pkt
26    GRABOWSKI KACPER    SP URSZULIN    2 pkt
27    KANIA JAKUB    SP NR 8    2 pkt
28    DĄBROWSKI PIOTR    SP NR 10    2 pkt
29    PIECH JAKUB    SP NR 10    2 pkt
30    CIOTUCHA DAMIAN    SP NR 5    2 pkt
31    MATEJEK HUBERT    SP NR 10    2 pkt
32    KOZAR PRZEMYSŁAW    SP NR 11    2 pkt
33    NOWOSAD MAREK    SP NR 11    2 pkt
34    ZALEWSKI SZYMON    SP NR 10    2 pkt
35    PUKAS MICHAŁ    SP NR 10    2 pkt
36    STEPANIUK DOMINIK    SP NR 8    1 pkt
37    WASYLUK MICHAŁ    SP UHER    1 pkt
38    MOJARSKI DOMINIK    SP NR 8    1 pkt
39    IWAŃCZUK KRZYSZTOF    SP NR 7    1 pkt
40    DOROTA JAKUB    SP NR 7    1 pkt
41    MOŁODECKI LUIZ    SP NR 4    1 pkt
42    TYWONIUK MATEUSZ    SP NR 5    1 pkt
43    SITARZ MATEUSZ    SP NR 8    1 pkt
44    PALEC KAMIL    SP NR 4    1 pkt
45    SADOWSKI KAMIL    SP UHER    1 pkt
46    MASIAKIEWICZ JAKUB    SP NR 10    1 pkt
47    URBAN JONATAN    RAZEM    1 pkt
48    WOJTIUK KONRAD    SP NR 11    1 pkt
49    FRĄCZEK KRYSPIN    SP NR 11    1 pkt
50    NAFALSKI ŁUKASZ    SP UHER    1 pkt
51    KORONA DOMINIK    SP NR 11    
52    ROMASZKO JULIAN    SP NR 8    
53    JABŁOŃSKI JAKUB    SP NR 10    
54    KOWALCZUK ADAM    RAZEM    
55    MAZUREK SEBASTIAN    SP UHER    
56    MAKOWSKI ERYK    SP NR 4    
57    KOSOWSKI ŁUKASZ    SP NR 8    
58    KRZYWINA JAKUB    SP NR 10    
59    DOLIŃSKI KACPER    SP UHER    
60    POPIELNICKI ADRIAN    SP UHER    
61    SZEWCZAK ADAM    SP NR 11    
62    PRZĘDZIUK MICHAŁ    SP NR 11    
63    POWAGA SZYMON    SP NR 10    
64    RÓŻYCKI MACIEJ    SP NR 8    
65    WAWRYNIUK MIŁOSZ    SP NR 8    
66    LESIUK MACIEJ    SP NR 8    
67    KOZACZUK ŁUKASZ    RAZEM    
68    BRZÓSKA ERWIN    SP NR 10    
69    KORSZLA PATRYK    SP NR 5    
70    ĆWIR JAROSŁAW    SP NR 7    
71    DZIERBA NIKODEM    SP NR 7    
72    BERBEĆ KACPER    SP UHER    
73    WAWER PATRYK    SP NR 10    
74    KURDA ŁUKASZ    SP NR 8    
75    ADAMIEC KAMIL    SP NR 7    
76    WÓJCIK MICHAŁ    SP NR 8    
77    PALEC DAWID    SP NR 8    
78    ZAWISTOWSKI JAKUB    SP NR 8    
79    SZYMAŃSKI KAROL    SP NR 7    
80    KARPIŃSKI JAKUB    SP NR 7    
81    HAJDUK KACPER    SP NR 5    
82    KIMEL KACPER    SP NR 7    
83    CZESAK DAWID    SP NR 5


Sponsorzy  XXV Biegu Niepodległości
- Urząd Miasta Chełm
- Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych w Chełmie
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Chełmie
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie
- Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie w Chełmie
- P.W. „MELIX” sp. zoo stacja paliw BP w Chełmie

 
Ścianka wspinaczkowa