Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Komunikat końcowy z Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Sztafetach Pływackich - 21.11.2014 r. ZSO nr 8 w Chełmie

Komunikat końcowy z Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Sztafetach Pływackich - 21.11.2014 r. ZSO nr 8 w Chełmie

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2002 i młodsze
1 SP nr 8 Chełm    op. Mariusz Raćkowicz           - 2:27.91
2. SP nr 7 Chełm    op. Dorota Czerniakiewicz    - 3:02.28

3. SP nr 5 Chełm    op. Jarosław Rafalski    - 3:06.05
Pk. SP nr 8 Chełm II    op. Piotr Sadura    - 3:09.07    
4. SP nr 4 Chełm    op. Wojciech Miszczuk    - 3:48.94    
5. SP nr 11 Chełm    op. Jolanta Lewczuk    - 3:58.19    
SP nr 1 Chełm    op. Marta Czerpak         dyskw.

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2002 i młodsi
1. SP nr 8 Chełm    op. Mariusz Raćkowicz     - 2:21.44    
2. SP nr 11 Chełm     op. Jolanta Lewczuk    - 3:01.13

3. SP nr 7 Chełm    op. Ewa Wierzbicka    - 3:19.62
4. SP nr 4 Chełm    op. Wojciech Miszczuk    - 3:21.09    
5. SP nr 5 Chełm     op. Edyta Rymowicz    - 3:33.77    
6. SP nr 1 Chełm     op. Ireneusz Drzewiecki    - 3:49.48    
Pk. SP nr 8 Chełm II    op. Piotr Sadura    - 2:54.48

50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Barabas Paulina    SP nr 8 Chełm    0;43.40    11 pkt.
2. Tokarska Klaudia    SP nr 8 Chełm    0;44.95    10 pkt.
3. Gaćkowska Karolina    SP nr 7 Chełm    0;46.71    9 pkt.

4. Krawczyk Iga    SP nr 11 Chełm    0;51.57    8 pkt.
5. Mazurek Jagoda    SP nr 7 Chełm    0;52.73    7 pkt.
6. Ćwiek Angelika    SP nr 8 Chełm    0;54.16    6 pkt.
7. Świtaj Oliwia    SP nr 8 Chełm    0:56.54    PK
8. Kędzierawska Julia    SP nr 7 Chełm    0:57,50    5 pkt.
9. Szczablewska Anna    SP nr 7 Chełm    0:58,14    4 pkt.
10. Prokopowicz Aleksandra    SP nr 4 Chełm    1:01.38    3 pkt.
11. Osińska Daria    SP nr 11 Chełm    1:03.36    2 pkt.
12. Wójtowicz Bogumiła    SP nr 1 Chełm    1:24.15    1 pkt.

50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Cukrowski Błażej    SP nr 11 Chełm    0;44.57    10 pkt.
2. Wygadańczuk Jakub    SP nr 8 Chełm    0;51.39    9 pkt.
3. Palec Damian    SP nr 4 Chełm    1;00.06    8 pkt.

4. Kudelski Karol    SP nr 5 Chełm    1;01.92    7 pkt.
5. Dybała Filip    SP nr 8 Chełm    1;02.65    6 pkt.
6. Niemirowski Dominik    SP nr 8 Chełm    1;02.76    5 pkt.
7. Kuryś Adam    SP nr 1 Chełm    1;08.45    4 pkt.
8. Pieńkowski Łukasz    SP nr 11 Chełm    1;10.48    3 pkt.
9. Jasiński Hubert    SP nr 1 Chełm    1;19.36    2 pkt.
10. Orłowski Jakub    SP nr 1 Chełm    130.37    1 pkt.

50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Siatka Alicja    SP nr 8 Chełm    0;49.88    4 pkt.
2. Oleksiejuk Nikola    SP nr 8 Chełm    0;50.48    3 pkt.
3. Auguściuk Weronika    SP nr 8 Chełm    0;51.31    2 pkt.

4. Zbawicka Martyna    SP nr 7 Chełm    1;17.54    1 pkt.
5. Czyż Dominika    SP nr 4 Chełm    dyskwa

50 m stylem klasycznym chłopców
1. Półtorak Patryk    SP nr 8 Chełm    0;37.44    4 pkt.
2. Różycki Maciej    SP nr 8 Chełm    0;54.07    3 pkt.
3. Iwańczuk Krzysztof    SP nr 7 Chełm    0;55.70    2 pkt.

4. Emerla Eryk    SP nr 4 Chełm    1;04.19    1 pkt.

50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Kozłowska Oliwia    SP nr 8 Chełm    0;35.92    7 pkt.
2. Sawosz Karolina    SP nr 8 Chełm    0;38.56    6 pkt.
3. Odrzywolska Dominika    SP nr 7 Chełm    0;41.22    5 pkt.

4. Pyzel Maria     SP nr 5 Chełm    0;43.20    4 pkt.
5. Jarmoła Oliwia    SP nr 7 Chełm    0;45.39    3 pkt.
6. Kasperska Patrycja    SP nr 8 Chełm    0;48.09    2 pkt.
7. Tabor Aleksandra    SP nr 8 Chełm    0;51.56    PK
8.Charczuk Eliza    SP nr 8 Chełm    0;53.82    PK
9. Malinowska Anna     SP nr 11 Chełm    1;02.74    1 pkt.

50 m stylem dowolnym chłopców
1. Janiczuk Patryk    SP nr 8 Chełm    0;29.51    16 pkt.
2. Śluz Norbert    SP nr 8 Chełm    0;33.54    15 pkt.
3. Bucior Jakub    SP nr 8 Chełm    0;39.97    14 pkt.

4. Marcinek Dawid    SP nr 5 Chełm           0;40.66    13 pkt.
5. Studziński Filip    SP nr 8 Chełm    0;41.70    PK
6. Blinowski Mateusz    SP nr 8 Chełm    0;42.07    PK
7. Woś Mateusz     SP nr 11 Chełm    0;44.86    12 pkt.
8. Kłodnicki Paweł    SP nr 1 Chełm    0;48,19    11 pkt.
9. Kowalski Olaf    SP nr 8 Chełm    0;48,37    PK
10. Kwiatkowski Mateusz    SP nr 11 Chełm    0;48.64    10 pkt.
11. Pękała Mateusz    SP nr 8 Chełm    0;49,24     PK
12. Palec Kamil    SP nr 4 Chełm    0;49,39    9 pkt.
13. Gałan Oliwier    SP nr 7 Chełm    0;51,67    8 pkt.
14. Dzierba Nikodem    SP nr 7 Chełm    0;57,16    7 pkt.
15. Mróz Łukasz    SP nr 3 Chełm    0;58,26    6 pkt.
16. Czapla Jakub    SP nr 1 Chełm    0;58,36    5 pkt.
17. Lis Antoni    SP nr 4 Chełm    1;02,60    4 pkt.
18. Szymański Daniel    SP nr 3 Chełm    1;06,13    3 pkt.
19. Jokisz Damian    SP nr 4 Chełm    1;07,60    2 pkt.
20. Bedliński Kacper    SP nr 1 Chełm    1;15,85    1 pkt.
21. Szałaj Kamil    SP nr 1 Chełm    1;55,26    PK
22. Myszura Dominik    SP nr 4 Chełm    dyskwa.
23. Kamecki Kamil    SP nr 1 Chełm    dyskwa.
24. Dudziak Antoni    SP nr 5 Chełm    dyskwa.
25. Aponiak Dawid    SP nr 1 Chełm    dyskwa.

Klasyfikacja drużynowa za zawody indywidualne:

Dziewczęta
1. SP nr 8        51 pkt.  /op. Mariusz Raćkowicz/ 16 pkt. miasto
2. SP nr 7        27 pkt.  /op. Dorota Czerniakiewicz/ 14 pkt. miasto
3. SP nr 11      11 pkt.  /op. Jolanta Lewczuk/ 12 pkt. miasto
4. SP nr 5         4 pkt.  /op. Jarosław Rafalski/ 10 pkt. miasto
5. SP  nr 4        3 pkt.  /op. Wojciech Miszczuk/ 19 pkt. miasto
6. SP nr 1         1 pkt.  /op. Marta Czerpak/ 8 pkt. miasto

Chłopcy
1. SP nr 8        72 pkt.  /op. Mariusz Raćkowicz/ 16 pkt. miasto
2.    SP nr 11      35 pkt.  /op. Jolanta Lewczuk/ 14 pkt. miasto
3-4. SP nr 4        24 pkt.  /op. Wojciech Miszczuk/ 12 pkt. miasto
3-4. SP nr 1        24 pkt.  /op. Ireneusz Drzewiecki/ 10 pkt. miasto
5. SP nr 5        20 pkt.  /op. Edyta Rymowicz/ 9 pkt. miasto
6. SP nr 7        17 pkt.  /op. Ewa Wierzbicka. / 8 pkt. miasto
7. SP nr 3            9 pkt.  /op. Renata Dec/ 7 pkt. miasto

Do zawodów rejonowych  w Świdniku  kwalifikują się dwie najszybsze sztafety i trzech najszybszych z poszczególnych dystansów. Zwycięzców nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa