Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

KOMUNIKAT MIEJSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY
BADMINTON - 23.10.2015 - Szkoła Podstawowa nr 5.

Dziewczęta

Grupa A
SP1-SP4        3:0
SP11-SP8    0:3
SP1-SP11    3:0
SP4-SP8        1:3
SP1-SP8        3:0
SP4-SP11    3:0

1. SP1
2. SP8
3. SP4
4. SP11

Grupa B    
SP7-SP10    0:3
SP5-SP2        3:0
SP7-SP5        0:3
SP10-SP2    3:0
SP7-SP2        1:3
SP10-SP5    0:3

1. SP5
2. SP10
3. SP2
4. SP7

Mecz o miejsca III-IV    SP10-SP8    3:1
Mecz o miejsca I-II    SP5-SP1        3:0

1. SP 5 /op. Andrzej Worzanowski/ 16 pkt.
2. SP 1 /op. Marta Czerpak, Ireneusz Drzewiecki/ 14pkt.
3. SP 10 /op. Szymon Krzywina/ 12 pkt.
4. SP 8 /op. Janusz Stańkowski/ 10 pkt.
5-6. SP 2 /op. Edyta Gołębiewska/ 8,5 pkt.
5-6. SP 4 / op. Wojciech Miszczuk/ 8,5 pkt.
7-8. SP 11 /op. Tomasz Sobański/ 6,5 pkt.
7-8. SP 7 /op. Jarosław Kiryk/ 6,6 pkt.

Chłopcy

Grupa A
SP1-SP4        0:3
SP11-SP8    1:3
SP1-SP11    0:3
SP4-SP8        3:0
SP1-SP8        1:3
SP4-SP11    3:0

1. SP4
2. SP8
3. SP11
4. SP1

Grupa B
SP7-SP10    3:1
SP7-SP5        0:3
SP10-SP5    0:3

1. SP5
2. SP7
3. SP10

Mecz o miejsca III-IV    SP7-SP8    3:1
Mecz o miejsca I-II    SP5-SP4    3:0

1. SP 5 /op. Andrzej Worzanowski/ 16 pkt.
2. SP 4 / op. Wojciech Miszczuk/ 14 pkt.
3. SP 7 /op. Jarosław Kiryk/ 12 pkt.
4. SP 8 /op. Janusz Stańkowski/ 10 pkt.
5-6. SP 10 /op. Szymon Krzywina/ 8,5 pkt.
5-6. SP 11 /op. Tomasz Sobański/  8,5 pkt.
7. SP 1 /op. Marta Czerpak, Ireneusz Drzewiecki/ 7 pkt.

Reprezentanci szkół:

SP 5 Chełm
Wiktoria Kubik, Jakub Kargul, Kinga Jasińska, Kacper Korzeniewski, Aleksandra Sapiaszko, Adrian Dziewa
SP 4 Chełm
Martyna Szachulec, Piotr Wróblewski, Aleksandra Prokopowicz, Maksymilian Nikiel, Dagmara Branicka    Piotr Grządkowski
SP 7 Chełm
Julia Staniak, Jakub Jasielski, Aleksandra Dąbska, Oliwier Galant
SP 8 Chełm
Wiktoria Nadworska, Michał Bas, Monika Rak, Adam Danieluk
SP 1 Chełm
Zuzanna Sitarz, Adam Kuryś, Greta Kazarek, Hubert Jasiński, Kamil Szałaj
SP 2 Chełm
Zuzanna Paluch,  Martyna Psionka, Julia Huszcz
SP 11 Chełm
Olga Matysiak, Konrad Wojtiuk, Patrycja Kozłowska, Dominik Korona
SP 10 Chełm
Dominika Nowosad, Michał Pukas, Magdalena Usydus, Piotr Dąbrowski

Do zawodów Rejonowych zakwalifikowały się po dwa zespoły z każdej kategorii Zawody Rejonowe odbędą się w dniu  29.10.2015 r. w Chełmie w SP nr 5  Wszystkie szkoły nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Andrzej Worzanowski

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa