Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

KOMUNIKAT MIEJSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY
w tenisie  stołowym indywidualnym - 28.10.2015 r. ZSZ nr 5

Dziewczęta  rocznik 2005 i młodsi

1. Szopińska Zuzanna                 SP nr 1
2. Czarnecka Gabriela                SP nr 2
3. Hawryluk Aleksandra            SP nr 1
4. Staszak Karolina                     SP nr 2
5-6. Kiryk Lulia                            SP nr 8
5-6. Mess Natalia                           SP  nr 1
7-8.Klain Wiktoria                        SP nr 11
7-8.Joachimowicz Patrycja           SP  nr 11
9-12. Dziaduszyńska Aleksandra  SP nr 8
9-12. Dzwonkowska Wiktoria       SP nr 7
9-12. Czechowska Martyna           SP nr 7
9-12. Flis Marta                              SP nr 5
13-16. Kaszuk Wiktoria                SP  nr 7
13-16. Majdańska Julia                  SP nr 7
13-16. Kozłowska Weronika          SP nr 11
13-16. Łudzińska Kamila               SP  nr 8
17-20. Tywoniuk Weronika           SP nr 8
17-20. Zawadzka Patrycja              SP nr 2
17-20. Flis Natalia                           SP nr 5
17-20. Kołtun Wiktoria                   SP nr 5

Punktacja drużynowa

1. SP nr 1        53,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 16pkt. miasto
2. SP nr 2        38,5 pkt. /op. Edyta Gołębiowska/ 14pkt. miasto
3. SP nr 8        35 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 12pkt. miasto
4. SP nr 7        34 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 10pkt. miasto
5. SP nr 11      33,5 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 9pkt. miasto
6. SP nr 5        15,5 pkt. /op. Andrzej Worzanowski/ 8pkt. miasto

Dziewczęta rocznik 2003-2004

1.Nowosad Dominika                      SP nr 10
2. Bas Patrycja                                 SP nr 1
3.Branicka Dagmara                        SP nr 4
4. Klempka Kinga                            SP nr 5
5-6. Kubik Wiktoria                         SP nr 5
5-6. Kudelska Weronika                  SP nr 11
7-8. Kasperska Paulina                    SP nr 8
7-8. Matysiak Olga                          SP nr 11
9-12. Bartosik Nikola                      SP nr 8
9-12. Dziewulska Karolina              SP nr 7
9-12. Sitarz Zuzanna                        SP nr 1
9-12. Barabas Paulina                      SP nr 8
13-16. Miszczak Barbara                 SP nr 7
13-16. Mil Julia                                SP nr 5
13-16. Lewkowicz Martyna             SP nr 11
13-16. Gaćkowska Karolina            SP nr 7
17-22. Nadworska Wiktoria             SP nr 8
17-22. Zalichta Zuzanna                   SP nr 2
17-22. Waleńciuk Sylwia                 SP nr 2
17-22. Poliszuk Wiktoria                  SP nr 7
17-22. Nadolska Oliwia                    SP nr 2
17-22. Kaczanowska Aleksandra     SP nr 2

Punktacja drużynowa

1. SP nr 5          45 pkt. /op. Andzrej Worzanowski/ 16pkt. miasto
2. SP nr 8          44 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 14pkt. miasto
3. SP nr 11        41,5 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 12pkt. miasto
4. SP nr 1          33,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 10pkt. miasto
5. SP nr 7          33 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 9pkt. miasto
6. SP nr 10        22 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 8pkt. miasto
7. SP nr 4          20 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 7pkt. miasto
8. SP nr 2          14 pkt. /op. Edyta Gołębiowska/ 6pkt. miasto

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi

1. Skorupa Damian              SP nr 5
2. Wołczuk Hubert               SP nr 5
3. Kiryk Maciej                    SP nr 4
4. Wybraniec Stanisław       SP nr 4
5-6. Smętkowski Jakub         SP nr 7
5-6. Wieliczko Piotr              SP nr 1
7-8. Waseńczuk Filip             SP  nr 7
7-8. Wojnicki Jakub               SP nr 7
9-12. Woś Mateusz                SP nr 11
9-12. Danilczuk Jakub            SP nr 11
9-12. Pakuła Mateusz             SP nr 7
9-12. Konojacki Oliwier         SP nr 1
13-16. Żołnacz Jakub             SP nr 1
13-16. Jankowski Piotr           SP nr 2
13-16. Wróblewski Rafał      SP nr 5
13-16. Gołębiowski Szymon   SP nr 8

Punktacja drużynowa

1. SP nr 7        37 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 16pkt. miasto
2. SP nr 5        33,5 pkt. /op. Andrzej Worzanowski / 14pkt. miasto
3. SP nr 4        27 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 12pkt. miasto
4. SP nr 1        20,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 10pkt. miasto
5. SP nr 11       13 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 9pkt. miasto
6-7. SP nr 8        2,5 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 7,5pkt. miasto
6-7. SP nr 2         2,5 pkt pkt. /op. Edyta Gołębiowska/ 7,5pkt. miasto

Chłopcy  rocz 2003-2004

1. Mróz Łukasz                    SP nr 3
2. Kulesza Damian               SP nr 3
3. Pułajdowicz Patryk         SP nr 3
4. Żołnacz Wojciech            SP nr 1
5-6. Szaja Michał                 SP nr 1
5-6. Korona Dominik           SP nr 11
7-8. Grządkowski Piotr         SP  nr 4
7-8. Borusiewicz Adam         SP nr 11
9-12. Kozar Przemysław            SP nr 11
9-12. Szymański Daniel             SP nr 3
9-12. Kuryś Adam                      SP nr 1
9-12. Sawicki Kuba                    SP nr 8
13-16. Luchowski Szymon        SP nr 4
13-16. Rogucki Paweł                SP nr 8
13-16. Tywoniuk Jakub            SP nr 7
13-16. Maculewicz Hubert        SP nr 7
17-21. Kołaczewski Łukasz      SP nr 8
17-21. Mazurek Mateusz           SP nr 7
17-21. Ciotucha Damian           SP nr 5
17-21. Tarczewski Marcin         SP nr 5
17-21. Tywoniuk Mateusz         SP nr 5

Punktacja drużynowa

1. SP nr 3        71,5 pkt. /op. Maciej Jurgilewicz/ 16pkt. miasto
2. SP nr 1        46,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 14pkt. miasto
3. SP nr 11      42,5 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 12pkt. miasto
4-5. SP nr 4        22 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 9,5pkt. miasto
4-5. SP nr 8        22 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 9,5pkt. miasto
6. SP nr 7        18 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 9,5pkt. miasto
7. SP nr 5         9 pkt. /op. Andrzej Worzanowski / 7pkt. miasto

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza czwórka  z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 10.11.2015 r. we Włodawie. Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestnikom dziękują za udział w zawodach. Przypominamy o terminowym zgłoszeniu do zawodów. Wyjazd organizuje SP nr 4 odpowiedzialny Pan Szymon Krzywina.
Sędzia Główny Jan Hanusiak

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

MIEJSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY
w tenisie  stołowym indywidualnym - 28.10.2015 r. ZSZ nr 5

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsi

1. Szopińska Zuzanna               SP nr 1

2. Czarnecka Gabriela                SP nr 2

3. Hawryluk Aleksandra          SP nr 1

4. Staszak Karolina                   SP nr 2

5-6. Kiryk Lulia                           SP nr 8

5-6. Mess Natalia                           SP  nr 1

7-8.Klain Wiktoria                       SP nr 11

7-8.Joachimowicz Patrycja           SP  nr 11

9-12. Dziaduszyńska Aleksandra  SP nr 8

9-12. Dzwonkowska Wiktoria       SP nr 7

9-12. Czechowska Martyna          SP nr 7

9-12. Flis Marta                              SP nr 5

13-16. Kaszuk Wiktoria                SP  nr 7

13-16. Majdańska Julia                  SP nr 7

13-16. Kozłowska Weronika          SP nr 11

13-16. Łudzińska Kamila               SP nr 8

17-20. Tywoniuk Weronika           SP nr 8

17-20. Zawadzka Patrycja              SP nr 2

17-20. Flis Natalia                           SP nr 5

17-20. Kołtun Wiktoria                   SP nr 5

 

Punktacja drużynowa

1.      SP nr 1        53,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 16pkt. miasto

2.      SP nr 2        38,5 pkt. /op. Edyta Gołębiowska/ 14pkt. miasto

3.      SP nr 8        35 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 12pkt. miasto

4.      SP nr 7        34 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 10pkt. miasto

5.      SP nr 11      33,5 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 9pkt. miasto

6.      SP nr 5        15,5 pkt. /op. Andrzej Worzanowski/ 8pkt. miasto

 

Dziewczęta rocznik 2003-2004

1.Nowosad Dominika                      SP nr 10

2. Bas Patrycja                                 SP nr 1

3.Branicka Dagmara                        SP nr 4

4. Klempka Kinga                            SP nr 5

5-6. Kubik Wiktoria                         SP nr 5

5-6. Kudelska Weronika                  SP nr 11

7-8. Kasperska Paulina                    SP nr 8

7-8. Matysiak Olga                          SP nr 11

9-12. Bartosik Nikola                      SP nr 8

9-12. Dziewulska Karolina              SP nr 7

9-12. Sitarz Zuzanna                        SP nr 1

9-12. Barabas Paulina                      SP nr 8

13-16. Miszczak Barbara                 SP nr 7

13-16. Mil Julia                                SP nr 5

13-16. Lewkowicz Martyna             SP nr 11

13-16. Gaćkowska Karolina            SP nr 7

17-22. Nadworska Wiktoria           SP nr 8

17-22. Zalichta Zuzanna                 SP nr 2

17-22. Waleńciuk Sylwia                 SP nr 2

17-22. Poliszuk Wiktoria                  SP nr 7

17-22. Nadolska Oliwia                    SP nr 2

17-22. Kaczanowska Aleksandra     SP nr 2

 

Punktacja drużynowa

1.      SP nr 5          45 pkt. /op. Andzrej Worzanowski/ 16pkt. miasto

2.      SP nr 8          44 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 14pkt. miasto

3.      SP nr 11        41,5 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 12pkt. miasto

4.      SP nr 1         33,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 10pkt. miasto

5.      SP nr 7         33 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 9pkt. miasto

6.      SP nr 10        22 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 8pkt. miasto

7.      SP nr 4          20 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 7pkt. miasto

8.      SP nr 2          14 pkt. /op. Edyta Gołębiowska/ 6pkt. miasto

 

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi

1. Skorupa Damian           SP nr 5

2. Wołczuk Hubert              SP nr 5

3. Kiryk Maciej                  SP nr 4

4. Wybraniec Stanisław      SP nr 4

5-6. Smętkowski Jakub        SP nr 7

5-6. Wieliczko Piotr              SP nr 1

7-8. Waseńczuk Filip             SP  nr 7

7-8. Wojnicki Jakub               SP nr 7

9-12. Woś Mateusz                SP nr 11

9-12. Danilczuk Jakub           SP nr 11

9-12. Pakuła Mateusz           SP nr 7

9-12. Konojacki Oliwier        SP nr 1

13-16. Żołnacz Jakub             SP nr 1

13-16. Jankowski Piotr         SP nr 2

13-16. Wróblewski Rafał     SP nr 5

13-16. Gołębiowski Szymon   SP nr 8

Punktacja drużynowa

1.      SP nr 7        37 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 16pkt. miasto

2.      SP nr 5        33,5 pkt. /op. Andrzej Worzanowski / 14pkt. miasto

3.      SP nr 4        27 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 12pkt. miasto

4.      SP nr 1        20,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 10pkt. miasto

5.      SP nr 11       13 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 9pkt. miasto

6-7. SP nr 8        2,5 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 7,5pkt. miasto

6-7. SP nr 2        2,5 pkt pkt. /op. Edyta Gołębiowska/ 7,5pkt. miasto

Chłopcy  rocz 2003-2004

1. Mróz Łukasz                    SP nr 3

2. Kulesza Damian               SP nr 3

3. Pułajdowicz Patryk         SP nr 3

4. Żołnacz Wojciech            SP nr 1

5-6. Szaja Michał                SP nr 1

5-6. Korona Dominik           SP nr 11

7-8. Grządkowski Piotr        SP  nr 4

7-8. Borusiewicz Adam         SP nr 11

9-12. Kozar Przemysław           SP nr 11

9-12. Szymański Daniel           SP nr 3

9-12. Kuryś Adam                    SP nr 1

9-12. Sawicki Kuba                  SP nr 8

13-16. Luchowski Szymon      SP nr 4

13-16. Rogucki Paweł                SP nr 8

13-16. Tywoniuk Jakub          SP nr 7

13-16. Maculewicz Hubert        SP nr 7

17-21. Kołaczewski Łukasz      SP nr 8

17-21. Mazurek Mateusz           SP nr 7

17-21. Ciotucha Damian           SP nr 5

17-21. Tarczewski Marcin         SP nr 5

17-21. Tywoniuk Mateusz         SP nr 5

 

Punktacja drużynowa

1.      SP nr 3        71,5 pkt. /op. Maciej Jurgilewicz/ 16pkt. miasto

2.      SP nr 1        46,5 pkt. /op. Marta Czerpak/ 14pkt. miasto

3.      SP nr 11      42,5 pkt. /op. Tomasz Sobański/ 12pkt. miasto

4-5.SP nr 4        22 pkt. /op. Szymon Krzywina/ 9,5pkt. miasto

4-5. SP nr 8        22 pkt. /op. Iwona Synowiec/ 9,5pkt. miasto

6.      SP nr 7        18 pkt. /op. Jarosław Kiryk/ 9,5pkt. miasto

7.      SP nr 5       9 pkt. /op. Andrzej Worzanowski / 7pkt. miasto

 

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza czwórka z każdej kategorii. Zawody odbędą się w dniu 10.11.2015 r. we Włodawie. Awansujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a uczestnikom dziękują za udział w zawodach. Przypominamy o terminowym zgłoszeniu do zawodów. Wyjazd organizuje SP nr 4 odpowiedzialny Pan Szymon Krzywina

Sędzia Główny Jan Hanusiak

Prezes MSZS w Chełmie

mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa