Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Sztafetach Pływackich - 19.11.2015 r. pływalnia ZSO nr 8 w Chełmie

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2003 i młodsze

1 SP nr 8 Chełm    op. Mariusz Koniuszewski - 2:32.74
2. SP nr 7 Chełm op. Dorota Czerniakiewicz  - 3:34.40    
pk. SP nr 8 Chełm II op. Piotr Sadura - 3:08.82    
SP nr 5 Chełm  op. Jarosław Rafalski  dykw.  

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2003 i młodsi

1 SP nr 8 Chełm    op. Piotr Sadura    - 2:31.72    
2. SP nr 7 Chełm    op. Ewa Wierzbicka    - 2:56.22
3. SP nr 5 Chełm     op. Edyta Rymowicz    - 3:12.70    
4. SP nr 4 Chełm     op. Wojciech Miszczuk    - 3:36.45    
5. SP nr 1 Chełm     op. Ireneusz Drzewiecki    - 4:15.91    
 pk. SP nr 8 Chełm II    op. Piotr Sadura    - 3:01.07    

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Barabas Paulina    SP nr 8 Chełm    0:43.36    9
2. Gaćkowska Karolina    SP nr 7 Chełm    0:44.23    8
3. Kasperska Paulina    SP nr 8 Chełm    0:50.66    7
4. Kasperska Patrycja    SP nr 8 Chełm    0:51.41    6
5. Farfos Kinga    SP nr 8 Chełm    0:51.47    pk
6. Szczablewska Anna    SP nr 7 Chełm    0:53.66    5
7. Ćwiek Angelika    SP nr 8 Chełm    0:53.65    pk
8. Tatys Katarzyna    SP nr 5 Chełm    0:53,95    4
9. Sienkiewicz Kinga    SP nr 5 Chełm    0:56,13    3
10. Wróbel Małgorzata    SP nr 8 Chełm    0:59.73    pk
11. Marek Karolina    SP nr 5 Chełm    1:04.54    2
12. Wrońska Nikola    SP nr 8 Chełm    1:04.81    pk
13. Prucnal Patrycja    SP nr 5 Chełm    1:06.28    pk
14. Prokopowicz Aleksandra    SP nr 4 Chełm    1:07.92    1

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Gębicki Jakub    SP nr 8 Chełm    0:47.26    10
2. Szczablewski Karol    SP nr 7 Chełm    0:56.68    9
3. Kosman Filip    SP nr 7 Chełm    0:57.73    8
4. Kuruś Adam    SP nr 1 Chełm    0:58.62    7
5. Leśniak Jan    SP nr 7 Chełm    0:59.26    6
6. Niemirowski Dominik    SP nr 8 Chełm    1:03.67    5
7. Szymański Michał    SP nr 8 Chełm    1:05.89    4
8. Pielecki Eryk    SP nr 5 Chełm    1:12.06    3
9. Dziewa Adrian    SP nr 5 Chełm    1:21.57    2
10. Hajduk Kacper    SP nr 5 Chełm    1:57.68    1

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Oleksiejuk Nikola    SP nr 8 Chełm    0:46.65    5
2. Siatka Alicja    SP nr 8 Chełm    0:46.67    4
3. Kubik Wiktoria    SP nr 5 Chełm    1:03.09    3
4. Charczuk Eliza    SP nr 8 Chełm    1:06.70    2
5. Łoza Nikola    SP nr 4 Chełm    1:35.51    1
6. Wróblewska Julia    SP nr 8 Chełm    dyskwa.

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Emerla Eryk    SP nr 4 Chełm    0:52.00    3
2. Popek Michał    SP nr 8 Chełm    0:52.45    2
3. Różycki Maciej    SP nr 8 Chełm    0:52.76    1
4. Kudełko Mateusz    SP nr 5 Chełm    dyskwa    
5. Kowalski Olaf    SP nr 8 Chełm    dyskwa
6. Korszla Patryk    SP nr 5 Chełm    dyskwa

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Tabor Aleksandra    SP nr 8 Chełm    0:42.44    8
2. Olifirowicz Julia    SP nr 5 Chełm    0:45.76    7
3. Sapińska Aleksandra    SP nr 5 Chełm    0:46.84    6
4. Krzywicka Zuzanna     SP nr 8 Chełm    0:47.34    5
5. Okrasa Kamila    SP nr 5 Chełm    0:47.92    4
6. Łydzińska Kamila    SP nr 8 Chełm    0:49.01    3
7. Ślimak Lena    SP nr 8 Chełm    0:49.67    pk
8. Pastuszak Edyta    SP nr 8 Chełm    0:53.80    pk
9. Szewczuk Nikola     SP nr 7 Chełm    0:54.94    2
10. Wyrostek Eliza     SP nr 8 Chełm    0:55.88    pk
11. Klimowicz Oliwia     SP nr 8 Chełm    0:56.61    pk
12. Oberda Karolina     SP Razem Chełm    1:23.90    1

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Marcinek Dawid    SP nr 5 Chełm    0:37.42    9
2. Morlewski Kacper    SP nr 8 Chełm    0:38.91    8
3. Bucior Jakub    SP nr 8 Chełm    0:39.47    7
4. Czechowski Igor    SP nr 7 Chełm  0:42.54    6
5. Gębicki Bartłomiej    SP nr 8 Chełm    0:42.83    pk
6. Łopucki Jakub    SP nr 8 Chełm    0:44.45    pk
7. Wygadańczuk Jakub     SP nr 8 Chełm    0:44.54    pk
8. Gałan Oliwier    SP nr 7 Chełm    0:44,76    5
9. Różycki Maciej    SP nr 8 Chełm    0:45,26    pk
10. Dudziak Antoni    SP nr 5 Chełm    0:48.24    4
11. Dybała Filip    SP nr 8 Chełm    0:49,17     pk
12. Berg Aleksander    SP nr 8 Chełm    0:51,38    pk
13. Smętkowski Jakub    SP nr 7 Chełm    0:51,87    3
14. Chaciuk Michał    SP nr 5 Chełm    1:02,69    2
15. Jasiński Hubert    SP nr 1 Chełm    1:04,10    1

Punktacja za zawody indywidualne

Dziewczęta:
1.SP nr 8 Chełm    53 pkt. /op. Mariusz Koniuszewski/ - 16 pkt. miasto
2.SP nr 5 Chełm     29 pkt. /op. Jarosław Rafalski/ - 14 pkt. miasto
3. SP nr 7 Chełm    15 pkt. /op. Dorota Czerniakiewicz/ - 12 pkt. miasto
4. SP nr 4 Chełm    2 pkt. /op. Wojciech Miszczuk/ - 10 pkt. miasto
5.NSP „Razem” Chełm    1 pkt. /op. Karol Maksymiuk/ - 9 pkt. miasto

Chłopcy:
1.SP nr 8 Chełm     45 pkt. /op. Piotr Sadura/ - 16 pkt. miasto
2. SP nr 7 Chełm   38 pkt. /op. Ewa Wierzbicka/ - 14 pkt. miasto
3. SP nr 5 Chełm   22 pkt. /op. Edyta Rymowicz/ - 12 pkt. miasto
4. SP nr 1 Chełm   8 pkt. /op. Ireneusz Drzewiecki/ - 10 pkt. miasto
5. SP nr 4 Chełm  3 pkt. /op. Wojciech Miszczuk/ - 9 pkt. miasto

Do zawodów Rejonowych awansowały dwie pierwsze sztafety  i trzech najlepszych zawodników z poszczególnych styli. Zawody odbędą się w dniu 02.12.2015 r. w Świdniku Najlepszych zawodników i szkolne  sztafety nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa