Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskich Igrzysk
w drużynowym tenisie stołowym - 08.01.2016 r. ZSZ Nr 5 w Chełmie

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH:

1. SP nr 2 w Chełmie – Czarnecka Gabrysia, Staszak Karolina /op. Edyta Gołębiowska/ pkt.16
2. SP nr 1  w Chełmie- Hawryluk Aleksandra, Szopińska Zuuzanna/op. Ireneusz Drzewiecki/ pkt.14
3. SP nr 7 w Chełmie – Kaszuk Wiktoria, Majdańska Julia/op. Jarosław Kiryk/ pkt.12
4. SP nr 4 w  Chełmie  - Każmierczak Pola, Kołodyńska Zuzanna/op. Barbara Anchimowicz/ pkt.10
5. SP nr11 w Chełmie- Kozłowska Weronika, Kot Gabrysia/op. Tomasz Sobański/ pkt.9

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT STARSZYCH

1. SP nr 10  w Chełmie – Nowosad Dominika, Usydus Magdalena /op. Szymon Krzywina/ pkt.16
2. SP nr 1  w Chełmie  - Bas Partrycja Wójtowicz Bogumiła /op. Ireneusz Drzewiecki/ pkt.14
3. SP nr 11 w Chełmie – Kudelska Weronika, Sawicka Klaudia /op. Tomasz Sobański/ pkt. 12
4. SP nr 8 w Chełmie – Bartosik Nikola, Barabas Paulina /op.  Iwona Synowiec/ pkt.10
5-6. SP nr 5 w Chełmie- Kubik Wiktoria, Klempka Kinga /op. Robert Krasuń/ pkt.8,5
5-6. SP nr 4 w Chełmie – Branicka Dagmara, Szczepańska Alicja /op. Barbara Anchimowicz/ pkt. 8,5
7-8. SP nr 7 w Chełmie – Dziewulska Karolina Gadźkowska Karolina /op.  Jarosław Kiryk/ pkt.6,5
7-8. SP nr 2 w Chełmie  - Zalichta Zuzanna, Walęczuk Sylwia /op.  Edyta Gołębiowska/ pkt.6,5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH:

1. SP nr 4 w Chełmie – Kiryk Maciej, Wybraniec Stanisław /op. Barbara Anchimowicz/ pkt.16
2. SP nr 5  w Chełmie – Skorupa Damian, Wołczuk Hubert /op. Robert Krasuń/ pkt. 14
3. SP nr11 w Chełmie- Woś Mateusz, Niemczuk Błazej /op. Tomasz Sobański/ pkt.12
4.SP nr 7 w Chełmie – Pakuła Mateusz, Wojnicki Jakub /op. Jarosław Kiryk/ pkt.10
5. SP nr 1 w Chełmie – Konojacki Oliwier, Wieliczko Piotr /op.  Ireneusz Drzewiecki/ pkt.9

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW STARSZYCH

1. SP nr 3 w Chełmie – Pułajdowicz Patryk, Mróz Łukasz, Kulesza Damian /op. Maciej Jurgilewicz/ pkt. 16
2. SP nr 4 w  Chełmie – Grzadkowski Piotr, Mołodecki Luis /op.  Barbara Anchimowicz/ pkt.14
3. SP nr 1 w Chełmie – Szaja Michał, Kuryś Adam /op. Ireneusz Drzewiecki/ pkt.12
4. SP nr 2 w Chełmie – Czarnecki Karol, Dyszewski Kacper /op. Edyta Gołębiowska/ pkt.10
5-6. SP nr 7 w Chełmie- Tywoniuk Jakub, Maculewicz Hubert, Mazurek Mateusz /op. Jarosław Kiryk/ pkt.8,5
5-6. SP nr 11 w Chełmie- Kozar Przemysław, Kubik Filip /op. Tomasz Sobański/ pkt.8,5
7-8. SP nr 5 w Chełmie – Ciotucha Damian, Tywoniuk Mateusz /op. Robert Krasuń/ pkt.6,5
7-8. SP nr 8 w Chełmie – Rogucki Paweł, Sawicki Kuba /op. Iwona Synowiec/ pkt.6,5

Do zawodów Rejonowych awansowały dwa pierwsze zespoły z poszczególnych kategorii. Zawody odbędą się w dniu 20.01.2016r. we Włodawie. Uczestniczące zespoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom, a pozostałym dziękują  za udział w zawodach.  

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa