Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskich Igrzysk
w „mini” piłce siatkowej – 27-29.01.2016 r. SP nr 5 w Chełmie

TRÓJKI

DZIEWCZĘTA 

SP nr 3 – SP nr 4           2 - 0
SP  nr 5 – SP nr 8       2 - 0   
SP nr 11 – SP nr 3        0 - 2
SP nr 4 – SP nr 5        0 - 2
SP nr 8  – SP nr 11       2 - 1
SP nr 3 – SP nr 5        2 –1
SP nr 4 – SP nr 11        2 - 0
SP nr 3 – SP nr 8        2 - 0
SP nr 5 – SP nr 11        2 - 0
SP nr 8 – SP nr 4        1 - 2

Klasyfikacja końcowa:

1. SP nr 3  Chełm /op. Agnieszka Niedzwiedzka/ pkt. 16
2.  SP nr 5  Chełm /op. Jarosław Rafalski/ pkt. 14
3. SP nr 8  Chełm /op. Mariusz Koniuszewski/ pkt. 12
4.  SP  nr 4 Chełm /op. Emilia Wełna/ pkt. 10
5. SP nr 11  Chełm /op. Małgorzata Jurgilewicz/ pkt. 9

CHŁOPCY

GRUPA  A

SP nr 3 – SP nr 11     2-0
SP nr 11 – SP nr 5     0-2
SP nr 3 – SP nr 5     2-0

1.SP nr 3          4
2.SP nr 5          2
3.SP nr 11         0

GRUPA  B

SP nr 4 – SP nr 1     2-0
SP nr 8 – SP nr 1     0-2
SP nr 8 – SP nr 4     0-2

1. SP nr 4      4
2. SP nr 1      2
3. SP nr 8      0

Wyniki finałów:

SP nr 1 – SP nr 3      1-2
SP nr 5 – SP nr 4      0-2

SP nr 4 – SP nr 3      2-1 o miejsce I
SP nr 5 – SP nr 1      2-1 miejsce III

Klasyfikacja końcowa:

1. SP nr 4 /op. Wojciech Miszczuk/ pkt.16.
2. SP nr 3 /op. Maciej Jurgilewicz/ pkt.14
3. SP nr 5 /op. Agnieszka Kusiak/ pkt.12
4. SP nr 1 /op. Monika Wawryniuk/ pkt.10
5-6. SP nr 8 /op. Sadura/ pkt.8,5
5-6. SP nr 11 /op. Piotr Cios/ pkt.8,5


CZWÓRKI

DZIEWCZĘTA

GRUPA   A

1. SP nr 1 – SP nr 2      2-1
2. SP nr2 – SP nr 5      0-2
3. SP nr5 – SP nr 1      2-0

1. SP nr 5
2. SP nr 1
3. SP nr 2

GRUPA  B

SP nr8 – SP nr 4       1-2
SP nr 11 – SP nr10   2-0
SP nr8 – SP nr 10     2-1
SP nr 4 – SP nr 11    2-1
SP nr 8 – SP nr 11    2-0
SP nr 4 – SP nr 10    2-0

1. SP nr 4
2. SP nr 8
3. SP nr 11
4. SP nr 10

Mecz o I miejsce SP nr 5- SP nr 4         2-0
Mecz o III miejsce SP nr 1 – SP nr 8     0-2

Klasyfikacja końcowa:

1. SP nr 5 /op. Jarosław Rafalski/ pkt. 16
2. SP nr 4 /op. Emilia Wełna/ pkt. 14
3. SP nr 8 /op. Iwona Synowiec/ pkt. 12
4. SP nr 1 /op. Marta Czerpak/ pkt. 10
5-6.  SP nr 2 /op. Edyta Gołębiowska/ pkt. 8,5
5-6.  SP nr 11 /op. Jolanta Lewczuk/ pkt.  8,5
7.  SP nr 10 /op. Szymon Krzywina/ pkt. 7

CHŁOPCY

GRUPA  A

1. SP nr 5 – SP nr 7      2-0
2. SP nr 8 – SP nr 4      1-2
3. SP nr5 – SP nr 4      2-1
4. SP nr 7 – SP nr 8     0-2
5. SP nr 5 – S nr 8       2-0
6. SP nr 4 – SP nr 7     2-0

1. SP nr 5
2. SP nr 4
3. SP nr 8
4. SP nr 7

GRUPA B

SP nr 3 – SP nr 11       2-0
SP nr 1 – SP nr10        2-0
SP nr 3 – SP nr 10       2-0
SP nr 1 – SP nr 11        2-1
SP nr 3 – SP nr 1          2-0
SP nr 11 – SP nr 10      2-1

Kolejność miejsc w grupach:

1. SP nr 3
2. SP nr 1
3. SP nr 11
4. SP nr 10

Mecz o I miejsce SP nr 5- SP nr 3         2-1
Mecz o III miejsce SP nr 1 – SP nr 4     2-0

Klasyfikacja końcowa:

1. SP nr 5 /op. Jarosław Rafalski/ pkt. 16
2. SP nr 3 /op. Katarzyna Ogrodnik/ pkt. 14
3. SP nr 1 /op. Ireneusz Drzewiecki/ pkt. 12
4. SP nr 4 /op. Wojciech Miszczuk/ pkt. 10
5-6. SP nr 8 /op. Anna Chochół/ pkt. 8,5
5-6. SP nr 11 /op. Piotr Cios/ pkt.  8,5
7-8. SP nr 10 /op. Szymon Krzywina/ pkt. 6,5
7-8. SP nr 7 /op. Jarosław Kiryk/ pkt.  6,5

Awans do zawodów Rejonowych  wywalczyły pierwsze  zespoły. Zawody odbędą się w dniu  09. 02.2016 r.  trójki i czwórki dziewcząt  a 10.02 2016 r. trójki i czwórki chłopców w Świdniku. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach. Najlepsze szkoły nagrodzono dyplomami  

Prezes ZM SZS w Chemie
mgr Marian Sikorski

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa