Dzisiaj jest: 17 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ GIMNAZJADY
BADMINTON - 15.10.2015 SP 5.

Dziewczęta

Grupa A
G1 - G7    3:0
G7 - G2    0:3
G2 - G1    3:0

1. G2
2. G1
3. G7

Grupa B
R - G8    1:3
G8 - G6    0:3
G6 - R    3:0

1. G6
2. G-8
3. R

Finały:
Mecz o miejsca III-IV    G1-G8    3:0
Mecz o miejsca I-II    G6:G2    3:0

1.    Gimnazjum nr 6 /op. Agnieszka Waluch-Marek/ - 16 pkt.
2.    Gimnazjum nr 2 /op. Dorota Młynarska/ - 14 pkt.
3.    Gimnazjum nr 1 /op. Bożena Kawerska/ - 12 pkt.
4.    Gimnazjum nr 8 /op. Janusz Stańkowski/ - 10 pkt.
5-6.    Gimnazjum nr 7 /op. Katarzyna Grabek/ - 8,5 pkt.
5-6.    Niepubliczne Gimnazjum „Razem” /op. Karol Maksymiuk/ - 8,5 pkt.


Chłopcy

Grupa A    
G7 - G6    0:3
G7 - G1    0:3
G1 - G6    0:3

1. G6
2. G1
3. G7

Grupa B
R - G8    0:3

1. G8
2. GR

Finały:
Mecz o miejsca III-IV    G1-GR    3:0
Mecz o miejsca I-II    G8-G6    0:3

1.    Gimnazjum nr 6 - 16 pkt
2.    Gimnazjum nr 8 /op. Janusz Stańkowski/ - 14 pkt.
3.    Gimnazjum nr 1 /op. Bożena Kawerska/ - 12 pkt.
4.    Niepubliczne Gimnazjum „Razem” /op. Karol Maksymiuk/ - 10 pkt.
5.    Gimnazjum nr 7 /op. Katarzyna Grabek/ - 9 pkt.


Gimnazjum nr 2 - Lik Maja, Karolina Szady, Turkiewicz Martyna
Gimnazjum nr 1 - Emilia Rojek, Oliwia Stanicka, Jakub Borys, Konrad Gałek
Gimnazjum nr 7 - Martyna Daszuk, Anna Kaluźniak, Dawid Krzowski, Mikołaj Łukowiec, Piotr Andrzejkowicz
Gimnazjum nr 8 - Angelika Stopa, Natalia Grzyb, Dawid Głąb, Damian Jabłoński, Dawid Dyszewski
Gimnazjum nr 6 - Katarzyna Kiwińska, Katarzyna Kiwińska, Paulina Bielak, Szymon Wydra, Maciej Wyhadańczuk, Adrian Steć
Niepubliczne Gimnazjum „Razem” - Justyna Pietryczuk, Wiktoria Rzeszot, Klaudia Nowak, Jan Prócnal, Kacper Skibiński

Do zawodów Rejonowych zakwalifikowały się po dwa najlepsze zespoły. Zawody odbędą się w dniu 27.10.2015 r. w Chełmie  w SP nr5  ul. I Pułku Szwoleżerów 1. Sędzia Główny: mgr Andrzej Worzanowski

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa