Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Komunikat Miejskiej Gimnazjady
w sztafetach pływackich i zawodach indywidualnych – 20.11.2015 r.

Sztafety  dziewcząt 10x25m

1.    GIM nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz        2:40,97         16 pkt
2.    GIM nr 6 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński            3:02,82        14 pkt
3.    GIM nr 7 CHEŁM    op. Dorota Czerniakiewicz        3:21,54        12 pkt
4.    GIM nr 1 CHEŁM    op. Juliusz Mulak            4:37,68        10 pkt

 Sztafety  10x25m  chłopców

1.    GIM nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz        2:21,99         16 pkt
2.    GIM nr 6 CHEŁM    op. Piotr Jabłoński            2;35,21        14 pkt  
3.    GIM nr 7 CHEŁM    op. Ewa Wierzbicka            3;24,39        12 pkt  
4.    GIM nr 1 CHEŁM    op. Juliusz Mulak            3;51,45        10pkt

50m st. Grzbietowym dziewcząt

1.    Nadolska Julia        GIM 8 Chełm    0:33,63        12
2.    Borowiec Weronika        GIM 8 Chełm    0:35,76        11
3.    Kurzępa Ewa             GIM 2 Chełm    0:37,26        10
4.    Padowska Anna            GIM 8Chełm        0:40,81        9
5.    Tokarska Klaudia        GIM 6 Chełm        0:45,81        8
6.    Mazurek Jagoda        GIM 7 Chełm        0:51,52        7
7.    Pruszkowska Dominika    GIM 6 Chełm        0:51,91        6
8.    Buglińska Agata        GIM 7 Chełm        0:53,91        5
9.    Jarmoła Oliwia        GIM 7 Chełm        0:57,57        4
10.    Czyżyk Aleksandra        GIM 6 Chełm        0:58,46        3
11.    Broda Marlena        GIM 1 Chełm        1:03,53        2
10.    Jakubowska Julia        GIM 1 Chełm        1:15,98        1

50m st. Grzbietowym chłopców

1.    Janiczuk Patryk        GIM 8 Chełm    0:31,83        9
2.    Gębicki Filip            GIM 7 Chełm    0:33,63        8
3.    Wygadańczuk Patryk    GIM 8 Chełm    0:33,82        7
4.    Radzicki Wojciech        GIM 6 Chełm        0:47,86        6
5.    Kłodnicki Paweł        GIM 1 Chełm        0:52,41        5
6.    Poźniak Kacper        GIM 6 Chełm        0:54,16        4
7.    Bedliński Kacper        GIM 1 Chełm        1:08,54        3
8.    Rokita Jakub            GIM 6 Chełm        1:13,29        2
9.    Trus Jakub            GIM 1 Chełm        1:13,94        1

50m st. Klasycznym dziewcząt

1.    Dybcio Karolina        GIM 8 Chełm    0:39,08        9
2.    Kowalczuk Agnieszka    GIM 6 Chełm    0:46,38        8
3.    Dziedzic Emilia        GIM 8 Chełm    0:47,01        7
4.    Baranowska Dominika    GIM 8 Chełm        0:47,31        6
5.    Drapsa Oliwia            GIM 7 Chełm        0:47,62        5
6.    Nowosad Aleksandra        GIM 7 Chełm        0:54,47        4
7.    Steć Magdalena        GIM 6 Chełm        0:54,84        3
8.    Kędzierawska Julia        GIM 7 Chełm        0:57,08        2
9.    Sadlej Wiktoria        GIM 1 Chełm        1:02,81        1

50m st. Klasycznych chłopców

1.    Półtorak Patryk        GIM 8 Chełm    0:36,10        9
2.    Blinowski Mateusz        GIM 6 Chełm    0:42,29        8
3.    Sawicki Łukasz        GIM 8 Chełm    0:44,12        7
4.    Kowalczuk Michał               GIM 6 Chełm        0:44,32        6
5.    Zalewski Jakub               GIM 8 Chełm        0:47,89        5
6.    Jwańczuk Krzysztof           GIM 6 Chełm        0:49,97        4
7.    Grzywaczewski Mikołaj           GIM 1 Chełm        0:52,65        3
8.    Skibiński Michał               GIM 1 Chełm        0:59,64        2
9.    Pietrzak Jan                   GIM 1 Chełm        1:02,07        1
pk    Ćwir Kacper                   GIM 8 Chełm        0:50,97        

50m st. Dowolnym dziewcząt

1.    Furtak Beata            GIM 8 Chełm    0:33,62         10
2.    Barabas Joanna        GIM 8 Chełm    0:34,14         9
3.    Kozłowska Oliwia        GIM 8 Chełm    0:35,23           8
4.    Cukrowska Kinga        GIM 6 Chełm        0:36,81         7
5.    Korneluk Joanna        GIM 6 Chełm        0:37,96         6
6.     Odrzywolska Dominika    GIM 7 Chełm        0:38,58         5
7.    Czyżyk Julia            GIM 1 Chełm        0:40,52         4
8.    Mielniczuk Joanna        GIM 7 Chełm        0:40,93         3
9.    Zielińska Anna        GIM 6 Chełm        0:44,96         2
10.    Skibińska Weronika        GIM 1 Chełm        1:05,05         1
pk    Pilarska Aleksandra        GIM 8 Chełm        0:37,31
pk    Krawczyk Natalia        GIM 6 Chełm        0:44,50

50m st. Dowolnym chłopców

1.    Siejo Mateusz        GIM 6 Chełm    0:27,21        7
2.    Borowiec Jonasz        GIM 8 Chełm    0:29,84        6
3.    Zając Maciej            GIM 6 Chełm    0:31,23        5
4.    Wójcik Mateusz        GIM 8 Chełm        0:31,42        4
5.    Śluz Norbert            GIM 8 Chełm        0:33,61        3
5.    Cukrowski Błażej        GIM 6 Chełm        0:34,54        2
6.    Czapla Jakub            GIM 1 Chełm        0:48,64        1

Punktacja za zawody indywidualne

Dziewczęta
1. GIM nr 8 CHEŁM    81 pkt. /op. Mariusz Raćkowicz/ - miasto16 pkt.
2. GIM nr 6 CHEŁM    43 pkt. /op. Piotr Jabłoński/ - miasto14 pkt.
3. GIM nr 7 CHEŁM    35 pkt. /op. Dorota Czerniakiewicz/ - miasto12 pkt.
4. GIM nr 2 CHEŁM    10 pkt. /op. Dorota Młynarska/ - miasto10 pkt.
5. GIM nr 1 CHEŁM      9 pkt. /op. Juliusz Mulak/ - miasto9 pkt.

Chłopcy:
1. GIM nr 8 CHEŁM    60 pkt /op. Mariusz Raćkowicz/ - miasto16 pkt.
2. GIM nr 6 CHEŁM    44 pkt /op. Piotr Jabłoński/ - miasto16 pkt.
3. GIM nr 1 CHEŁM     11 pkt. /op. Juliusz Mulak/ - miasto16 pkt.
4. GIM nr 7 CHEŁM      8 pkt. /op. Ewa Wierzbicka/ - miasto16 pkt.

Do zawodów Rejonowych awansowały dwie pierwsze sztafety  i  trzech najlepszych zawodników z poszczególnych styli. Zawody odbędą się w dniu  03.12,2015 r. w Chełmie Najlepszych zawodników i szkolne  sztafety nagrodzono dyplomami. Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 

facebook

Ścianka wspinaczkowa