Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Komunikat Miejskiej Gimnazjady
Drużynowa Liga L-A dziewcząt i chłopców - Chełm  13.05.2016 r.

Dziewczęta

1. /995 pkt./    G nr 6 Chełm    - op. Agnieszka Radelczuk
2. /921 pkt./    G nr 1 Chełm.    - op. Bożena Kawerska
3. /843 pkt./    G nr 7 Chełm    - op. Dorota Czerniakiewicz
4. /703 pkt./    G nr 8 Chełm    - op. Krystyna Tracichleb
5. /581 pkt./    G nr 2 Chełm    - op. Dorota Młynarska
6. /149 pkt./    NG  „Razem”    - op. Karol Maksymiuk

Najlepsze wyniki w konkurencjach

100 m.
1. Mech Gabriela          G nr 6         14,26
2. Daszuk Martyna       G nr 7          14,49
3. Hetman Zofia            G nr 1         14,73

300 m
1. Zielińska Paulina      G nr 2           43,69
2. Ziętko Aleksandra   NG „Razem”  45,05
3. Pitera Julia              G nr 6            50,51

600 m
1. Sapko Julia         G nr 6          1:53,80
2. Bornus Aleksandra   G nr 2          2:06,42
3. Gawdzińska Kaja      G nr 1          2:06,58

1000 m
1. Małek Emilia        G nr 2          3:30,59
2. Borowiec Weronika  G nr 8          3:50,81
3. Cukrowska Kinga     G nr 6          3:52,64

Skok w dal
1. Michalska Ola                   G nr 1      3,98
2. Pruszkowska Dominika    G nr 6      3,88
3. Stanicka Oliwia                 G nr 1      3,84

Skok wzwyż
1. Mroczko Katarzyna          G nr 7       130
2. Prokopiuk Julia                G nr 7       130
3. Staszewska Magda          G nr 7       130

Pchnięcie kulą
1. Kaczyńska Ewelina         G nr 1       9,36
2. Olbryk Wiktoria                G nr 6       9,22
3. Rojek Emilia                   G nr 1       8,95

Rzut oszczepem 500 g
1. Kołodziej Aleksandra        G nr 6          22.00
2. Grzywna Alicja                 G nr 6         19,52
3. Furtak Beata                    G nr 8         18,53

Sztafeta 4x100 m
1. G nr 1           57,65
2. G nr 7           58,92
3. G nr 6           59,18
4. G nr 2        1:00,55
5. G nr 8        1:02,30

Chłopcy    

1. /1218 pkt./    G nr 8 Chełm    - op. Piotr Turewicz
2. /946 pkt./    G nr 7 Chełm    - op. Artur Mochniej
3. /894 pkt./    G nr 1 Chełm    - op. Monika Wawryniuk
4. /888 pkt./    G nr 6 Chełm    - op. Andrzej Janiak
5. /759 pkt./    G nr 2 Chełm    - op. Monika Wawryniuk
6. /291 pkt./    NG „Razem”    - op. Karol Maksymiuk

Najlepsze wyniki w konkurencjach

100 m.
1. Szustkowski Miłosz             G nr 8     12,53
2. Dubaczyński Patryk            G nr 8     12,66
3. Kołtucki Samuel                  G nr 6     12,96

300 m
1. Pułka Damian                     G nr 1     40,93
2. Misterek Kamil                    G nr 8     42,12
3. Paszkiewicz  Konrad          G nr 8     42,71   

1000 m
1. Kleban Jakub                     G nr 8   3:15,52
2. Szewczak Filip                   G nr 2   3:20,52
3. Szaran Jakub                     G nr 6   3:20,96

2000m
1. Szymkowiak Jakub            G nr 8   7:39,29
2. Krzowski Dawid                 G nr 7   7:40,01
3. Nazaruk Tristan                 G nr 8   8:37,16

Skok w dal
1. Głąb Dawid                       G nr 8      6,04
2. Borkowski Jakub               G nr 7      4,93
3. Steć Adrian                       G nr 6      4,87

Skok wzwyż  
1. Łukowiec Mikołaj              G nr 7       160  
2. Bojanowski Tomasz         G nr 8       155
3. Bojarski Krystian              G nr 8       155

Pchnięcie kulą
1. Borowicz Szymon          G nr 8       11,18
2. Polakowski Michał        G nr 8       10,15
3. Mrozowski Krzysztof     G nr 1         9,50

Rzut oszczepem 600 g
1. Wróbel Radosław         NG „Razem”   35,19
2. Boryń Bartłomiej             G nr 7           34,54
3. Kędzierawski Paweł       G nr 8           33,26

Sztafeta 4x100 m
 1. G nr 8     48,55
 2. G nr 6     51,14
 3. G nr 7      52,28
 4. G nr 2      53,92
 5. G nr 1      54,98

Do zawodów Rejonowych  awansowały dwa  pierwsze zespoły oraz pierwszych trzech zawodników z poszczególnych konkurencji oraz dwie pierwsze sztafety. Zawody odbędą się w dniach 19.05.2016 r. w Rejowcu Fabr.
Szkoły  i zwycięzców nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa