Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ LICEALIADY
LIGA LEKKOATLETYCZNA 25.09.2015 r Stadion OSiR Rejowiec Fabr.

Dziewczęta

I m. ZSE i III LO Chełm – 1030 pkt

100m
Zając Nikoleta        14,00    121pkt.
Czesak Erwlina        14,74    102pkt.
Starczewska Aleksandra    14,88    98==
400m    
Maliszewska Iga        1:13,84    77pkt.
Polakowska Ewa        1:22,15    47==
Wiewióra Dominika    1:16,95    65pkt.
800m
Tabuła Patrycja        2:56,26    57pkt.
Wachulska Adrianna    3:00,06    50==
Skok Kamila        2:56:44    56pkt.
Skok w dal
Koreńczuk Karolina    4,45    111pkt.
Szczółko Sandra     4,00    92pkt.
Tomańska Karolina    3,72    82==
Kula
Roman Paulina        8,26    126pkt.
Każmierczak Paulina    8,04    124pkt.
Hołysz Kaja        7,83    122==
4x100m    
Sztafeta        57,35    99pkt.

II m.  LO Chełm – 935 pkt –

100m
Krop Justyna        15,41    87pkt.
Bernacka Dominika    15,35    88pkt.
Makowska Daria        15,86    78==
400m
Krawczuk vel Walczuk Maria    1:15,22    71pkt.
Stasińska Sylwia    1:18,90    57pkt.
Węgorek Weronika    1:24,54    39==
800m
Kister Dominika        3:03,81    44pkt.
Rymarska Urszula    3:05,56    41pkt.
Siry Wiktoria        3:12,00    21==
Skok w dal
Stachal Karolina    4,49    113pkt.
Jęczeń Karolina        3,82    85==
Małek Aleksandra    4,10    96pkt.
Kula
Adamczuk Weronika    8,24    126pkt.
Dziedzic Magdalena    7,19    116==
Gruszka Karolina    7,83    122pkt.
4x100m    
Sztafeta        58,60    90pkt.

III m.   ZSG i H Chełm – 861pkt

100m    
Dasza Hladka        17,44    49==
Sydoruk Paulina        15,68    81pkt.
Panasiuk Patrycja    16,21    71pkt.
400m
Borkowska Rebeka    1:25,09    38==
Przymiarska Olga    1:15,88    69pkt.
Kamińska Katarzyna    1:16,01    68pkt.
800m
Grzesiuk Patrycja    2:52.93    64pkt.
Król Anna        2:45,86    77pkt.
Skok w dal
Dubij Martyna        3,62    77pkt.
Bondaruk Paulina    3,55    74pkt.
Kula
Nazar  Natalia    97    7,99    124pkt.
Kudelska Barbara    5,80    100pkt.
4x100m    
Sztafeta        1:04,06    56pkt.

IV m.  I LO Chełm – 833 pkt

100m
Estera Parada        15,12    93pkt.
Derlak Dominika        15,69    81pkt.
400m
Pyzel Julia        1:21,63    48pkt.
Ciemno-Czołowska Karolina    1:22,61    45pkt.
Roman Karolina        1:37,56    12==
800m
Poliszuk Emilia        2:40,20    91pkt.
Mazurek Klaudia        3:02,69    45==
Świeczak Marta        2:58,87    53pkt.
Skok w dal
Poturaj Aleksandra    3,41    68pkt.
Nosko Katarzyna        3,70    80pkt.
Kula
Dutko Patrycja        6,45    108pkt.
Krzyżanowska Aleksandra    5,89    101==
Charęża  Mgda        6,38    107pkt.
4x100m
Sztafeta        1:03,45    59pkt.

V m.  ZSZ nr 5 Chełm – 763 pkt

100m
Gruszka Angelika    14,69    103pkt.
Wołoszczak Monika    16,38    68pkt.
400m
Janiszewska Paulina    1:17,08    64pkt.
Jańczuk Paulina        1:18,90    57pkt.
800m
Sobczuk Ewelina        3:20,98    21pkt.
Skok w dal
Raczkowska Kinga    3,64    77pkt.
Sadlak Natalia        3,72    81pkt.
Kula
Iwniuk Sylwia        6,82    112pkt.
Matuszewska Natalia    6,07    103==
Huba Estera        6,17    104pkt.
4x100m
Sztafeta        1:00,74    76pkt.

VI m.   IV LO Chełm – 667 pkt.

100m
Radzikowska Martyna    15,91    77pkt.
Struszewska  Dorota    15,17    92pkt.
400m
Karaś Gabriela        1:23,28    43pkt.
Kostecka Agnieszka    1:30,81    24pkt.
800m
Fik Weronika        3:56,31    0pkt.
Skok w dal
Waleńciuk  Anna        3,35    65pkt.
Głaz Żaneta        3,72    81pkt.
Kula
Pietraszuk Agnieszka    6,87    112pkt.
Zubowicz Zuzanna    6,34    106pkt.
4x100m
Sztafeta        1:02,17    67pkt.


Chłopcy  

I m. ZSE i III LO Chełm. – 1135 pkt.

100m
Misik Mateusz        12,04    121pkt.
Lisiak Jakub        12,33    111pkt.
Górny Michał        13,08    84==
400m
Zakrzewski Oskar    55,61    115pkt.
Kozaczuk Michał        55,79    113pkt.
Wojciechowski Karol    56,70    107==
1500m
Rutkowski Przemysław    4:38,36    73pkt.
Radkowiak Piotr        4:46,70    60pkt.
Wołos Mateusz        5:12,78    28==
Skok w dal
Wachowicz Damian    5,53    97pkt.
Korkosz Mateusz        5,23    85==
Marcinek Paweł        5,53    97pkt.
Kula 5 kg
Wróblewski Adam        10,24    108==
Kula 6 kg
Lipiński Radosław    10,58    119pkt.
Szymczuk Radosław    10,51    118pkt.
4x100m
Sztafeta        48,22    111pkt.

II m. - II LO Chełm 1046 pkt

100m
Wrona Dominik        11,92    127pkt.
Kicun  Karol        13,13    82pkt.
400m
Korpysz Jakub        56,65    107pkt.
Kacprzycki Patryk    59,08    89pkt.
1500m
Dziewulski Dawid    4:27,32    93pkt.
Mateusz Kawka        5:02,45    39pkt.
Skok w dal
Wcisło Konrad        5,54    97pkt.
Krzos Alan        5,22    84pkt.
Kula 5 kg
Korszla Sebastian    10,19    107pkt.
Kula 6 kg
Kruk Kewin        9,63    108pkt.
Grabarczuk Marcin    9,43    106==
4x100m
Sztafeta        48,01    113pkt.

III m.  ZSZ nr 5 Chełm  937 pkt.

100m
Smorga Karol        12,35    110pkt.
Sobieszczański Adrian    12,46    106pkt.
Palec Rafał        12,82    93==
400m
Pyda Kamil        1:01,10    76pkt.
Kapluk Sylwester    1:03,17    63pkt.
Wawrzyk Bartłomiej    1:08,09    36==
1500m
Egiert Paweł        4:44,91    63pkt.
Dmitruk Michał        4:46,55    60pkt.
Skok w dal
Kość Dawid        4,93    73pkt.
Uszko Jacek        4,64    62pkt.
Kula 5 kg
Gruszka Dawid        9,94    105==
Kula 6 kg
Giełażyn Paweł        9,64    108pkt.
Błoński Kamil        10,82    121pkt.
4x100m    
Sztafeta        49,98    95pkt.

IV m.    ZST. Chełm – 922 pkt.

100m
Kordas Szymon        12,56    102pkt.
Sztrajt Krzysztof    13,00    86pkt.
400m
Adamski Łukasz        55,96    112pkt.
Lutruk Konrad        1:04,12    57==
Mazurek Szymon        59,78    85pkt.
1500m
Bosak Adam        4:56,20    47pkt.
Śliwiński Paweł        5:14,37    27==
Osuchowski Jakub    4:58,23    44pkt.
Skok w dal
Kmuk Eryk        4,92    73pkt.
Kułaga Igor        5,30    87pkt.
Kula 5 kg
Baranowski Paweł    8,97    93pkt.
Kula 6 kg
Gałęza Mateusz        9,54    107pkt.
4x100m
Sztafeta        50,97    86pkt.

V m.   I LO Chełm – 858 pkt.

100m
Szafran Albert        11,87    129pkt.
Skubisz Karol        12,81    93pkt.
400m
Łatwiński  Konrad    58,85    91pkt.
Palec Adrian        1:04,79    53pkt.
1500m
Pawlikowski Tomasz    4:31,94    84pkt.
Adamiec Kamil        4:56,74    46pkt.
Skok w dal
Szymon Pękała        5,34    89pkt.
Terlecki Igor        4,15    45pkt.
Kula 5 kg
Burdan Michał        11,09    116pkt.
Kochoń Krystian        10,71    112pkt.
Troć Kacper        9,73    102==
4x100m
Sztafeta        49,65    dyskw.

VI m. ZSG i H Chełm – 843 pkt.

100m
Tokarz Łukasz        1913,    80pkt.
Kloc Arkadiusz        14,00    55pkt.
400m
Dudek Norbert        59,10    89pkt.
Jasiocha Frańciszek    1:05,73    48pkt.
Wdowicz Konrad        1:09,86    28==
1500m
Konotopskij Aleksander    5:12,21    29pkt.
Matwiejczuk Robert    5:11,65    29pkt.
Tatysiak Michał        5:43,38    6==
Skok w dal
Gajosz Kacper        5,49    95pkt.
Gajosz Krystian        6,50    137pkt.
Kula 6kg
Rojewski Rafał        8,66    97pkt.
Czerniej Tomasz        7,99    90pkt.
4x100m
Sztafeta        50,06    94pkt.

VII m.    ZSB i G Chełm 803 pkt.

100m
Suszcz Przemysław    12,81    93pkt.
Jaglewicz Jakub        13,24    78pkt.
400m
Socha Grzegorz        1:06,84    42pkt.
Błazejewicz Piotr    1:07,22    40pkt.
1500m
Wachulski Rafał        4:40,11    70pkt.
Oleksiejuk Patryk    5:46,15    5==
Iwanicki Mateusz    5:24,78    18pkt.
Skok w dal
Dąbrowski Kamil        5,28    83pkt.
Kochański Mateusz    4,74    66pkt.
Kula 5 kg
Wasiński Paweł        10,14    107pkt.
Kula 6 kg
Mrozowski Karol        9,86    111pkt.
Iwańczuk Marcin        9,48    107pkt.
4x100m
Sztafeta        50,76    88pkt.

VIII m. IV LO Chełm – 490 pkt.

100m
Rondoś Przemysław    13,51    70pkt.
Koguciuk Piotr        14,19    49pkt.
400m
Humeniuk Sebastian    1:08,32    89pkt.
Błądkowski Grzegorz    1:11,24    22pkt.
1500m
Lik Michał        5:23,48    19pkt.
Syk Marcin        6:31,15    0pkt.
Skok w dal
Kosidło Jakub        4,89    71pkt.
Kozaczuk Jarosław    4,45    55pkt.
Kula 5 kg
Kapka Jakub        8,26    84pkt.
Kula 6 kg
Zając Krzysztof        7,58    85pkt.
4x100m    
Sztafeta        52,22    dyskw.


Wszystkie drużyny nagrodzono dyplomami. Miejski Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa