Dzisiaj jest: 22 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

Komunikat Miejskiej Licealiady
w indywidualnym tenisie stołowym - 13.11.2015 r. ZSZ Nr 5  w Chełmie

DZIEWCZĘTA

1. KRZYŻANOWSKA CELINA        ZSE i III LO
2. MAZUREK ALEKSANDRA         ZSE i III LO
3. PROKOPIUK ALEKSANDRA     II LO
4. HLADKA DARIA                         ZSG i H
5. TERESIŃSKA ANGELIKA           ZSZ NR 5
6. NAFALSKA KATARZYNA            II LO
7-8. ZAJ  EWELINA                         ZST H
HOŁUBOWICZ KATARZYNA         IILO
9-12. ZAREK WERONIKA              ZST
MAZUREK KAROLINA                  ZSZ NR 5
ZAJ KATARZYNA                           ZSB i G
WASEŃCZUK PATRYCJA             II LO
13-16. UFNAL OLIWIA                IV LO
JUDCZYC KINGA                          ZSG i H
SERWATA NATALIA                    ZST
GAŁAN  KAMILA                          I LO
17-24. SMOTER KLAUDIA          ZSG i H
KARAŚ  SYLWIA                            ZSB i G
PROSKURA ANITA                       I LO
DEJNEK NATALIA                         ZSZ NR 5
WOŁOSZKIEWICZ WERONIKA   ZSB i G
CICHOSZ ALEKSANDRA              ZSB i G
POPIELNICKA DOMINIKA          I LO
SCHAB OLIWIA                            ZST

PUNKTACJA DRUŻYNOWA ZA ZAWODY INDYWIDUALNE

1. II LO                  55,5 pkt.  /op. Barbara Chmielewska/ - 16pkt.
2. ZSE i III LO        47 pkt.  /op. Piotr Kusiak/ - 14pkt.
3. IV LO                 42,5 pkt.  /op. Mariola Gorec-Pędzińska/ - 12pkt.
4. ZSZ NR 5           39 pkt.  /op. Mariusz  Półtorak/ - 10pkt.
5. ZSG i H              36 pkt.  /op. Adam Rejent/ - 9pkt.
6. ZST                    32, pkt.  /op. Zdzisław  Biały/ - 8pkt.
7. ZSB i G              28 pkt.  /op. Leszek Kołosiński/ - 7pkt.
8. I LO                   19,5 pkt.  /op. Tomasz Kociuba/ - 6pkt.

CHŁOPCY

1.CHRZANOWSKI MARCIN         ZSZ NR 5
2. PODKOŃ  MATEUSZ                II LO
3. WITNICKI KONRAD                  IV LO
4. LASOTA KRZYSZTOF                II LO
5. GADZCKI PIOTR                        I LO
6. KRUK MARCIN                          ZSG i H
7-8. HUMENIUK SEBASTIAN       IV LO
MAZUR  FILIP                                 I LO
9-12. PANASIUK ŁUKASZ             ZSB i G
WALCZUK ARKADIUSZ                 ZSE i III LO
ĆWIKŁA KACPER                           II LO
 PASTUSZAK ANDRZEJ                  ZSB i G
13-16. RYBICKI PAWEŁ                ZST
RZEŻNIK MATEUSZ                      ZSE i III LO
DWORAK DAWID                         I LO
HAJDUK DOMINIK                       ZST
17-23.  BORUCH   DANIEL          ZSZ NR 5
BORUCH SEBASTIAN                   ZSZ NR 5
SIENNICA SEBASTIAN                 ZST
GRENIUK KRYSTIAN                    IV LO
BEDLIŃSKI  JAN                            I LO
ROGULSKI KAMIL                        ZSG i H
ALIKOWSKI  KAMIL                     ZSB i G

PUNKTACJA DRUŻYNOWA ZA ZAWODY INDYWIDUALNE

1. II LO                  55,5 pkt.  /op. Barbara Chmielewska/ - 16pkt.
2. I LO                   49 pkt.  /op. Tomasz Kociuba/ - 14pkt.
3. IV LO                 41,5 pkt.  /op. Mariola Gorec-Pędzińska/ - 12pkt.
4-5. ZSZ NR 5        31 pkt.  /op. Mariusz  Półtorak/ - 9,5pkt.
pkt.  /op. ZSB i G    31 pkt.  /op. Leszek Kołosiński/ - 9,5pkt.
6-7. ZSE i III LO    23 pkt.  /op. Piotr Kusiak/ - 7,5pkt.
6-7. ZST      23 pkt.  /op. Zdzisław  Biały/ - 7,5pkt.
8. ZSG i H             22 pkt.  /op. Adam Rejent / - 6pkt.

Do zawodów Rejonowych awansowała pierwsza piątka zawodników z poszczególnych   grup. Zawody odbędą się w dniu 18.11.2015 r. w Chełmie w Miejskiej Hali Sportowej MOSiR. Najlepszych zawodników nagrodzono dyplomami .  

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa