Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

Komunikat Miejskiej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych 2.12.2015 r. - I LO w Chełmie.

10x25m st. dowolnym dziewcząt

1.    I LO CHEŁM    op. Joanna Dąbska            2:55,35      16 pkt
2.    II LO CHEŁM    op. Joanna Kita            3:12,11     14 pkt
3.    ZSE i III LO         op. Arkadiusz Bukalski        3:15,81     12 pkt

10x25m st. dowolnym chłopców

1.    I LO CHEŁM    op. Zdzisław Jaroszczuk                2:29,96     16 pkt
2.    II LO CHEŁM    op. Kinga Krawczyk                    2;39,59      14 pkt
3.    ZSE i III LO        op. Marcin Oszust                    2;49.15    12 pkt
4.    ZST CHEŁM        op. Mirosław Marzec            2;51,59         10 pkt
5.    ZSG i H CHEŁM    op. Bożena Szukało                    3;19,08    9 pkt.

50m st. grzbietowym dziewcząt

1.    Adamska Kinga        II LO CHEŁM        0:47,74    4
2.    Jarmoła Elena        I LO CHEŁM        0:49,28    3
3.    Krzyżanowska Aleksandra    I LO CHEŁM        0:50,09    2
4.    Pańczyszyn Iga        II LO CHEŁM        0:50,55    1

50m st. grzbietowym chłopców

1.    Chudoba Tadeusz        ZST CHEŁM        0:40,98    4
2.    Jankowski Tomasz        ZSE i III LO CHEŁM    0:42,16    3
3.    Borowicz Kacper        ZST CHEŁM        0:50,43    2
4.    Sahadel Patryk        II LO CHEŁM        0:42,97    1

50m st. klasycznym dziewcząt

1.    Nowosad Karolina        I LO CHEŁM        0:40,93    5
2.    Krzyżanowska Anita    ZSG i H  CHEŁM        0:47,28    4
3.    Dadas Agata            ZSE i III LO CHEŁM    0:48,53    3
4.    Makuch Aleksandra        I LO CHEŁM             0:50,60    2
5.    Iwańczuk Magda        I LO CHEŁM            0;53,91    1

50m st. klasycznych chłopców

1.    Troć Damian            ZST CHEŁM        0:42,67    7
2.    Rutkowski Przemysław    ZSE i III LO CHEŁM    0:44,64    6
3.    Nowosad Paweł        ZSG i H  CHEŁM        0:47,65    5
4.    Piątek Mateusz        ZSG i H  CHEŁM        0:48,09    4
5.    Kiełbasa Łukasz        IV LO  CHEŁM        0:48,88    3
6.    Pukas Jakub            IV LO  CHEŁM        0;52.98    2
7.    Juszko Kamil            ZST  CHEŁM            0:49,75    1 

50m st. dowolnym dziewcząt

1.    Kolenda Zofia        ZSE i III LO CHEŁM    0:32,08    6
2.    Pyzel Julia             I LO CHEŁM        0:32,95    5
3.    Walczuk Natalia        ZSE i III LO CHEŁM    0:33,78    4
4.    Nekrasowa Darya        ZSG i H  CHEŁM        0:34,35    3
5.    Odrzywolska Barbara        I LO  CHEŁM        0:41,08    2
6.    Dobosz Aleksandra        ZSG i H  CHEŁM        0;49,44    1

50m st. dowolnym chłopców

1.    Łukowski Bartłomiej    II LO CHEŁM        0:29,45    9
2.    Okoń Bartłomiej        ZSE i III LO CHEŁM    0:30,24    8
3.    Derlak Dariusz        ZSE i III LO CHEŁM    0:31,00    7
4.    Nowicki Karol        ZST  CHEŁM            0:37.35    6
5.    Poturaj Damian        ZST  CHEŁM            0:38,99    5
6.    Mróz Adrian            ZST  CHEŁM            0:40.94    4
7.    Jarzynka Artur        IV LO CHEŁM        0:52,02    3
8.    Zając Krzysztof        IV LO CHEŁM        0:58,66    2
9.    Gołębiowski Paweł        IV LO CHEŁM        1:06,90    1

Punktacja miejska za zawody  indywidualnie

dziewczęta:    

1.    I LO  CHEŁM    op. Joanna Dąbska              16 pkt.  miasto    20 pkt    
2.    ZSE i III LO         op. Arkadiusz Bukalski       14 pkt.  miasto    13 pkt
3.    ZSG i H CHEŁM       op. Bożena Szukało                  12 pkt. .  miasto    8 pkt.
4.    II LO CHEŁM    op. Joanna Kita           10 pkt.  miasto    5 pkt

chłopcy

1.    ZST CHEŁM        op. Mirosław Marzec           16 pkt.  miasto     29 pkt
2.    ZSE i III LO        op. Marcin Oszust           14 pkt.  miasto     24 pkt  
3.    IV LO CHEŁM    op. Jan Wojtachnio           12 pkt.  miasto     11 pkt
4.    II LO CHEŁM    op. Kinga Krawczyk           10 pkt.  miasto     10 pkt
5.    ZSG i H CHEŁM    op. Bożena Szukało             9 pkt.  miasto       9 pkt

Do zawodów rejonowych  kwalifikuje się 3 najlepszych uczniów z zawodów indywidualnych oraz po dwie  sztafety. Zawody  odbędą się 8.12.2015 w Świdniku. Organizatorzy gratulują zwycięzcom a pokonanym dziękują za udział . Sędzia główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa