Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Komunikat Miejskiej Licealiady
w badmintonie – 05.02.2016 r., SP nr 5 w Chełmie

Dziewczęta

GRUPA A
ZSGiH – II LO    3:0
ZSGiH- ZSZ 5    3:0
ZSZ 5– II LO    3:0

1. ZSGiH
2. ZSZ 5
3. II LO

GRUPA B
IV LO-ZST    1:3
ZSE i III LO- I LO    0:3
IV LO - ZSE i III LO    0:3
ZST-I LO    0:3
IV LO-I LO    0:3
ZST-ZSE i III LO    0:3

1.I LO
2.ZSE i III LO
3.ZST
4. IV LO

Finały

Mecz o miejsce III    ZSE i III LO- ZSZ nr 5    3:0
Mecz o miejsce I    I LO-ZSGiH    3:0

1. I LO /opiekun Jarosław Betiuk/ 16pkt.
2. ZSGiH /opiekun Aneta Wójtowicz/ 14 pkt.
3. ZSE i III LO /opiekun Piotr Kusiak/ 12 pkt.
4. ZSZ 5 /opiekun Sylwester Świś/ 10 pkt.
5-6. ZST /opiekun Janusz Śluz/Zdzisław Biały/ 8,5 pkt.
5-6. II LO /opiekun Norbert Wysocki/  8,5 pkt.
7. IV LO /opiekun Marek Chrabąszcz/ 7 pkt.

Ucznowie
I LO - Magdalena Krop, Aleksandra Wyhadańczuk
ZSGiH - Natalia Zdanowicz, Olga Przymorska
III LO - Katarzyna Dmuch, Zuzanna Kmieć, Patrycja Piłat
ZSZ 5 - Dominika Bańka, Paulina Janiczuk
ZST - Małgorzata Pończocha, Kornelia Skorupska
II LO - Katarzyna Hawryluk, Dominika Ułanowska, Paulina Żukowska
IV LO - Gabriela Karyś, Weronika Zarek

Chłopcy:

GRUPA A
ZSG i H – II LO    3:0
ZSE i III LO -  II LO    3:0
ZSG i H - ZSE i III LO    0:3

1. ZSE i III LO
2. ZSG i H
3. II LO

GRUPA B
ZSB i G - ZST    3:0
IV LO – ZSZ nr 5    0:3
ZSB i G – IV LO    3:0
ZST – ZSZ nr 5     0:3
ZSB i G – ZSZ nr 5    0:3
ZST – IV LO    2:1

1. ZSZ nr 5
2. ZSBiG
3. ZST
4. IV LO

Mecz o miejsce III    ZSG i H – ZSBiG (rezygnacja z gry)    3:0
Mecz o miejsce I    ZSE i III LO – ZSZ nr 5    3:1

1. ZSE i III LO /opiekun Piotr Kusiak/ 16pkt.
2. ZSZ 5 /opiekun Sylwester Świś/ 14pkt.
3. ZSGiH /opiekun Aneta Wójtowicz/ 12pkt.
5-6. II LO /opiekun Norbert Wysocki/ 8,5pkt.
5-6. ZST /opiekun Janusz Śluz/ Zdzisław Biały/ 8,5pkt.
7. IV LO /opiekun Marek Chrabąszcz/ 7pkt.
(dyskwalifikacja) ZSBiH /opiekun Kamil Kaszak/

III LO - Mateusz Misik, Jakub Wydra
ZSZ 5 - Paweł Giełażyn, Cezary Szychulec
ZSGiH - Dominik Sadowski, Mateusz Piątek, Marcin Wojdat
II LO - Damian Borys, Dariusz Rodziewicz, Piotr Wawron
ZST - Dominik Hajduk, Kamil Lenkiewicz, Piotr Pylak
IV LO - Jakub Kapka, Piotr Koguciuk
ZSBiG - Grzegorz Socha, Jan Pradun

Uwaga!

Uczniowie ZSBiG będący pod opieką nauczyciela w-f Pana Kamila Kaszaka spóźnili się na zawody (przybyli o 9.30, po losowaniu grup), a zgodnie z informacją w kalendarzu imprez MSZS, wszystkie zawody miejskie odbywają się o godz. 9.00, w związku z tym, wymagane przybycie na zawody, to co najmniej pół godziny wcześniej. Za zgodą organizatora i opiekunów innych szkół reprezentanci ZSBiG zostali dopuszczeni do zawodów i dolosowani do grupy B. Niestety po rozegraniu meczów grupowych, bez podania przyczyny opiekun wraz uczniami opuścili miejsce zawodów i niestawili się do kolejnego etapu rozgrywek, co było przyczyną dyskwalifikacji zespołu chłopców reprezentujących ZSBiG w Chełmie.

Do zawodów wojewódzkich awansowały po dwa pierwsze zespoły. O terminie zawodów poinformujemy oddzielnym komunikatem Sędzia Główny: mgr Andrzej Worzanowski

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa