Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
Komunikat z Miejskiej Gimnazjady
Drużynowej Ligi L-A i sztafetach
8.05.2013 Stadion Miejski MOSiR w Chełmie
Dziewczęta

1.    Gimn nr 6 Chełm    /905pkt/        16 pkt.    op. Agnieszka Waluch-Marek
2.    Gimn nr 7 Chełm    /864 pkt/      14 pkt.    op. Dorota Czerniakiewicz
3.    Gimn  nr 1 Chełm    /786pkt/       12 pkt.    op. Bożena Kawerska
4.    Gimn nr 8 Chełm    /747pkt/        10 pkt.    op. Dariusz Waleńciuk
5.    Gimn nr 2 Chełm    /580pkt/          9 pkt.    op. Dorota Młynarska

Najlepsze wyniki w konkurencjach:

100m
1. Choma Katarzyna    G nr 8   0:15,26
2. Ziarkowska Monika  G nr 8   0:15,33
3. Kinach Joanna      G nr 7   0:15,36

300m
1. Zembrzycka Sylwia    G nr 7       0:47,97
2. Bernacka Dominika    G nr 7       0:51,48
3. Wdowiak Klaudia      G nr 8       0:52,54

600m
1. Świerczak Mariola       G nr 1   2:07,14
2. Ogrodowczyk Magda       G nr 6   2:10,90
3. Winiarska Katarzyna     G nr 8  2:12,74

oszczep 600 g
1. Przygocka Angelika    G nr 7     23 m
2. Michalak Dominika     G nr 2    16 m
3. Sikorska Katarzyna    G nr 6     15,60 m
3. Kargul Weronika       G nr 8       15,60 m

Skok w dal
1. Nosko Katarzyna       G nr 6     3,92m
2. Bawińska Dominika     G nr 1    3,82 m
3. Psionka Magda         G nr 2      3,72 m

skok wzwyż
1. Krop Justyna          G nr 7        140 cm
2. Stańkowska Maja       G nr 8        120 cm

Pchnięcie kulą 3kg.
1.    Nazar Natalia             G nr 6      10,13 m
2.    Ożóg Justyna              G nr 6      9,49 m
3.    Pilipczuk Patrycja        G nr 1      8,83 m

Chłopcy

1. Gimn nr 8 Chełm    /1053 pkt./    16 pkt.    op. Mariusz Koniuszewski
2.  Gimn nr 7 Chełm   /943 pkt./       14 pkt.    op. Piotr Kapeluszny, Artur Mochniej
3. Gimn nr 1 Chełm   /918 pkt/        12 pkt.    op. Monika Wawryniuk
4. Gimn nr 6 Chełm   /838 pkt./       10 pkt.    op. Agnieszka Radelczuk
5. Gimn nr 2 Chełm   /836 pkt./        9 pkt.    op. Tomasz Turowski

Najlepsze wyniki w konkurencjach:

100m
1. Korpysz Jakub     G nr 8       0:12,78
2. Greguła Dawid     G nr 7       0:12,93
3. Zakrzewski Oskar  G nr 8       0:13,01

300m
1. Wnorowski Kacper   G nr 1    0:42,39
2. Lewicki Patryk     G nr 1    0:43,81
3. Szafran Albert     G nr 7    0:43,92

1000m
1. Adamski Łukasz        G nr 8   3:08,25
2. Adamiec Kamil         G nr 2   3:15,24
3. Palec Adrian          G nr 6   3:17,14

oszczep 600 g
1. Szczerbakow Mateusz    G nr 8     36,10 m
2. Misik Mateusz          G nr 2     31,50 m
3. Mech Grzegorz          G nr 8     30,80 m

Skok w dal
1. Stadnicki Szymon    G nr 8      5,36 m  
2. Wcisło Konrad       G nr 8      4,69 m
3. Forysiuk Adam       G nr 1      4,67 m

Skok wzwyż
1. Gajosz Kacper          G nr 7     160 cm
2. Jodłowski Szymon       G nr 7     160 cm
3. Szychulec  Cezary      G nr 6     155 cm

Pchnięcie kulą 5kg.
1. Rojewski Rafał               G nr 8      10,62 m
2. Łukowski Bartłomiej      G nr 8      10,19 m
3. Grabarczuk Marcin          G nr 6      10,02 m

Do zawodów Rejonowych  awansowały dwa  pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w dniu 13.05.2013 r. w Rejowcu Fabryczny.

Sztafeta  4x100 m

Dziewczęta
1. Gimnazjum nr 7      0:59,24   pkt. 16
2. Gimnazjum nr 8      1:01,28   pkt. 14
3. Gimnazjum nr 6      1:02,96   pkt. 12
4. Gimnazjum nr 1      1:04,50   pkt. 10
5. Gimnazjum nr 2      1:07,63   pkt. 9

Chłopcy
1. Gimnazjum nr 8      0:51,37   pkt. 16
2. Gimnazjum nr 7      0:52,26   pkt. 14
3. Gimnazjum nr 6      0:54,74   pkt. 12
4.  Gimnazjum nr 2     0:56,51   pkt. 10
dysk - Gimnazjum nr 1         0:53,15

Sztafeta szwedzka 100x200x300x400 m

Dziewczęta
1. Gimnazjum nr 7    3:05,02   pkt. 16
2. Gimnazjum nr 8    3:06,56   pkt. 14
3. Gimnazjum nr 1    3:10,80   pkt. 12
4. Gimnazjum nr 2    3:15,09   pkt. 10
dysk - Gimnazjum nr 6         3:02,58

Chłopcy
1.  Gimnazjum nr 8    2:22,47  pkt. 16   
2.   Gimnazjum nr 7   2:31,32  pkt. 14
3.  Gimnazjum nr 1    2:34,22  pkt. 12
4.  Gimnazjum nr 6    2:34,51  pkt. 10
5.  Gimnazjum nr 2    2:43,02  pkt. 9

Do zawodów Wojewódzkich   awansowały  pierwsze sztafety. Zawody odbędą się w dniu 04.06.2013 r. w Puławach.  Szkoły  nagrodzono dyplomami.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa