Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd
KOMUNIKAT MIEJSKIEJ GIMNAZJADY
PŁYWANIE 20.11.2012 - Pływalnia ZSO Nr 8 w Chełmie

SZTAFETY

10x25m st. dowolnym dziewcząt
1. GIM nr 8 CHEŁM    /2:56,39/ - 16 pkt
2. GIM nr 6 CHEŁM    /3;01,11/ - 14 pkt
3. GIM nr 1 CHEŁM    /3:44,11/ - 12 pkt
4. GIM nr 7 CHEŁM    /4:38,45/ - 10 pkt

10x25m st. dowolnym  chłopców
1. GIM nr 8 CHEŁM    /2:39,64/ - 16 pkt
2. GIM nr 6 CHEŁM    /2;48,80/ - 14 pkt  
3. GIM nr 1 CHEŁM    /3;17,66/ - 12 pkt  
4. GIM nr 7 CHEŁM    /3;27,52/ - 10 pkt  
5. GIM nr 2 CHEŁM    /3;46,60/ - 9 pkt

ZAWODY INDYWIDUALNE

50m st. Grzbietowym dziewcząt
1. Andrzejewska Kamila /GIM 6 Chełm/    0:34,70 - 7 pkt
2. Walaszek Oliwia /GIM 8 Chełm/    0:37,48 - 6 pkt
3. Sikorska Katarzyna /GIM 6 Chełm/    0:46,88 - 5 pkt
4. Krzyżanowska Ola /GIM 7Chełm/    0:52,04 - 4 pkt
5. Jarmoła Elena /GIM 7 Chełm/        0:55,02 - 3 pkt
6. Iwańczuk Magda /GIM 6 Chełm/        0:55,73 - 2 pkt
7. Odrzywolska Barbara /GIM 7 Chełm/    0:56,24 - 1 pkt

50m st. Grzbietowym chłopców
1. Okoń Bartłomiej /GIM 1 Chełm/    0:42,57 - 4 pkt
2. Szykuła Aleksander /GIM 6 Chełm/    0:45,59 - 3 pkt
3. Szaruga Paweł /GIM 6 Chełm/        0:47,14 - 2 pkt
4. Franaszczuk Patryk /GIM 6 Chełm/    0:48,58 - 1 pkt

50m st. Klasycznym dziewcząt
1. Ogrodowczyk Magdalena /GIM 6 Chełm/    0:40,92 - 6 pkt
2. Krzyżanowska Anita /GIM 7 Chełm/    0:46,48 - 5 pkt
3. Dadas  Agata /GIM 8 Chełm/        0:46,89 - 4 pkt
4. Kunicz Justyna /GIM 2 Chełm/        0:53,07 - 3 pkt
5. Koguciuk Sylwia /GIM 6 Chełm/    0:54,70 - 2 pkt
6. Tulidowicz Joanna /GIM 6 Chełm/    1:06,89 - 1 pkt
PK. Nowosad Karolina /GIM Okszów/    0:39,75 awans do zaw. Rejon

50m st. Klasycznych chłopców
1. Burdan Michał /GIM 8Chełm/        0:46,29 - 5 pkt
2. Łopuszyński Mateusz /GIM 6 Chełm/    0:47,39 - 4 pkt
3. Skóra Michał /GIM 8 Chełm/        0:49,92 - 3 pkt
4. Nowosad Paweł /GIM 8 Chełm/        0:50,55 - 2 pkt
5. Bielecki Gabriel /GIM 6 Chełm/    0:50,73 - 1 pkt

50m st. Dowolnym dziewcząt
1. Kolenda Zofia /GIM 6 Chełm/        0:30,99 - 6 pkt
2. Walczuk Natalia /GIM 1 Chełm/    0:32,54 - 5 pkt
3. Gałota Weronika /GIM 8 Chełm/    0:33,10 - 4 pkt
4. Żukowska Paulina /GIM 6 Chełm/    0:39,67 - 3 pkt
5. Kmieć Zuzanna /GIM 6 Chełm/        0:40,91 - 2 pkt
6. Derlak Weronika /GIM 8 Chełm/    0:42,13 - 1 pkt

50m st. Dowolnym chłopców
1. Łukowski Bartłomiej /GIM 8 Chełm/    0:29,42 - 9 pkt
2. Przybysz Michał /GIM 8 Chełm/    0:31,02 - 8 pkt
3. Derlak Dariusz /GIM 8 Chełm/        0:31,16 - 7 pkt
4. Ścibak Adrian /GIM 6 Chełm/        0:33,08 - 6 pkt
5. Głaz Kamil /GIM 6 Chełm/        0:34,34 - 5 pkt
6. Jankowski Tomasz /GIM 1 Chełm/    0:34,42 - 4 pkt
7. Wydra Jakub /GIM 6 Chełm/        0:36,02 - 3 pkt
8. Leszczyński Konrad /GIM 1 Chełm/    0:41,36 - 2 pkt
9. Kawka Mateusz /GIM 7 Chełm/        0:52,10 - 1 pkt

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne:

Dziewczęta
1. Gimnazjum nr 6 /34 pkt./ - pkt. miasto 16 - op. Marta Wawryniuk
2. Gimnazjum nr 8 /15 pkt./ - pkt. miasto 14 - op. Mariusz Raćkowicz
3. Gimnazjum nr 7 /13 pkt./ - pkt. miasto 12 - op. Dorota Czerniakiewicz
4. Gimnazjum nr 1 /5 pkt./ - pkt. miasto 10 - op. Bożena Kawerska
5. Gimnazjum nr 2 /3 pkt./ - pkt. miasto 9 - op. Tomasz Kursa

Chłopcy
1. Gimnazjum nr 8 /24 pkt./ - pkt. miasto 15 - op. Mariusz Raćkowicz
Gimnazjum nr 6 /24 pkt./ - pkt. miasto 15 - op. Marta Wawryniuk
3. Gimnazjum nr 1 /10 pkt./ - pkt. miasto 12 - op. Witold Sabarański
4. Gimnazjum nr 7 /1 pkt./ - pkt. miasto 10 - op. Piotr Kapeluszny

Do zawodów Rejonowych zakwalifikowały się dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców, oraz  pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji indywidualnych. Zawody odbędą się w dniu 29.11.2012 r. w Świdniku.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.
Sędzia Główny: mgr Mariusz Raćkowicz,
Organizator: Prezes ZM SZS w Chełmie mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa