Dzisiaj jest: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek

Komunikat Miejskich Igrzysk Młodzieży
w drużynowych biegach przełajowych - 3.10.2017 ZSEiM i ILO Chełm

Dziewczęta (rocznik 2002-2004) - 1500m.

1. Mil Julia    SP5    30
2. Błażejczuk Aleksandra    SP11/6    29
3. Oleksiejuk Nikola    SP8    28
4. Kapica Angelika    SP1    27
5. Branicka Dagmara    SP11/6    26
6. Kubik Wiktoria    SP5    25
7. Klempka Kinga    SP5    24
8. Bukowska Weronika    SP1    23
9. Kozłowska Oliwia    SP8    22
10. Sulej Nikola    SP7    21
11. Lisiewicz Danuta    SP1    20
12. Siatka Alicja    SP8    19
13. Barabas Paulina    SP11/6    18
14. Wójtowicz Bogumiła    SP1    17
15. Lipska Weronika    SP11/6    16
16. Szczablewska Anna    SP7    15
17. Gromadzka Oliwia    SP5    14
18. Stadnicka Klaudia    SP1    13
19. Jarmiła Oliwia    SP7    12
20. Nadworska Wiktoria    SP8    11
21. Grochowska Nicola    SP5    10
22. Niemczuk Gabriela    SP11/6    9
23. Hołowacz Angelika    SP11/6    8
24. Jasińka Kinga    SP5    7
25. Fas Roksana    SP1    6
26. Jańczuk Anita    SP8    5
27. Strukowska Dominika    SP8    4
28. Czerniakiewicz Agnieszka    SP7    3
29. Medak Oliwia    SP7    2
30. Mordon Julia    SP7    1

Klasyfikacja drużynowa

1. SP5 (103pkt.) - 16pkt
2. SP1 (100pkt.) - 14pkt
3. SP11/6 (98pkt.) - 12pkt
4. SP8 (85pkt.) - 10pkt
5. SP7 (53pkt.) - 9pkt

Chłopcy (rocznik 2002-2004) - 1500m.

1. Salewski Dawid    SP8    36
2. Pułajdowicz Patryk    SP11/6    35
3. Blinowski Mateusz    SP11/6    34
4. Stachniuk Sebastian    SP8    33
5. Krzowski Dawid    SP7    32
6. Bańka Łukasz    SP1    31
7. Bataliński Marcin    SP7    30
8. Poźniak Kacper    SP11/6    29
9. Nickel Dawid    SP7    28
10. Janiczuk Patryk    SP8    27
11. Dentel Karol    SP3    26
12. Jędruszak Kacper    SP1    25
13. Dąbrowski Piotr    SP8    24
14. Korona Dominik    SP11/6    23
15. Oskierko Mikołaj    SP5    22
16. Mazurek Daniel    SP1    21
17. Greczkowski Michał    SP5    20
18. Oskierko Dominik    SP1    19
19. Hojarski Bartek    SP8    18
20. Maculewicz Hubert    SP7    17
21. Płonkowski Tomasz    SP11/6    16
22. Pakuła Kuba    SP3    15
23. Łuszczyk Mateusz    SP1    14
24. Olęder Krzysztof    SP1    13
25. Zalewski Kamil    SP3    12
26. Iwańczuk Krzysztof    SP11/6    11
27. Palec Daniel    SP7    10
28. Ćwir Jarosław    SP7    9
29. Laskowski Miłosz    SP5    8
30. Domadaj Piotr    SP3    7
31. Pakuła Rafał    SP3    6
32. Półtorak Patryk    SP8    5
33. Kamiski Bartosz    SP3    4
34. Dywański Sebastian    SP5    3
35. Bejda Jonasz    SP5    2
36. Ungert Jakub    SP5    1

Klasyfikacja drużynowa

1. SP8 (138pkt.) - 16pkt
2. SP11/6 (137pkt.) - 14pkt
3. SP7 (117pkt.) - 12pkt
4. SP1 (110pkt.) - 10pkt
5. SP3 (66pkt.) - 9pkt
6. SP5 (55pkt.) - 9pkt

 
Ścianka wspinaczkowa