Komunikat XXVII Biegu Niepodległości - Igrzyska Młodzieży
Chełm dn. 09.11.2017
Igrzyska Młodzieży - 2002 -2004:
Dziewczęta - 800 m:
Nazwisko imię Rok ur. Szkoła pkt
1. Mil Julia 2004 SP5 10
2. Oleksiejuk Nikola 2004 SP8 9
3. Korchut Katarzyna 2002 SP11 8
4. Kapica Angelika 2002 SP1 6
5. Woźniak Oliwia 2004 SP11 6
6. Kubiak Wiktoria 2004 SP5 6
7. Klempka Kinga 2004 SP5 6
8. Arabas Julia 2002 SP7 6
9. Blicharz Julia 2003 SP11 4
10. Barabas Paulina 2003 SP11 4
11. Gromadzka Oliwia 2004 SP5 4
12. Lipska Weronika 2004 SP11 4
13. Siatka Alicja 2003 SP8 4
14. Panas Natalia 2004 SP3 4
15. Grela Oliwia 2004 SP5 4
16. Dacka Kaja 2004 SP5 3
17. Niemczuk Gabriela 2002 SP11 3
18. Betiuk Hanna 2003 SP11 3
19. Wanarska Weronika 2004 SP5 3
20. Olifirowicz Julia 2003 SP11 3
21. Kasperska Patrycja 2004 SP8 3
22. Zając Zuzanna 2004 SP5 3
23. Zuzańska Agata 2003 SP8 3
24. Chwesiuk Hanna 2004 SP11 3
25. Dyjak Wiktoria 2002 SP1 3
26. Gawdzińska Kaja 2002 SP1 2
27. Kupracz Natalia 2004 SP4 2
28. Strkowska Dominika 2002 SP8 2
29. Jarmoła Oliwia 2002 SP7 2
30. Szeptuch Natalia 2002 SP8 2
31. Orłowska Alicja 2004 SP4 2
32. Studzińska Nikola 2004 SP4 2
33. Kwiatkowska Weronika 2003 SP7 2
34. Szczablewska Ania 2003 SP7 2
35. Staniak Julia 2003 SP7 2
36. Siatka Milena 2004 SP7 1
37. Skierewska Nikola 2005 SP1 1
38. Czerniakiewicz Agnieszka 2004 SP7 1
39. Betiuk Zuzanna 2003 SP11 1
40. Kamińska Eliza 2004 SP3 1
41. Szurma Katarzyna 2003 SP11 1
42. Kasperska Paulina 2004 SP8 1
43. Kozak Liwia 2003 SP11 1
44. Bochyńska Dominik 2004 SP8 1
45. Piątkiewicz Oliwia 2002 SP8 1
46. Pyetak Weronika 2003 SP11 1
47. Misan Zuzanna 2003 SP1 1
48. Popek Oliwia 2002 SP8 1
49. Nadworska Wiktoria 2004 SP8 1
50. Małyszek Agata 2003 SP7 1
51. Maik Martyna 2003 SP11
52. Koziek Agata 2003 SP8
53. Przybylska Karolina 2002 SP8
54. Jędrzejewska Weronika 2002 SP8
55. Janiczuk Anita 2004 SP8
56. Kraska Joanna 2003 SP7
57. Rząd Katarzyna 2003 SP1
58. Michałowska Zuzanna 2004 SP1
59. Aponiak Anita 2004 SP1
60. Krawczyk Iga 2004 SP11
61. Porch Monika SP11
62. Szaran Anita 2003 SP11
63. Kusy Zofia 2002 SP8
64. Mazurek Zofia 2003 SP7
65. Stajniak Julia 2003 SP7
66. Dąbska Ola 2003 SP7
67. Pejo Lena 2003 SP7
68. Wójcik Natalia 2002 SP8
69. Mrozowska Klaudia 2003 SP7
70. Monastyrska Julia 2003 SP7
Klasyfikacja szkół
1-2. SP5 42 15 pkt.
1-2. SP11 42 15 pkt.
3. SP8 28 12 pkt.
4. SP7 17 10 pkt.
5. SP1 13 9 pkt.
6. SP4 6 8 pkt.
7. SP3 5 7 pkt.
Igrzyska Młodzieży - 2002 -2004:
Chłopcy - 1000 m:
Nazwisko imię Rok ur. Szkoła
1. Salewski Dawid 2002 SP8
2. Bataliński Marcin 2002 SP7
3. Pułajdomicz Patryk 2003 G6
4. Wdowiak Jakub 2002 G6
5. Krzowski Dawid 2002 SP7
6. Blinowski Mateusz 2002 G6
7. Dejneka Bartosz 2002 G6
8. Nyckel Dawid 2002 SP7
9. Ponikowski Kewin 2002 G6
10. Stachniuk Sebasian 2002 SP8
11. Szozda Kacper 2002 G6
12. Szewczak Adam 2002 G6
13. Mołodecki Luiz 2003 G6
14. Langiewicz Filip 2003 G6
15. Łuszczyk Mateusz 2002 G1
16. Jędruszak Kacper 2002 G1
17. Hojarski Dominik 2002 SP8
18. Oskierko Dominik 2002 G1
19. Dąbrowski Piotr 2003 SP8
20. Pietraszek Krzysztof 2003 G6
21. Wójcik Mateusz 2002 G6
22. Seniuk Jakub 2002 G6
23. Kołaczkowski Łukasz 2003 SP8
24. Korona Dominik 2003 G6
25. Szaja Michał 2003 SP8
26. Charczuk Dawid 2003 SP8
27. Zazula Remigiusz 2003 SP
28. Kuźmiński Filip 2003 SP8
29. Słotwiński Karol 2004 SP8
30. Bachyński Paweł 2003 SP8
31. Mazurek Daniel 2003 G1
32. Dytłow Daniel G1
33. Olęder Krzysztof 2002 G1
34. Pendel Karol 2004 SP3
35. Grimm Sebastian 2002 G1
36. Karpiński Jakub 2003 G6
37. Greczkowski Michał 2003 SP5
38. Lechowski Szymon 2003 G6
39. Wiśniewski Gabriel 2004 SP8
40. Palec Daniel 2002 SP7
41. Bernacki Adrian 2002 G1
42. Gawdziński Dawid 2004 G1
43. Wolak Jakub 2003 SP7
44. Skobies Marcel 2002 SP7
45. Zalewski Kamil 2004 SP3
46. Pakuła Jakub 2004 SP3
47. Ścibak Mateusz SP8
48. Sawicki Jakub 2003 SP8
49. Pietrzak Jan 2002 G1
50. Surdel Daniel 2004 G1
51. Maculewicz Huber 2003 G7
52. Pawluk Maciej 2003 SP8
53. Kolamon Olgierd 2004 SP8
54. Marek Jakub 2003 G6
55. Kociubowski Jarek 2003 G1
56. Koniuszewski Mateusz 2004 SP8
57. Płonkowski Pomasz 2003 G6
58. Polakowski Maciej 2004 SP3
59. Orzeł Wiktor 2004 G1
60. Pronczuk Mateusz 2004 SP3
61. Kublik Filip 2004 G6
62. Makowski Eryk 2003 G1
63. Kosowski Kuba 2003 G1
64. Mazurek Mateusz 2003 SP8
65. Kostecki Michał 2004 G1
66. Bucior Jakub 2003 SP8
67. Laskowski Miłosz 2004 SP5
68. Stepaniuk Dominik 2002 SP8
69. Bożyk Krystian 2002 SP7
70. Rożycki Maciej 2003 SP8
71. Zakrzewski Jakub 2003 SP8
72. Matejak Huber 2003 SP8
73. Becz Dominik 2004 G6
74. Ciąc Damian 2004 SP8
75. Ćwir Jarosław 2003 SP7
76. Wijckowski Mateusz 2002 SP8
77. Momot Kamil 2002 SP8
78. Głownia Mateusz 2004 SP8
79. Kamecki Kamil 2003 SP8
80. Siemczuk Jakub 2004 SP8
81. Bogdański Mateusz 2002 SP8
82. Gębicki Jan 2004 SP8
83. Hawryniuk Szymon 2004 SP8
84. Rogucki Paweł 2004 SP8
85. Stach Kacper 2004 G6
86. Pieńkowski Łukasz 2003 G6
87. Kudełko Mateusz 2004 SP5
88. Korczuk Paweł 2004 G1
89. Grzywacz Paweł 2004 SP3
90. Tywoniuk Jakub 2003 SP7
91. Wasyńczuk Jędrzej 2003 SP7
92. Soja Eryk 2003 SP7
93. Radzkowski Oliwier 2003 SP8
94. Pacześniak Michał 2003 SP7
95. Sulikowski Krystian SP8
96. Chodora Konrad 2003 G1
97. Isdrzejewski Natan 2004 SP8
98. Kryłowicz Alan 2004 SP8
99. Szymański Karol 2002 SP7
100. Górnik Jakub 2002 SP7
101. Chwedorczuk Dawid 2002 SP7
102. Puchala Jakub 2004 SP5
103. Jaroszek Grzegorz 2004 G6
104. Kamiński Arek 2004 G1
105. Medoliński Tomasz 2004 SP8
106. Labiszak Michał 2004 SP3
107. Przybyłek Kacper 2002 G1
Klasyfikacja szkół
1. G6/SP11 60 16 pkt.
2. SP8 37 14 pkt.
3. SP7 24 12 pkt.
4. G1/SP1 22 10 pkt.
5. SP3 4 9 pkt.
6. SP Żółtańce 2
7. SP5 1 8 pkt.