Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
KOMUNIKAT MIEJSKIEJ LICEALIADY
SZTAFETY PŁYWACKIE I ZAWODY INDYWIDUALNE
26.11.2012 r. - pływalnia I LO w Chełmie

SZTAFETY

10x25m st. dowolnym dziewcząt
1. I LO CHEŁM        3:02,89 - 16 pkt
2. II LO CHEŁM        3:03,29 - 14 pkt
3. IV LO CHEŁM        3:15,61 - 12 pkt

10x25m st. dowolnym  chłopców
1. I LO CHEŁM        2:22,77 - 16 pkt
2. II LO CHEŁM        2:24,08 - 14 pkt 
3. ZST CHEŁM        2:35,44 - 12 pkt
4. ZSB CHEŁM        2:52,74 - 10 pkt 
5. ZSZ nr. 5 CHEŁM        2:54,73 - 9 pkt
6. IV LO CHEŁM        2:56,73 - 8 pkt

ZAWODY INDYWIDUALNE

50m st. grzbietowym dziewcząt
1. Dominika Chojnacka /II LO Chełm/    0:35,89 - 2 pkt
2. Martyna Buk /I LO Chełm         0:41,18 - 1 pkt

50m st. grzbietowym chłopców
1. Zelent Sebastian /II LO Chełm/        0:32,85 - 4 pkt
2. Kozłowski Maksymilian /ZSB Chełm    0:37,36 - 3 pkt
3. Bobczuk Filip /II LO Chełm        0:39,08 - 2 pkt
4. Lewkowicz Sylwester /ZSZ nr 5 Chełm    1:03,69 - 1 pkt
Makowski Kamil /IV LO/ dyskw
Futyma Michał /IV LO/  dyskw.

50m st. klasycznym dziewcząt
1. Padowska Katarzyna /I LO  Chełm/    0:50,07 - 3 pkt
2. Śnieg Weronika /II LO Chełm/        0:51,75 - 2 pkt
3. Stadnicka Dominika /IVLO Chełm/    1:11,98 - 1 pkt
Prucnal Roksana /IV LO dyskw.

50m st. klasycznych chłopców
1. Kargul Patryk /ZST Chełm/            0:38,96 - 10 pkt
2. Krasnicki Sławomir /ZST Chełm/        0:39,49 - 9 pkt
3. Szpejda Adam /ZST  Chełm/            0:41,46 - 8 pkt
4. Ufnal Wojciech /ZSE i IIILO Chełm/        0:41,53 - 7 pkt
5. Obuchowicz Paweł /ZSE i III LO Chełm/        0:42,75 - 6 pkt
6. Mazurek Karol /ZSE i III LO Chełm/        0:43,80 - 5 pkt
7. Fisz Konrad /II LO Chełm/                0:44,02 - 4 pkt
8. Pietruszka Paweł /ZSZ nr 5 Chełm/        0:49,75 - 3 pkt
9. Chryć Rafał /ZST  Chełm/                0:50,47 - 2 pkt
10. Flis Bartosz /IV LO  Chełm/            0:54,24 - 1 pkt
11. Leszczyński Ireneusz /ZSZ nr 5 Chełm/        1:06,32 - 1 pkt
50m st. dowolnym dziewcząt
1. Paluch Katarzyna /ZSE i III LO Chełm/    0:33,10 - 4 pkt
2. Białasz Agnieszka /I LO  Chełm/        0:33,34 - 3 pkt
3. Wójcik Urszula /II LO  Chełm/            0:35,25 - 2 pkt
4. Bogusiewicz Iza /IV LO Chełm/            0:36,00 - 1 pkt

50m st. dowolnym chłopców
1. Nowak Michał /IV LO  Chełm/        0:30,29 - 7 pkt
2. Krasnowski Daniel /II LO  Chełm/    0:30,69 - 6 pkt
3. Kędziela Mateusz /ZST  Chełm/        0:36,00 - 5 pkt
4. Malec Bartosz /IV LO  Chełm/        0:36,36 - 4 pkt
5. Sokół Grzegorz /ZSZ nr 5 Chełm/        0:37,45 - 3 pkt
6. Bałuka Krzysztof /ZST  Chełm/        0:37,84 - 2 pkt
7. Dudek Adrian /ZSZ nr 5  Chełm/        0:38,83 - 1 pkt

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne:

Dziewczęta
1. I LO Chełm /7pkt./            miasto 16pkt - op. Joanna Dąbska
2. II LO Chełm /6pkt./        miasto 14pkt  - op. Joanna Kita
3. ZSE i III LO Chełm /4pkt. /    miasto 12pkt  - op. Adrian Bukalski
4. IV LO Chełm /2pkt./        miasto 10pkt  - op. Grzegorz Sykuła

Chłopcy
1. ZST  Chełm /32 pkt./         miasto 16pkt - op. Mirosławs Marzec
2. ZSE i III LO Chełm /18 pkt./    miasto 14pkt - op. Arkadiusz Bukalski
3. II LO Chełm /16 pkt./        miasto 12pkt - op. Kinga Krawczyk
4. IV LO Chełm /12 pkt./        miasto 10pkt - op. Krzysztof Bochra
5. ZSZ nr 5 Chełm /11 pkt./        miasto 9pkt - op. Mariusz Półtorak
6. ZSB Chełm/3 pkt./            miasto 7pkt - op. Artur Wróblewski

Do zawodów Rejonowych zakwalifikowały się dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców, oraz  pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji indywidualnych. Zawody odbędą się w dniu 27.11.2012 r. pływalnia I LO w Chełmie.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.
Sędzia Główny: mgr Arkadiusz Bukalski,
Organizator: Prezes ZM SZS w Chełmie mgr Marian Sikorski

Komunikat końcowy Miejskiej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych

26.112012 r. - pływalnia I LO w Chełmie

10x25m st. dowolnym dziewcząt

1. I LO CHEŁM 3:02,89 - 16 pkt

2. II LO CHEŁM 3:03,29 - 14 pkt

3. IV LO CHEŁM 3:15,61 - 12 pkt

10x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO CHEŁM 2:22,77 - 16 pkt

2. II LO CHEŁM 2:24,08 - 14 pkt

3. ZST CHEŁM 2:35,44 - 12 pkt

4. ZSB CHEŁM 2:52,74 - 10 pkt

5. ZSZ nr. 5 CHEŁM 2:54,73 - 9 pkt

6. IV LO CHEŁM 2:56,73 - 8 pkt

50m st. grzbietowym dziewcząt

1. Dominika Chojnacka /II LO Chełm/ 0:35,89 - 2 pkt

2. Martyna Buk /I LO Chełm 0:41,18 - 1 pkt

50m st. grzbietowym chłopców

1. Zelent Sebastian /II LO Chełm/ 0:32,85 - 4 pkt

2. Kozłowski Maksymilian /ZSB Chełm 0:37,36 - 3 pkt

3. Bobczuk Filip /II LO Chełm 0:39,08 - 2 pkt

4. Lewkowicz Sylwester /ZSZ nr 5 Chełm 1:03,69 - 1 pkt

Makowski Kamil /IV LO/ dyskw

Futyma Michał /IV LO/ dyskw.

50m st. klasycznym dziewcząt

1. Padowska Katarzyna /I LO Chełm/ 0:50,07 - 3 pkt

2. Śnieg Weronika /II LO Chełm/ 0:51,75 - 2 pkt

3. Stadnicka Dominika /IVLO Chełm/ 1:11,98 - 1 pkt

Prucnal Roksana /IV LO dyskw.

50m st. klasycznych chłopców

1. Kargul Patryk /ZST Chełm/ 0:38,96 - 10 pkt

2. Krasnicki Sławomir /ZST Chełm/ 0:39,49 - 9 pkt

3. Szpejda Adam /ZST Chełm/ 0:41,46 - 8 pkt

4. Ufnal Wojciech /ZSE i IIILO Chełm/ 0:41,53 - 7 pkt

5. Obuchowicz Paweł /ZSE i III LO Chełm/ 0:42,75 - 6 pkt

6. Mazurek Karol /ZSE i III LO Chełm/ 0:43,80 - 5 pkt

7. Fisz Konrad /I LO Chełm/ 0:44,02 - 4 pkt

8. Pietruszka Paweł /ZSZ nr 5 Chełm/ 0:49,75 - 3 pkt

9. Chryć Rafał /ZST Chełm/ 0:50,47 - 2 pkt

10. Flis Bartosz /IV LO Chełm/ 0:54,24 - 1 pkt

11. Leszczyński Ireneusz /ZSZ nr 5 Chełm/ 1:06,32 - 1 pkt

50m st. dowolnym dziewcząt

1. Paluch Katarzyna /ZSE i III LO Chełm/ 0:33,10 - 4 pkt

2. Białasz Agnieszka /I LO Chełm/ 0:33,34 - 3 pkt

3. Wójcik Urszula /II LO Chełm/ 0:35,25 - 2 pkt

4. Bogusiewicz Iza /IV LO Chełm/ 0:36,00 - 1 pkt

 

50m st. dowolnym chłopców

1. Nowak Michał /IV LO Chełm/ 0:30,29 - 7 pkt

2. Krasnowski Daniel /II LO Chełm/ 0:30,69 - 6 pkt

3. Kędziela Mateusz /ZST Chełm/ 0:36,00 - 5 pkt

4. Malec Bartosz /IV LO Chełm/ 0:36,36 - 4 pkt

5. Sokół Grzegorz /ZSZ nr 5 Chełm/ 0:37,45 - 3 pkt

6. Bałuka Krzysztof /ZST Chełm/ 0:37,84 - 2 pkt

7. Dudek Adrian /ZSZ nr 5 Chełm/ 0:38,83 - 1 pkt

 

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne:

Dziewczęta

1. I LO Chełm /7pkt./ miasto 16pkt - op. Joanna Dąbska

2. II LO Chełm /6pkt./ miasto 14pkt - op. Joanna Kita

3. ZSE i III LO Chełm /4pkt. / miasto 12pkt - op. Adrian Bukalski

4. IV LO Chełm /2pkt./ miasto 10pkt - op. Grzegorz Sykuła

Chłopcy

1. ZST Chełm /32 pkt./ miasto 16pkt - op. Mirosławs Marzec

2. ZSE i III LO Chełm /18 pkt./ miasto 14pkt - op. Arkadiusz Bukalski

3. IV LO Chełm /13 pkt./ miasto 12pkt - op. Krzysztof Bochra

4. II LO Chełm /12 pkt./ miasto 10pkt - op. Kinga Krawczyk

5. ZSZ nr 5 Chełm /11 pkt./ miasto 9pkt - op. Mariusz Półtorak

6. I LO Chełm /4 pkt./ miasto 8pkt - op. Zdzisław Jaroszczuk

7. ZSB Chełm/3 pkt./ miasto 7pkt - op. Artur Wróblewski

Do zawodów Rejonowych zakwalifikowały się dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców, oraz pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji indywidualnych. Zawody odbędą się w dniu 27.11.2012 r. pływalnia I LO w Chełmie. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Sędzia Główny: mgr Arkadiusz Bukalski, Prezes ZM SZS w Chełmie mgr Marian Sikorski

 
Ścianka wspinaczkowa