Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Komunikat Rejonowej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych Świdnik 1.11.2014 r.

10x25m stylem dowolnym dziewcząt

1.    II LO Świdnik    op. Elzbieta Wanarska        2:49,36
2.    I LO CHEŁM    op. Joanna Dabska        2:51,64
3.    I LO Świdnik    op. Jolanta Kołodziejczyk    2:53,39
4.    II LO Chełm     op. Joanna Kita            3:03,26
5.    I LO Włodawa    op. Mirosław Włodarczyk    4:01,92

10x25m stylem dowolnym chłopców

1.    I LO Świdnik            op. Jolanta Kołodziejczyk    2:06,86
2.    I LO CHEŁM            op. Zdzisław Jaroszczuk    2:19,86  
3.    II LO Świdnik            op. Krzysztof Wozniak        2:20,82
4.    II LO CHEŁM            op. Kinga Krawczyk        2:29,94
5.    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    op. Karol Repa            2:34,46
6.    I LO Włodawa            op. Katarzyna Gajewska        2:49,45

Do zawodów wojewódzkich kwalifikują się dwie najszybsze sztafety

Starty indywidualne:

50m stylem  klasycznym dziewcząt

1.    Nowosad Karolina        I LO Chełm    40,57
2.    Tarkowska Maja            II LO Świdnik    44,16
3.    Krzyżanowska Anita        ZSGiH Chełm    46,45

4.    Łykus Katarzyna            II LO Świdnik    47,20
5.    Dadas Agata            III LO Chełm    49,20
6.    Szubarczyk Karolina        I LO Włodawa    57,78

50m stylem  klasycznym chłopców

1.    Lis Przemysław        I LO Świdnik            31,26
2.    Kawalec Jakub        II LO Świdnik            32,60
3.    Biszkont Damian        I LO Świdnik            33,83

4.    Tarkowski Adrian        ZS Łęczna                34,80
5.    Szpejda Adam        ZST Chełm                40,94
6.    Stadnicki Szymon        II LO Chełm            41,69
7.    Ufnal Wojciech        III LO Chełm            42,90
8.    Błaszczuk Patryk        ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    44,98
9.    Teteruk Mateusz        I LO Włodawa            45,48

50m stylem grzbietowym dziewcząt

1.    Sztambor Natalia            I LO Świdnik    36,86
2.    Adamska Kinga            II LO Chełm    46,23
3.    Sikorska Katarzyna        I LO Chełm    48,25

4.    Jacyniuk Aleksandra        III LO Chełm    50,64
5.    Gajewska Beata            II LO Świdnik    51,89
6.    Kwiatkowska Dominika        I LO Włodawa    59,16
7.    Szubarczyk Adrianna        I LO Włodawa    1:03,82
8.    Lewandowicz Paulina        I LO Włodawa    1:13,76

50m stylem grzbietowym chłopców

1.    Kopczyński Franciszek        I LO Świdnik            29,00
2.    Leszman Sebastian        II LO Świdnik            30,00
3.    Jeleń Michał            I LO Świdnik            33,00

4.    Bobczuk Filip            II LO Chełm            36,40
5.    Kamiński Mateusz            ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    41,50
6.    Chudoba Mateusz            ZST Chełm                41,70
7.    Jankowski Tomasz        II LO Chełm            44,27
8.    Lodwich Adrian            ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    46,28
9.    Zubelewicz Wiktor        I LO Włodawa            46,54
10.    Iwaniuk Mateusz            ZS nr 1 Łęczna            47,40

50m st. Dowolnym dziewcząt

1.    Rabczyńska Marta        I LO Świdnik        30,45
2.    Kolenda Zofia            III LO Chełm        31,65
3.    Pyzel Julia                I LO Chełm        31,90

4.    Dziurka Magdalena        II LO Świdnik        33,00
5.    Walczuk Natalia            ZSE i III LO Chełm    34,00
6.    Chodanowska Maja    II LO Świdnik            39,79
7.    Cenkała Zuzanna    I LO Włodawa                40,23

50m st. Dowolnym chłopców

1.    Szymula Kamil            I LO Świdnik            25,57
2.    Lis Patryk                I LO Świdnik            25,86
3.    Basiuk Maciej            I LO Świdnik            25,90

4.    Łukowski Bartłomiej        II LO Chełm            29,74
5.    Walczuk Kacper            ZST Chełm                30,86
6.    Frańczak Szymon            ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    31,42
7.    Byczik Mateusz            ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    33,02
8.    Stadnicki Mateusz            I LO Chełm                33,39

Do zawodów Wojewódzkich zakwalifikowały się po dwie sztafety oraz czołowa trójka z każdego stylu. Zawody odbędą się w Białej Podlaskiej w dniu 9.12.2014 r.. Najlepszych zawodników nagrodzono szkoły  nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Do zawodów wojewódzkich kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów

Wiceprezes ZWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski