Dzisiaj jest: 20 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Komunikat Rejonowych Igrzysk Młodzieży
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych Świdnik 2.12.2014 r.

Sztafety szkolne

Sztafeta pływacka 8 x 25 m dziewcząt rocznik 2002 i młodsze
1.    Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku    2:18,58        Stypiński Zdzisław
2.    Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku    2:27,48        Anna Kowalska
3.    Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm        2:36,17        Mariusz Raćkowicz
4.    Szkoła Podstawowa w Spiczynie        2:51,50        Waldemar Czarski
5.    Szkoła Podstawowa nr 2 Łęczna        3:10,85        Wojciech Dziadko
6.    Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm        3:27,73        Dorota Czerniakiewicz

Sztafeta pływacka 8 x 25 m chłopców rocznik 2002 i młodsi
1.    Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku    2:09,92        Bęczkowski Grzegorz
2.    Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm        2:12,76        Mariusz Raćkowicz
3.    Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku        2:24,89        Waldemar Wasil
4.    Szkoła Podstawowa nr 2 Łęczna        2:53,20        Wojciech Dziadko
5.    Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm        2:57,48        Jolanta Lewczuk

Do zawodów WOJEWÓDZKICH, które odbędą się w ZAMOŚCIU dnia 10.12.2014 kwalifikują się sztafety, które zajęły 2 czołowe lokaty.

Starty indywidualne

50 m stylem klasycznym dziewcząt
1.    Siatka Alicja        SP 8 Chełm        47,92        10 pkt.
2.    Majchrzak Natalia    SP 5 Świdnik    48,48        9 pkt.
3.    Muzyka Martyna        SP 7 Świdnik    48,73        8 pkt.
4.    Oleksiejuk Nikola        SP 8 Chełm        50,24        7 pkt.
5.    Antoniuk Julia        SP 2 Włodawa    50,76        6 pkt.
6.    Adamczyk Marta        SP 7 Świdnik    50,92        5 pkt.
7.    Auguściuk Weronika    SP 8 Chełm        51,45        4 pkt.
8.    Gołlofit Weronika        SP 2 Łęczna        54,57        3 pkt.
9.    Księżopolska Edyta    SP 2 Łęczna        1:18,02    2 pkt.
10.    Tarkowska Magda        SP 2 Łęczna        1:20,07    1 pkt.

50 m stylem klasycznym chłopców
1.    Półtorak Patryk        SP 8 Chełm        37,89        9 pkt.
2.    Piekaruś Dawid        SP 5 Świdnik    42,46        8 pkt.
3.    Podsiadły Miłosz        SP 7 Świdnik    49,26        7 pkt.
4.    Bednaruk Szymon        SP 5 Świdnik    49,30        6 pkt.
5.    Różycki Maciej        SP 8 Chełm        52,48        5 pkt.
6.    Iwańczuk Krzysztof    SP 7 Chełm        56,64        4 pkt.
7.    Bawolski Paweł        SP Spicz        1:02,20    3 pkt.
8.    Gąsior Olgierd        SP Spicz        1:12,36    2 pkt.
9.    Marzeciak Michał        SP 2 Łęczna        1:17,02    1 pkt.

50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1.    Gęsior Maria        SP 5 Świdnik    39,23        10 pkt.
2.    Cichocka Oliwia        SP Spicz        42,45        9 pkt.
3.    Barabas Paulina        SP 8 Chełm        42,68        8 pkt.
4.    Tracichleb Aleksandra    SP 7 Świdnik    45,12        7 pkt.
5.    Gągoł Amelia        SP 7 Świdnik    47,46        6 pkt.
6.    Wach Karina        SP Spicz        50,48        5 pkt.
7.    Pastusiak Julia        SP 7 Świdnik    52,26        4 pkt.
8.    Sołtan Wiktoria        SP 2 Włodawa    53,45        3 pkt.
9.    Pogoda Weronika        SP 2 Łęczna        59,52        2 pkt.
10.    Krawczyk Klaudia        SP Hańsk        59,57        1 pkt.

50 m stylem grzbietowym chłopców
1.    Hanc Sebastian            SP 5 Świdnik    38,36        9 pkt.
2.    Potaczała Rafał            SP 7 Świdnik    42,57        8 pkt.
3.    Cukrowski Błażej        SP 11 Chełm    44,42        7 pkt.
4.    Wygadańczuk Jakub        SP 8 Chełm        51,99        6 pkt.
5.    Bochenko Michał            SP 3 Świdnik    52,10        5 pkt.
6.    Stec Kacper                SP 2 Łęczna        53,39        4 pkt.
7.    Palec Damian            SP 4 Chełm        54,33        3 pkt.
8.    Sobiesiak Marcel            SP 2 Łęczna        56,93        2 pkt.
9.    Korzeniewski Ziemowit        SP 2 Łęczna        1:00,36    1 pkt.

50 m stylem dowolnym dziewcząt
1.    Kaliszuk Aleksandra        SP 2 Włodawa    35,76        10 pkt.
2.    Sawosz Karolina            SP 8 Chełm        37,23        9 pkt.
3.    Wawszczak  Edyta        SP 7 Świdnik    37,76        8 pkt.
4.    Błąkała Ines                SP 5 Świdnik    37,80        7 pkt.
5.    Lisiak Zuzanna            SP 5 Świdnik    39,07        6 pkt.
6.    Biały Zuzanna            SP Spicz        39,73        5 pkt.
7.    Pytka Anna                SP 7 Świdnik    42,29        4 pkt.
8.    Odrzywolska Dominika        SP 7 Chełm        42,50        3 pkt.
9.    Gryglicka Weronka        SP Spicz        47,89        2 pkt.
10.    Lech Katarzyna            SP Spicz        48,48        1 pkt.

50 m stylem dowolnym chłopców
1.    Janiczuk Patryk        SP 8 Chełm        29,88        10 pkt.
2.    Hołu Jakub            SP 5 Świdnik    29,98        9 pkt.
3.    Śluz Norbert        SP 8 Chełm        33,75        8 pkt.
4.    Zubala Mikołaj        SP 5 Świdnik    34,11        7 pkt.
5.    Kaszlikowski Piotr    SP 7 Świdnik    34,68        6 pkt.
6.    Bucior Jakub        SP 8 Chełm        40,36        5 pkt.
7.    Skoczylas Daniel        SP 2 Łęczna        41,57        4 pkt.
8.    Szychta Mateusz        SP 2 Łęczna        42,80        3 pkt.
9.    Wołos Radosław        SP 2 Włodawa    48,26        2 pkt.
10.    Oniszczuk Patryk        SP 2 Łęczna        58,92        1 pkt.

Do zawodów WOJEWÓDZKICH, które odbędą się w ZAMOŚCIU  dnia 10.12.2014 kwalifikują się w każdej konkurencji uczniowie, którzy zajęli 3 czołowe  miejsca.

Punktacja drużynowa Rejonowych IGRZYSK w pływaniu

Dziewczęta

1.    Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik        46pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm        42pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik        38pkt.
4.    Szkoła Podstawowa w Spiczynie        25pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 2 Włodawa        19pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 2 Łęczna        10pkt.
7.    Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm         4pkt.
8.    Szkoła Podstawowa w Hańsku         1pkt.

Chłopcy

1.    Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm        51pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik        37pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik        27pkt.
4.    Szkoła Podstawowa nr 2 Łęczna        20pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm        10pkt.
6.    Szkoła Podstawowa w Spiczynie         7pkt.
7.    Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik         6pkt.
8.    Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm         5pkt.
9.    Szkoła Podstawowa nr 4 Chełm         4pkt.
10.    Szkoła Podstawowa nr 2 Włodawa         2pkt.

Ogólna

1.    Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm        93pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik        75pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik        73pkt.
4.    Szkoła Podstawowa w Spiczynie        32pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 2 Łęczna        30pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 2 Włodawa        21pkt.
7.    Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm        10pkt.
8.    Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm         9pkt.
9.    Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik         6pkt.
10.    Szkoła Podstawowa nr 4 Chełm         4pkt.
11.    Szkoła Podstawowa w Hańsku         1pkt.

Wiceprezes ZW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski