Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Komunikat  Rejonowej GIMNAZJADY
w Sztafetach Pływackich i startach indywidualnych Świdnik 04.12.2014 r.

Sztafety pływacka 10 x 25 m dziewcząt

1.Gimnazjum nr 3 Świdnik    2:34,19 - op. Anna Nowak
2.Gimnazjum nr 8 Chełm        2:37,16 - op. Mariusz Raćkowicz
3.Gimnazjum nr 6 Chełm        2:54,73 - op. Piotr Jabłoński

Sztafety pływacka `10 x 25 m chłopców

1.Gimnazjum nr 3 Świdnik    2:09,51    - op. Zenon Zieliński
2.Gimnazjum nr 8 Chełm        2:33,32 - op. Mariusz Raćkowicz
3.Gimnazjum nr 1 Świdnik    2:41,22 - op. Jacek Czerniakowski
4.Gimnazjum nr 6 Chełm        2:42,48 - op. Adam Ogrodnik
5.Publiczne Gimnazjum nr 1 Włodawa    3:03,42 - op. Robert Lenart
6.Publiczne Gimnazjum nr 2 Włodawa    3:03,89    op. Marta Walczak- Wólczyńska

Starty indywidualne

50m. styl klasyczny
1.    Dybcio Karolina        G8 Chełm    37,48        7 pkt.
2.    Karpiuk Natalia        G3 Świdnik    37,80        6 pkt.
3.    Mikołajek Aleksandra    G3 Świdnik    39,52        5 pkt.
4.    Kowalczuk Agnieszka    G6 Chełm    44,90        4 pkt.
5.    Dziezic Emilia        G8 Chełm    46,29        3 pkt.
6.    Trochimiuk Aleksandra    PG2 Włodawa    56,44        2 pkt.
7.    Deczkowska Oliwia    PG2 Włodawa    57,76        1 pkt.

50m. styl klasycznym chłopców
1.    Ciechomski Filip    G3 Świdnik    36,89        9 pkt.
2.    Andrykowwski Mikołaj    G3 Świdnik    37,71        8 pkt.
3.    Szulierz Michał        G3 Świdnik    40,98        7 pkt.
4.    Sawicki Łukasz        G8 Chełm    44,24        6 pkt.
5.    Tarkowski Krzysztof    G1 Łęczna    44,44        5 pkt.
6.    Wulczyński Piotr    PG2 Włodawa    50,19        4 pkt.        
7.    Ćwir Kacper        G8 Chełm    50,34        3 pkt.
8.    Deczkowski Szymon    PG2 Włodawa    55,87        2 pkt.
9.    Skwarek Jakub        PG2 Włodawa    59,45        1 pkt.

50m. styl grzbietowy dziewcząt
1.    Nadolska Julia        G8 Chełm    35,22        9 pkt.
2.    Kuperska Katarzyna    G3 Świdnik    35,48        8 pkt.
3.    Borowiec Weronika    G8 Chełm    36,08        7 pkt.
4.    Lisiak Dorota        G3 Świdnik    37,07        6 pkt.
5.    Kurzępa Ewa        G2 Chełm    39,66        5 pkt.
6.    Flis Klaudia        G3 Świdnik    39,91        4 pkt.
7.    Anisiewicz Aleksandra    PG1 Włodawa    54,40        3 pkt.
8.    Oręczuk Klaudia        PG2 Włodawa    1:03,85        2 pkt.
9.    Huzior Paulina        PG2 Włodawa    1:04,53        1 pkt.

50m. stylem grzbietowym chłopców
1.    Kotwica  Bartosz    G3 Świdnik    28,45        7 pkt.
2.    Ptaszyński Adam        G3 Świdnik    32,00        6 pkt.    
3.    Bobowski Bartłomiej    G3 Świdnik    33,83        5 pkt.
4.    Wygadańczuk Patryk    G8 Chełm    35,04        4 pkt.
5.    Piech Sebastian        PG2 Włodawa    49,98        3 pkt.
6.    Matczuk Bartek        PG1 Włodawa    55,82        2 pkt.
7.    Dudzik Kajetan        PG1 Włodawa    57,73        1 pkt.

50m. stylem dowolnym dziewcząt
1.    Andrzejewska Kamila    G6 Chełm    28,70        8 pkt.
2.    Mikołajek Weronika    G3 Świdnik    29,99        7 pkt.
3.    Malinowska Zuzanna    G2 Łęczna    30,64        6 pkt.
4.    Furtak Beata        G8 Chełm    31,89        5 pkt.
5.    Bełczącka Estera    G3 Świdnik    32,88        4 pkt.
6.    Trawińska Kamila    G3 Świdnik    32,97        3 pkt.
7.    Barabas Joanna        G8 Chełm    33,86        2 pkt.
8.    Błyskosz Aleksandra    PG2 Włodawa    42,10         pkt.

50m. stylem dowolnym chłopców
1.    Hołub Krzysztof        G3 Świdnik    25,51        10 pkt.
2.    Krzykała Emil        G3 Świdnik    25,70        9 pkt.
3.    Kozak Jakub        G3 Świdnik    26,92        8 pkt.
4.    Olejnik Mikołaj        G Jaszczów    27,72        7 pkt.
5.    Siejo Mateusz        G6 Chełm    28,15        6 pkt.
6.    Parczewski Konrad    PG1 Włodawa    30,02        5 pkt.
7.    Borowiec Jonasz        G8 Chełm    30,54        4 pkt.
8.    Zając Maciej        G6 Chełm    30,95        3 pkt.
9.    Olejnik Mateusz        G Jaszczów    31,22        2 pkt.
10.    Soboń Martin        PG2 Włodawa    38,19        1 pkt.
11.    Siedlik Mateusz        PG2 Włodawa    dyskwalifikacja

Punktacja drużynowa Rejonowej GIMNAZJADY w pływaniu za zawody indywidualne

Dziewczęta

1. Gimnazjum nr 3 Świdnik        43     pkt.
2. Gimnazjum nr 8 Chełm            33    pkt.
3. Gimnazjum nr 6 Chełm            12    pkt.
4. Publiczne Gimnazjum nr 2 Włodawa    7    pkt.
5. Gimnazjum nr 2 Łęczna        6    pkt.
6. Gimnazjum nr 2 Chełm            5    pkt.
7. Publiczne Gimnazjum nr 1 Włodawa    3    pkt.

Chłopcy

1. Gimnazjum nr 3 Świdnik        69    pkt.
2. Gimnazjum nr 8 Chełm            17    pkt.    
3. Publiczne Gimnazjum nr 2 Włodawa    11    pkt.
4-5. Gimnazjum nr 6 Chełm        9    pkt
4-5. Gimnazjum Jaszczów            9     pkt
6. Publiczne Gimnazjum nr 1 Włodawa    8    pkt.
7. Gimnazjum nr 1 Łęczna        5    pkt.

Do zawodów WOJEWÓDZKICH, które odbędą się w ZAMOŚCIU dnia  11.12.2014 awansują po 2 pierwsze sztafety z poszczególnych kategorii oraz  z  każdej konkurencji uczniowie, którzy   zajęli 3 czołowe  miejsca z poszczególnych stylów.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski