Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

KOMUNIKAT KOŃCOWY REJONOWEJ LICEALIADY
w tenisie  stołowym  indywidualnym  - 5.11.2014 r. ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie

DZIEWCZĘTA

1.    Waszczuk Patrycja    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       
2.    Dobosz Wiktoria    I LO Włodawa                            
3.    Bednarczyk Katarzyna    PCEZ Świdnik
4.    Mazurek Aleksandra    ZSE i III LO Chełm
5.    Prokopiuk Aleksandra    II LO  Chełm                           
6.    Pawluk Kamila    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       
7-8.    Zarek Weronika    IV LO Chełm
Konarska Karina    IV LO Chełm
9-12.    Niedźwiecka Julia    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       
Staniak Katarzyna    ZS Nr 1 I LO Łęczna
Gałąska Anna    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       
Janka Anna    ZSCKR Okszów
13-16.    Dadacz Agnieszka    ZSCKR Okszów
Rutkowska Monika    ZS Nr 1 Świdnik
Staniuk Sylwia    ZSCKR Okszów
Stasiak Alicja    II LO Chełm                              
17-22.    Strug Anita    ZS Nr 1 Świdnik
Mierzicka Anna    ZSCKR Okszów
Charytańska Dominika    ZS Nr 1 Świdnik
Rak Milena    ZS Piaski

CHŁOPCY

1.    Chrzanowski Marcin    ZSZ Nr 5 Chełm
2.    Lasota Krzysztof    II LO Chełm
3.    Podkoń Mateusz    II LO Chełm
4.    Przybysławski Bartosz    I LO Włodawa
5.    Witnicki Konrad    IV LO Chełm
6.    Winiarski Kamil    ZS Piaski
7-8.    Krawiec Przemysław    ZSCKR Okszów
Koch Piotr    I LO Włodawa
9-12.    Dyśko Tomasz    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       
Lewiński Rafał    ZSCKR Okszów
Esko Przemysław    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       
Kawka Mateusz    II LO Chełm
13-16.    Dudzic Dawid    ZSCKR Okszów
Cichosz Karol    ZS Piaski
Sobota Grzegorz    ZSCKR Okszów
Bajuk Michał    I LO Włodawa
17.    Sprawka Karol    ZSCKR Okszów

KLASYFIKACJA SZKÓŁ
DZIEWCZĘTA

1.    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa    56    /op. Katarzyna Penkała/    16 pkt.
2.    IV LO Chełm    27    /op. Grzegorz Sykuła/    15 pkt.
3.    ZSCKR Okszów    26    /op. Bolesław Kapuściński/    14 pkt.
4.    II LO Chełm    22,5    /op. Barbara Chmielewska/    13 pkt.
5.    I LO Włodawa    19    /op. Jarosław Soroka/    12 pkt.
6.    PCEZ Świdnik    18    /op. Dariusz Zdunek/    11 pkt.
7.    ZSE i III LO Chełm    17    /op. Piotr Kusiak/    10 pkt.
8.    ZS Nr 1 Świdnik    11,5    /op. Danuta Dudzińska/    9 pkt.
9.    ZS Łęczna    10,5    /op. Ewa Sawka-Kunach/    8 pkt.
10.    ZS Piaski    2,5    /op. Małgorzata Śniadowska- Siwek/    7 pkt.

CHŁOPCY

1.    II LO Chełm    38,5    /op. Barbara Chmielewska/    16 pkt.
2.    I LO Włodawa    28    /op. Jarosław Soroka/    15 pkt.
3.    ZSCKR Okszów    26    /op. Bolesław Kapuściński/    14 pkt.
4.    ZSZ Nr 5 Chełm    17    /op. Jacek Siry/    13 pkt.
5.    ZS Piaski    15,5    /op. Małgorzata Śniadowska- Siwek/    12 pkt.
6.    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa    15    /op. Mariusz Kuśmirek/    11 pkt.
7.    IV LO Chełm    13    /op. Tomasz Misiewicz/    10 pkt.

Do zawodów wojewódzkich awansowało pięciu najlepszych zawodników i zawodniczek, które otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wiceprezes ZW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski