Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Komunikat  Rejonowych IGRZYSK 
w tenisie stołowym drużynowym - 9.01.2015 r. Hala MOSiR

Dziewczęta rocz. 2004 i młodsze

1.    SP Żółtańce  /op. Zbigniew Rymczuk/ - Rymczuk Natalia, Wituch Magdalena
2.    SP Jawidz /op. Jerzy Bartosiewicz/ - Zielińska Malwina, Słomka Katarzyna, Pieczykolan Paulina
3.    SP nr 7 Świdnik /op. Ireneusz Keller/ - Szkoła Natalia, Bochniak Elzbieta
4.    SP Staw /op. Anna Gajewska/ - Dzieńkowska Patrycja, Mazurek Emilia
5.     SP nr 8 Chełm /op. Iwona Synowiec/ - Bartosik Nikola, Nadworska Wiktoria

Dziewczęta rocz. 2002-2003

1.    SP Okszów / op. Krzysztof Szyszkowski/ - Rostecka Martyna, Mękal Aleksandra, Nowosad Marlena
2.    SP Jawidz /op. Jerzy Bartosiewicz/ - Słomka Martyna, Szymbor Aneta, Ogrodnik Agata
3.    SP nr 7 Świdnik /op. Ireneusz Keller/ - Sadło Tola, Grodzka Julia
4.    SP Strupin Duży /op. Marcin Sadowski/ - Poznańska Justyna, Sienkiewicz Ola, Kusiak Karolina
5-6.  SP Wyryki /op. Tomasz Kaliszuk/ - Stępień Julia, Krysa Magdalena
5-6.  SP nr 11 Chełm / op. Tomasz Sobański/ - Korchut Katarzyna, Załużna Natalia
7-8.  SP nr 8 Chełm /op. Iwona Synowiec/ - Pastuszak Zofia, Augusciuk Wiktoria, Przybylska Natalia
7-8.  SP Ludwin /op. Grzegorz Sajnaj/ - Smolarz Samanta, Bielińska Gabriela, Skoczylas Ola

Chłopcy rocz 2004 i młodsi

1.    SP nr 2 Włodawa / op. Roman Stanilewicz/ - Zguczyński Szymon, Zadewicz Bartosz
2.    SP Ludwin /op. Grzegorz Sajnaj/ - Romańczuk Paweł, Szalast Gabriel
3.    SP Żółtańce /op. Zbigniew Rymczuk/ - Roczon Norbert, Huber Jan, Tomaszewski Filip
4.    SP nr 3 Chełm /op. Renata Dec/ - Pendel Karol, Kamiński Patryk, Biskupski Sławomir
5-6. SP Okszów /op. Krzysztof Szyszkowski/ - Kostkowski Piotr, Kosiniec Paweł, Iwaniszczuk Jakub
5-6. SP nr 7 Świdnik /op. Ireneusz Keller/ - Olejnik Filip, Marek Dawid, Skorek Bartek
7-8.  SP Jawidz /op. Jerzy Bartosiewicz/ - Martyniuk Kamil, Lato Sebastian, Wlazły Michał
7-8.  SP nr 4 Chełm /op. Barbara Alchimowicz/ - Grządkowski Piotr, Lis Antoni,

Chłopcy rocz. 2002-2003

1.    SP Wyryki /op. Tomasz Kaliszuk/ - Bylina Jakub, Boczuliński Mateusz, Maciąg Kacper
2.    SP nr 3 Chełm /op. Renata Dec/ - Pułajdowicz Patryk, Mróz Łukasz, Kulasza Adrian
3.    SP Okszów /op. Krzysztof Szyszkowski/ - Kostkowski Paweł, Macior Konrad, Wójcicki Mateusz
4.    SP Jawidz  /op. Jerzy Bartosiewicz/ - Łuczyński Jakub, Oleszek Szymon, Kobyłka Kacper
5-6. SP Żółtańce /op. Zbigniew Rymczuk/ - Koguciuk Mateusz, Roczon Szymon, Mazurkiewicz Mateusz
5-6. SP nr 7 Świdnik /op. Ireneusz Keller/ - Chwedoruk Hubert, Wojciechowski Szymon
7-8.   SP Łysołaje /op. Bogdan Gański/ - Michalak Patryk, Dziubiński Ernest
7-8.   SP nr 4 Chełm /op. Barbara Alchimowicz/ - Stal Miłosz, Palec Kamil

Do zawodów Wojewódzkich  awansowały po dwa pierwsze zespoły z poszczególnych kategorii. Zawody odbędą się Kocudzy w dniu 22.01.2015 r. Wszystkie szkoły nagrodzono dyplomami.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski