Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

KOMUNIKAT REJONOWYCH IGRZYSK
W MINI  PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT  - 14.01.2015 r. Hala SP 7 ŚWIDNIK

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn w każdej kategorii. Ustalono system rozgrywek  w dwóch grupach rozgrywkowych w  kategorii „trójki” i „czwórki”  .

Kategoria „trójki”:

GRUPA A

1.SP OKSZÓW
2.SP 5 CHEŁM
3. SP 5 ŚWIDNIK

1. SP 5 Chełm -SP Okszów         2-0 (25:15;25:4)
2. SP 5 Chełm- SP 5 Świdnik      2-0 (25:17;25:9)
3. .SP Okszów- SP 5 Świdnik      2-0 (25:20;25:12)

GRUPA B

1.SP 7 ŚWIDNIK
2.SP MILEJÓW

1.SP 7 Świdnik –SP Milejów 2-0  (25:11;25:22)

FINAŁY

Mecz o 3 miejsce: SP 5 Świdnik - SP Milejów               2-0 (25:11;25:18)
Finał: SP 7 Świdnik – SP 5 Chełm               1-2  (25:14;11:25;15:7)

Klasyfikacja końcowa „trójki”:

1.SP  5 Chełm            op. Jarosław Rafalski
2.SP  7 Świdnik         op. Anna Zarańska
3.SP  5 Świdnik         op. Anna Nowak
4.SP  Milejów            op. Marcin Kociuba  
5.SP  Okszów            op. Agnieszka Madeja –Dyńska

Kategoria „czwórki”:

GRUPA A

1.SP  KAMIEŃ
2.SP 3 CHEŁM
3.SP 3 ŚWIDNIK

1.SP Kamień– SP 3 Chełm         0:2  (14:25;18:25)
2. SP 3 Chełm- SP 3 Świdnik     2:0   (25:2;25:16)
3. SP Kamień- SP 3 Świdnik      2:0   (25:6;25:20)

GRUPA B

1. SP 7 ŚWIDNIK
2.SP   LUDWIN

1. SP 7 Świdnik- SP Ludwin   2-0 (25:3:25:2)

FINAŁY

Mecz o 3 miejsce: SP Kamień - SP Ludwin     2-0 (25:7;25:15)             
Finał: SP 7 Świdnik – SP 3 Chełm     2-0 (25:9;25:13)

Klasyfikacja końcowa:

1.SP 7 Świdnik          op. Renata Łapa
2.SP 3 Chełm             op. Tomasz Augustyniak  
3. SP Kamień             op. Marcin Prystupa
4. SP Ludwin             op. Grzegorz Sajnaj
5. SP 3 Świdnik         op. Konrad Dolecki


Do zawodów Wojewódzkich zakwalifikował się pierwszy zespół w kategorii „ trójki”- SP 5 Chełm oraz pierwszy zespół w kategorii „czwórki” SP 7 Świdnik- .Zawody odbędą się w dniu 27.01.2015 r. w Opolu Lubelskim. Wszystkie zespoły otrzymały wodę mineralną oraz zostały nagrodzone dyplomami ponad to trzy pierwsze zespoły z każdej kategorii otrzymały pamiątkowe medale . Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Sekretarz M-P SZS w Świdniku
mgr Grzegorz Martyniuk