Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

KOMUNIKAT REJONOWYCH  IGRZYSK
W MINI  PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW  - 15.01.2015 r. Hala SP 7 ŚWIDNIK

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn w każdej kategorii. Ustalono system rozgrywek  w dwóch grupach rozgrywkowych w  kategorii „trójki” i „czwórki”  .

Kategoria „trójki”:

GRUPA A

1.SP LUDWIN
2.SP 5 ŚWIDNIK
3. SP 3 ŚWIDNIK

1.SP Ludwin– SP 5 Świdnik       1-2 (12:25;25:21;9:15)
2. SP 5 Świdnik- SP 3 Świdnik   2-1 (23:25;26:24;15:13)
3. .SP Ludwin- SP 3 Świdnik      2-1 (12:25;25:19;15:11)

GRUPA B

1.SP STRACHOSŁAW
2.SP 3 CHEŁM

1.SP Strachosław –SP 3 Chełm           0-2  (8:25;11:25)

Mecz o miejsca 3-4 : SP Ludwin- SP Strachosław                1-2 (23:25;25:15;13:15)
Finał: SP 5 Świdnik – SP 3 Chełm               1-2  (16:25;25:20;8:15)

Klasyfikacja końcowa „trójki”:

1.SP  3 Chełm            op. Renata Dec
2.SP  5 Świdnik         op. Grzegorz Martyniuk
3.SP  Strachosław     op. Izabela Głowacka -Dżaman
4.SP  Ludwin             op. Grzegorz Sajnaj  
5.SP  3 Świdnik         op. Konrad Dolecki

Kategoria „czwórki”:

GRUPA A

1.SP  OKSZÓW
2.SP 4 CHEŁM
3.SP 3 ŚWIDNIK

1.SP Okszów– SP 4 Chełm         0-2  (16:25;15:25)
2. SP 4 Chełm- SP 3 Świdnik     2:0   (25:10;25:20)
3. SP Okszów- SP 3 Świdnik      0:2   (19:25;22:25)

GRUPA B

1.SP OSTRÓWEK
2.SP 7 ŚWIDNIK

1.SP Ostrówek- SP 7 Świdnik    0-2 (4:25;18:25)

Mecz o miejsca 3-4 : SP 3 Świdnik - SP Ostrówek        2-1 (25:12;10:25;15:11)             
Finał: SP 7 Świdnik – SP 4 Chełm     2-0(25:14;25:9)

Klasyfikacja końcowa:

1.SP 7 Świdnik          op.Dariusz Kuźma
2.SP 4 Chełm             op. Wojciech Miszczuk
3. SP 3 Świdnik         op. Konrad Dolecki
4. SP  Ostrówek         op. Jarosław Burkiet
5. SP Okszów             op. Krzysztof  Szyszkowski

Do zawodów Wojewódzkich zakwalifikował się pierwszy zespół w kategorii „ trójki”- SP 3 Chełm oraz pierwszy zespół w kategorii „czwórki” SP 7 Świdnik- .Zawody odbędą się w dniu 28.01.2015 r. w Świdniku. Wszystkie zespoły otrzymały wodę mineralną oraz zostały nagrodzone dyplomami ponad to trzy pierwsze zespoły z każdej kategorii otrzymały pamiątkowe medale . Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Sekretarz M-P SZS w Świdniku
mgr Grzegorz Martyniuk