Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

Komunikat Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w mini piłce siatkowej dziewcząt – 27.01.2015 r. Opole Lubelskie.

„Trójki”

Grupa A

SP1 Opole Lub. – SP5 Kraśnik        0:2  (16:25, 20:25)
SP1 Opole Lub. – SP6 Biała Podl.        0:2  (4:25, 7:25)
SP5 Kraśnik – SP6 Biała Podl.            0:2  (19:25, 22:25)

1.    SP 6 Biała Podl.             4 (4:0)
2.    SP 5 Kraśnik                    3 (2:2)
3.    SP 1 Opole Lub (pk).          2 (0:4)

Grupa B

SP3 Tomaszów Lub. – SP Żyrzyn        1:2  (25:11, 12:25, 6:15)
SP3 Tomaszów Lub. – SP5 Chełm        0:2  (18:25, 15:25)
SP Żyrzyn – SP5 Chełm                1:2  (25:20, 10:25, 11:15)

1.  SP 5 Chełm                   4 (4:1)
2. SP Żyrzyn             3 (3:3)
3. SP3 Tomaszów Lub.    2 (1:4)

FINAŁY:

Mecz o III miejsce:
SP 5 Kraśnik – SP Żyrzyn            2:1  (25:12, 19:25, 15:7)
Mecz o I miejsce:
SP 6 Biała Podlaska – SP 5 Chełm        1:2  (25:14, 22:25, 13:15)

Kolejność:

1.    SP 5 Chełm                op. Jarosław Rafalski
2.    SP 6 Biała Podlaska        op. Bożena Gajewska
3.    SP5 Kraśnik                op. Witold Błądek
4.    SP Żyrzyn                op. Marlena Maciąg
5.    SP3 Tomaszów Lubelski        op. Jerzy Senejko
SP1 Opole Lub.  - startowała poza konkursem   op. Janusz Stępień


„Czwórki”

Grupa A

SP6 Biała Podl. – SP5 Kraśnik            2:0  (25:8, 25:13)
SP6 Biała Podlaska – SP21 Lublin        2:0  (25:7, 25:15)
SP5 Kraśnik – SP21 Lublin            2:1  (25:6, 27:29, 15:11)

1.    SP6 Biała Podl.         4 (4:0)
2.    SP5 Kraśnik             3 (2:3)
3.    SP21 Lublin             2 (1:4)

Grupa B

SP1 Puławy – SP7 Świdnik            0:2  (15:25, 9:25)
SP1 Puławy – SP3 Tomaszów Lub.        1:2  (25:18, 13:25, 10:15)
SP7 Świdnik – SP3 Tomaszów Lub.        2:0  (25:5, 25:11)

1.  SP7 Świdnik                4 (4:0)
2. SP3 Tomaszów Lub.    3 (2:3)
3. SP1 Puławy             2 (1:4)

FINAŁY

Mecz o III miejsce:
SP3 Tomaszów Lub. – SP5 Kraśnik        2:1  (25:8, 13:25, 15:7)
Mecz o I miejsce:
SP6 Biała Podlaska – SP7 Świdnik        2:1  (26:24, 13:25, 15:11)

Kolejność:

1.    SP6 Biała Podlaska        op. Grzegorz Gajewski
2.    SP7 Świdnik                op. Renata Łapa
3.    SP3 Tomaszów Lubelski        op. Ireneusz Herda
4.    SP5 Kraśnik                op. Witold Błądek
5-6    SP21 Lublin            op. Agnieszka Korczyk
5-6    SP1 Puławy            op. Agnieszka Kruk

Członek Zarządu LWSZS
mgr Robert Kania