Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Komunikat Rejonowej Gimnazjady
Ligi  l-a indywidualnej - 08.05.2015 r. Stadion w Rejowcu Fabrycznym

Dziewczęta

100m
1.    Zielińska Paulina    G Urszulin.    13,30    13
2.    Mech Gabriela    G nr 6 Chełm    14,04    12
3.    Kozak Karolina    G Cyców    14,05    11
4.    Rojek Emilia    G. nr 1 Chełm    14,18    10
5.    Sadłowska Oliwia    G. Dubeczno    14,44    9
6.    Iwaniuk Martyna    G. Siedliszcze.     14,45    8
7.    Oleksiejuk Klaudia    G. Rejowiec    14,46    7
8.    Nowicka Daria    G. nr 1 Świdnik `    14,47    6
9.    Ogrodnik Aleksandra    G. Rejowiec    14,63    5
10.    Kinach Joanna    G. nr 7 Chełm    14,69    4
11.    Krzysiak Gabriela    G. nr 1 Świdnik    14,75    3
12.    Kuc Klaudia    G. nr 3 Swidnik     14,93    2
13.     Szyszkowska Dominika    G .Dubeczno    15,53    1
 
300m
1.    Ziętko Aleksandra    NG. „Razem”    45,88    12
2.    Bogusz Kamila    G. nr 1 Świdnik    46,35    11
3.    Labbe Andżelika    G. nr 1 Włodawa    46,44    10
4.    Zając Nikoletta    G. nr 6 Chełm     47,53    9
5.    Mazurek Dominika    G. Siedliszcze    48,88    8
6.    Skok Kamila    G. Siedliszcze    49,24    7
7.    Kołtuniuk Kaja    G. nr 3 Świdnik    50,02    6
8.    Gnyp Kamila    G. nr 3 Świdnik    50,11    5
9.    Wożniak Olga    G. siedliszcze    50,21    4
10.    Czelej Sara    G. nr 2 Włodawa    50,26    3
11.    Sidoruk Dominika    G. nr 1 Włodawa    52,10    2
12.    Olko Andżelika    G. Cyców    52,93    1

600m
1.    Maciejewska Katarzyna    G. Rejowiec    1;47,49    9
2.    Poliszuk Emilia    G. Siedliszcze    1;49,21    8
3.    Jaworska Klaudia    G. Siedliszcze    1;55,44    7
4.    Rusiecka Jolanta    G nr 2 Włodawa    2;01,21    6
5.    Pinkos Julia     G.  nr 1 Świdnik     2;04,30    5
6.    Machnikowska Karolina    G, nr 3 Świdnik    2,04,47    4
7.    Żukowska Paulina    G nr 6 Chełm    2;06,59    3
8.    Skiba Katarzyna    G. nr 6 Chełm    2;07,63    2
9.     Sołowiej Gabriela     G nr 2 Chełm    2;10,99    1

 1000m
1.    Małek Emilia    G. nr 2 Chełm    3;20,607    9
2.    Kocot Katarzyna    G. Urszulin    3;28,74    8
3.    Mikołajek Weronika    G. nr 3 Świdnik    3;55,01    7
4.    Kuperska Katarzyna    G. nr 3 Świdnik    3;57,32    6
5.    Karpiuk Natalia    G .nr3 Świdnik    4;04,74    5
6    Bodzak Beata    G. Siedliszcze    4;12,47    4
7    Chwedorczuk Inga    G. nr 1 Chełm    4;27,18    3
8    Kurda Dominika    G. nr 7 Chełm    4;30,90    2
9    Wolicka Laura    G. Okszów    5;15,20    1

Skok w dal.
1.    Michalska Aleksandra    G. nr 1  Chełm    4,50    12
2.    Kalinka Martyna    G. Dubeczno    4,43    11
3.    Małek Aleksandra    G. nr 2 Chełm    4,24    10
4.    Szczółko Sandra    G. nr 8 Chełm    4,22     9
5.    Pawlik Klaudia    G. Dubeczno    4,19    8
6.    Magryta Agnieszka     G. Siedliszcze    4,15    7
7.    Bęczącka Estera    G. nr 3 Świdnik    4,12    6
8.    Ziółek Agata    G. nr 3 Świdnik    4,03    5
9.    Nadolska Klaudia    G. Siedliszcze    3,98    4
10.    Oleszek Patrycja    G. nr 1 Świdnik    3,94    3
11.    Bielecka Aleksandra    G. nr 2 Włodawa    3,89    2
12.    Hołub Natalia    G. Siedliszcze    3,57    1

Skok wzwyż
1.    Socha Natalia    G. Liszno    145    9
2.    Błaszczuk Klaudia    G. nr 1 Włodawa    140    8
3.    Sitarczuk Daria    G. nr 7 Chełm    140    7
4.    Sangare Laura    G. Rejowiec Fabr.    140    6
5.    Prokopiuk Julia    G. nr 7 Chełm    140    5
6.    Piech Katarzyna    G. Okszów    135    4
7.    Pawluk Wiktoria     G. Hanna    135    3
8.    Szaran Dominika    G. nr 6 Chełm    130    2
9.    Kanadys Natalia    G. Rejowiec Fabr.    130    1
10.    Mękal Aleksandra    G. Okszów    140    -

Oszczep 600 g
1.    Kołodziej Aleksandra    G. nr 6 Chełm    20,00    12
2.    Golus Weronika    G. nr 2 Włodawa     19,62    11
3.    Krzyś Anna     G. Siedliszcze    18,70    10
4.    Szczepanowska Gabriela    G. nr 1 Świdnik    18,35    9
5.    Furtak Beata    G. nr 8 Chełm     17,09    8
6.    Wójcik Zuzanna    G. nr 1 Świdnik    17,03    7
7.    Czub Katarzyna    G. Okszów    16,90    6
8.    Chciówka Julia    G. Hanna    16,45    5
9.    Parcheta Julia    G. nr 1 Świdnik    16,00    4
10    Gadzicka Aleksandra    G nr 8 Chełm    15,10    3
11.    Kuzioła Katarzyna    G nr 2 Włodawa    14,70    2
12.    Krzyżanowska Aleksandra    G nr 7 Chełm    13,47    1

Kula 3 kg
1.    Misiura Natalia    G. Okszów     9,88    12
2.    Gruszka Karolina    G. Rejowiec Fab.    9,39    11
3.    Kisiel Natalia    G. Cyców    8,09    10
4.    Adamczuk Weronika    G. Rejowiec    8,90    9
5.    Hołysz Kaja    G. nr 6 Chełm    8,71    8
6.    Gromek Natalia    G. nr 1 Włodawa    8,63    7
7.    Olbryk Wiktoria    G. nr 6 Chełm    8,35    6
8.    Dędiec Kinga    G. nr 1 Świdnik    8,16    5
9.    Durko Anita    G. nr 1 Chełm    7,94    4
10.    Gał Joanna    G. nr 1 Świdnik    7,74    3
11.    Zalewska Michalina    G. nr 1 Świdnik    6,70    2
12.    Lutomska Dominika    G. Urszulin    6,69    1

4x100m
1.    G. Rejowiec    56,13    7
2.    G. nr 1 Świdnik    56,94    6
3.    G. Siedliszcze    57,11    5
4.    G. nr 7 Chełm    57,49    4
5.    G. nr 1 Chełm    57,63    3
6.    G. nr 3 Świdnik    59,60    2
7.    G nr 2 Włodawa    1;03,34    1

Punktacja drużynowa dziewczęta

1.    G Siedliszcze    /op. Małgorzata Kania/    73    16 pkt.
2.    G nr 1 Świdnik    /op. Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła/    64    15 pkt.
3.    G nr 6 Chełm    /op. Joanna Wojtaszek/    54    14 pkt.
4.    G nr 3 Świdnik    Joanna Sekuła/    48    13 pkt.
5.    G Rejowiec    /op. Beata Werner-Kość/    37    12 pkt.
6.    G nr 1 Chełm    /op. Monika Wawryniuk, Bozena Kawerska/    32    11 pkt.
7.    G Dubeczno         29    10 pkt.
8.    G nr 1 Włodawa    /op. Dorota Sokołowska/    27    9 pkt.
9.    G nr 2 Włodawa    /op. Maria Wereszczyńska/    25    8 pkt.
10-11.    G nr 7 Chełm   /op. Artur Mochniej/
10-11.    G Okszów   /op. Krzysztof Szyszkowski/    23    6,5 pkt.    
12-13.    G Urszulin /op. Mariusz Kloc/    22    4,5 pkt.
12-13.    G Cyców /op. Joanna Nowaczek/    22    4,5 pkt.    
14-15.    G nr 2 Chełm    /op. Dorota Młynarska/    20    2,5 pkt.
14-15.    G nr 8 Chełm    /op. Iwona Synowiec/    20    2,5 pkt.
16.     G Rejowiec Fab.    /op. Magdalena Komandowska/    18    1 pkt.
17.    NG „Razem” Chełm    /op. Karol Maksymiuk/    12    
18.    G Liszno    /op. Tomasz Domański/    9    
19.    G Hanna    /op. Tomasz Łągwa/    8    

Chłopcy

100m
1.    Szafran Albert    G. nr 2  Chełm    12,00    15
2.    Kupracz Patryk    G. Siedliszcze    12,38    14
3.    Olewiński Szymon    G. Siwdliszcze    12,48    13
4.    Mackiewicz Damian    G. nr 2 Włodawa    13,24    12
5.    Osuchowaki  Jakub    G. nr 8 Chełm    12,62    11
6.    Rusek Marcin    G. Cyców    12,68    10
7.    Połetko Michał    G. Cyców    12,70    9
8-9.    Kmuk Eryk G. nr 8 Chełm        12,73    7,5
8-9.    Dudek Radosław G nr 3 Świdnik    12,73    7,5
10.    Zaborek Filip    G. nr 2 Włodawa    12,82    6
11.    Żrubek Kamil    G. Cyców    12,90    5
12.    Szablewski Arkadiusz    G nr 3 Świdnik    12,98    4
13.    Lewiński Jakub    G Okszów    13,02    3
14.    Chołody Bartłomiej    G nr 1 Świdnik    13,16    2
15.    Bedłuszak Piotr    G Urszulin    13,45    1

300 m
1.    Połynkin Dawid    G nr 2 Włodawa     37,64    12
2.    Plesz Sebastian    G nr 1 Świdnik    39,80    11
3.    Klik Karol    G Siedliszcze     40,86    10
4.    Szewczak Karol    G Cyców    41,14    9
5.    Kotyra Mikołaj    G. nr 2Włodawa    41,40    8
6.    Łatwiński Konrad    G nr 6 Chełm    41,52    7
7.    Cegiełka Jan    G nr 1 Świdnik    42,05    6
8.    Kita Radosław    G Siedliszcze`    42,06    5
9.    Walczak Marcin    G Cyców    42,50    4
10.    Małyszka Dominik    G Cyców    43,26    3
11.    Giza Bartłomiej    G nr 6 Chełm    43,70    2
12.    Hołub Krzysztof    G nr 3 Świdnik    50,90    1

1000m
1.    Świeca Piotr    G. Cyców    2;59,19    13
2.    Baj Maciej    G Hanna    3;00,10    12
3.    Piskała Dawid    G nr 2 Włodawa    3;00,11    11
4.    Niemczuk Szymon    G. nr 6 Chełm    3;01,70    10
5.    Rak Krzysztof    G. nr 8 Chełm    3;02,65    9
6.    Matczuk Jakub    G. Hanna    3;02,70    8
7.    Markowski Bartłomiej    G. nr 1 Świdnik    3;09,11    7
8.    Osoba Adrian    G Siedliszcze    3;11,75    6
9.    Grzesiak Jakub    G nr 1 Świdnik    3;14,42    5
10.    Jędruszczak Jacek    G Siedliszcze    3;17,34    4
11.    Wójcik Dawid    G nr 3 Świdnik    3;20,54    3
12.    Narodiuk Jakub    G Okszów    3;22,81    2
13.    Palec Adrian    G nr 6 Chełm    3;26,24    1

2000 m
1.    Pawlikowski Tomasz    G, nr 8 Chełm    6;44,02    9
2.    Egiert Paweł    G.Okszów    6;56,51    8
3.    Dziadko Patryk    G. nr 6    7;15,76    7
4.    Jaworski Arkadiusz    G. Hanna    7;16,13    6
5.    Wieczorek Piotr    G nr 6 Chełm    7;46,60    5
6.    Baj Marek    G Hanna    8;10,25    4
7.    Mroczek Przemysław    G nr 3 Świdnik    8;29,63    3
8.    Misiec Paweł    G Okszów    9;01,08    2
9.    Grzywna Michał    G Okszów    9;35,11    1

Skok w dal.
1.    Gadomski Adrian    G nr 3 Świdnik    6,10    15
2.    Majewski Karol    G. Cyców    6.02    14
3.    Głąb Dawid    G. nr 8 Chełm    5,59    13
4.    Jastrzębski Daniel    G. Cyców    5,55    12
5.    Matwiejczuk Piotr    G. nr 6 Chełm    5,47    11
6.    Jaworski Michał    G. Wyryki    5,24    10
7    Sakowicz Mateusz    G  Wyryki    5,24    9
8.    Kuśmierz Damian    G. nr 8 Chełm    5,17    8
9.    Rozwałka Ernest    G. Siedliszcze    5,19    7
10.    Ośko Robert    G. Cyców    5,08    6
11.    Łaciński Krzysztof    G. Rejowiec Fabr.    4,97    5
12.    Dębicki Adrian    G. Urszulin    4,96    4
13.    Błaziak Wojciech    G. nr 1 Świdnik    4,94    3
14.    Stepaniuk Adrian    G Siedliszcze    4,86    2
15.     Maśliński Rafał    G nr 1 Świdnik    4,11    1

Skok wzwyż
1.    Niezbecki Mateusz    G. Rejowiec Fabr.    170    8
2.    Krupa Sławomir    G. Rejowiec Fabr.    165    7
3.    Kusyk Mateusz    G. Okszów    165    6
4.    Matwiejuk Albert    G. nr2 Włodawa    160    5
5.    Łukowiec Mikołaj    G. nr 8 Chełm    155    4
6.    Ignatiuk Łukasz    G. nr 2 Włodawa    155    3
7.    Janka Paweł    G. nr 2 Chełm    150    2
8.    Książek Mateusz    G nr 1 Włodawa    140    1

Kula  5 kg
1.    Warda Szymon    G. Wyryki    10,84    12
2.    Kucharczyk Hubert    G. Rejowiec Fabr.    10,10    11
3.    Mazurek Adrian    G. nr 2 Chełm    10,02    10
4.    Garal Adam    G. Hanna    9,91    9
5.    Skowronek Daniel    G. Urszulin    9,80    8
6.    Korszla Sebastian    G. nr 7 Chełm     9,72    7
7.    Wróblewski Adam    G. nr 6 Chełm     9,57    6
8.    Mróz Dawid    G. Siedliszcze    8,99    5
9.    Zaborek Paweł    G. nr 1 Świdnik     8,75    4
10.    Krawczak Piotr    G. Rejowiec Fabr.    8,37    3
11.    Orzeł Krzysztof    G nr 1 Świdnik     8,03    2
12.    Warda Szymon    G Wyryki    7,71    1

Oszczep 600 g       
1.    Dobrosz Jakub    G. nr 7 Chełm    38,78    11
2.    Mielniczuk Patryk    G. nr 2 Włodawa    33,71    10
3.    Głaz Łukasz    G. Okszów    32,69    9
4.    Józwfczuk Grzegorz    G. nr 7 Chełm     27,72    8
5.    Białkowski Daniel    G. Okszów    27,49    7
6.    Piątek Tymoteusz    G. Wyryki    26,76    6
7.    Musiał Damian    G. nr 2 Chełm    24,07    5
8.    Dybek Kamil    G Wyryki    22,55    4
9.    Sawicki Paweł    G nr 1 Świdnik    22,37    3
10.    Ciechomski Filip    G nr 3 Świdnik    16,97    2
11.    Misiec Rafał    G Okszów    21,64    1

4x100m
1.    G. Cyców    49,90    7
2.    G. nr 8 Chełm    49,91    6
3.    G nr 3 Świdnik    50,61    5
4.    G Rejowiec Fabr.    51,50    4
5.    G nr 1 Świdnik    51,57    3
6.    G Hanna    53,23    2
7.    G nr 6 Chełm    53,23    1
dysk    G Siedliszcze    48,33    

Punktacja drużynowa chłopcy

1.    G Cyców    /op. Joanna Nowaczek/    92    16pkt.
2.    G nr 2 Włodawa    /op. Maria Wereszczyńska/    67    15 pkt.
3.    G Siedliszcze    /op. Sylwia Żołnach/    66    14 pkt.
4.    G nr 8 Chełm    /op. Dariusz Waleńciuk/    64,5    13 pkt.
5.    G nr 6 Chełm    /op. Tomasz Turowski/    50    12 pkt.
6.    G nr 1 Świdnik    /op. Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła/    47    11 pkt.
7.    G nr 3 Świdnik    /op. Joanna Sekuła/    41,5    10 pkt.
8.    G Hanna    /op. Tomasz Łągwa/    41    9 pkt.
9.    G Wyryki        40    8 pkt.
10.    G  Okszów    /op. Krzysztof Szyszkowski/    39    7 pkt.
11.    G Rejowiec Fab.    /op. Mirosław Ożóg/    38    6 pkt.
12.    G nr 2 Chełm    /op. Tomasz Kursa/    32    5 pkt.
13.     G nr 7. Chełm    /op. Artur Mochniej/    30    4 pkt.
14.    G Urszulin    /op. Mariusz Kloc/    13    3 pkt.
15.    G nr 1 Włodawa    /op. Dorota Sokołowska/    1    2 pkt.

Do zawodów Wojewódzkich w Zamościu  w dniu 21.05.2015 r. awansowała pierwsza  trójka z poszczególnych konkurencji ,oraz pierwsze dwie sztafety z poszczególnych kategorii. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach  Zgłoszenia imienne do zawodów  należy przesłać na dwa dni przed rozpoczęciem zawodów.

Wiceprezes  LW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski.