Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Komunikat Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Pływaniu Indywidualnym i  Sztafetach Pływackich 2.12.2015 r. Świdnik

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2003 i młodsze

1.    SP 7 Świdnik    2:22,89    op. Kowalska Anna        
2.    SP 8 Chełm        2:31,42    op. Koniuszewski Mariusz    
3.    SP 5 Świdnik    2:40,26    op. Bęczkowski Grzegorz    
4.    SP 2 Łęczna        2:51,28    op. Dziadko Wojciech        
5.    SP 2 Włodawa    2:52,89    op. Grzywaczewska Maria    
6.    SP Spiczyn        3:02,58    op. Czarski Waldemar        
7.    SP 7 Chełm        3:34,09                        

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2003 i młodsi

1.    SP 7 Świdnik    2:09,98    op. Wasil Waldemar        
2.    SP 5 Świdnik    2:13,97    op. Bęczkowski Grzegorz    
3.    SP 8 Chełm        2:33,70    op. Sadura Piotr            
4.    SP 2 Włodawa    2:46,35    op. Grzywaczewska Maria    
5.    SP 7 Chełm        2:55,94    op. Wierzbicka Ewa        
6.    SP 2 Łęczna        2:58,71    op. Dziadko Wojciech        

Do zawodów rejonowych kwalifikują się dwie najszybsze sztafety

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1.    Siatka Alicja        SP 8 Chełm        45,24            11 pkt.
2.    Oleksiejuk Nikola    SP 8 Chełm        45,55            10 pkt.
3.    Adamczyk Marta        SP 7 Świdnik    46,65            9 pkt.
4.    Tracichleb Aleksandra    SP 7 Świdnik    46,93            8 pkt.
5.    Gołofit Weronika        SP 2 Łęczna        49,24            7 pkt.    
6.    Barabas Anna        SP 5 Świdnik    52,51            6 pkt.
7.    Olszewska Natalia        SP 2 Włodawa    54,42            5 pkt.
8.    Antoniuk Julia        SP 2 Włodawa    1:00,86         4 pkt.
9.    Łobko Katarzyna        SP Różanka        1:02,56        3 pkt.
10.    Brońska Justyna        SP Spiczyn        1:05,75        2 pkt.
11.    Pastusiak Wiktoria        SP Spiczyn        1:07,07         1 pkt.

50 m stylem klasycznym chłopców

1.    Figurski Filip        SP 7 Świdnik    48,40            10 pkt.
2.    Podsiadły Miłosz        SP 7 Świdnik    48,79            9 pkt.
3.    Popek Michał        SP 8 Chełm        49,97            8 pkt.
4.    Grela Kamil            SP 7 Świdnik    50,11            7 pkt.
5.    Różycki Maciej        SP 8 Chełm        51,53            6 pkt.
6.    Emerla Eryk        SP 4 Chełm        52,19            5 pkt.
7.    Kędra Antoni        SP 2 Łęczna        59,87            4 pkt.
8.    Lisowski Aleksander    SP 2 Włodawa    1:05,78        3 pkt.
9.    Biały Mikołaj        SP Spiczyn        1:20,11        2 pkt.
10.    Zabłotny Mateusz        SP 2 Łęczna        1:20,92        1 pkt.

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1.    Barabas Paulina        SP 8 Chełm        42,00            9 pkt.
2.    Muzyka Martyna        SP 7 Świdnik    42,37            8 pkt.
3.    Wach Karina        SP Spiczyn        44,54            7 pkt.
4.    Kudeń Aleksandra        SP 7 Świdnik    47,55            6 pkt.
5.    Kasperska Paulina        SP 8 Chełm        49,02            5 pkt.
6.    Sołtan Wiktoria        SP 2 Włodawa    49,39            4 pkt.
7.    Kutyła Marika        SP 5 Świdnik    51,47            3 pkt.
8.    Księżopolska Edyta    SP 2 Łęczna        52,90            2 pkt.
9.    Kobus Magdalena        SP 4 Łęczna        54,00            1 pkt.
    
50 m stylem grzbietowym chłopców

1.    Stacharski Dominik    SP 5 Świdnik    40,39            9pkt.
2.    Potaczała Rafał        SP 7 Świdnik    40,40            8 pkt.
3.    Doroba Kacper        SP 5 Świdnik    48,18            7 pkt.    
4.    Gębicki Jakub        SP 8 Chełm        52,98            6 pkt.    
5.    Kosman Filip        SP 7 Chełm        54,30            5 pkt.
6.    Węgrowski Filip        SP 2 Łęczna        57,01            4 pkt.
7.    Szczablewski Karol    SP 7 Chełm        57,33            3 pkt.
8.    Robak Michał        SP 2 Łęczna        58,05            2 pkt.
9.    Sobiesiak Marcel        SP 2 Łęczna        59,28            1 pkt.

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1.    Cichocka Oliwia        SP Spiczyn        32,39            9 pkt.
2.    Wawszczak Edyta    SP 7 Świdnik    35,00            8 pkt.
3.    Pytka Anna        SP 7 Świdnik    38,88            7 pkt.
4.    Oleniak Martyna        SP 2 Włodawa    39,34            6 pkt.
5.    Kłoda Aleksandra        SP Spiczyn        39,67            5 pkt.
6.    Tabor Aleksandra        SP 8 Chełm        41,12            4 pkt.
7.    Golec Zofia            SP 2 Włodawa    42,62            3 pkt.
8.    Pasieczny Joanna        SP Ludwin        47,74            2 pkt.
9.    Motwicka Aleksandra    SP 5 Świdnik    50,93            1 pkt.

50 m stylem dowolnym chłopców

1.    Kaszlikowski Piotr    SP 7 Świdnik    31,64            11 pkt.
2.    Bożek Kszysztof        SP 5 Świdnik    35,83            10 pkt.
3.    Marcinek Dawid        SP 5 Chełm        36,98            9 pkt.
4.    Morlewski Kacper        SP 8 Chełm        39,93            8 pkt.
5.    Oniszczuk Patryk        SP 2 Łęczna        41,35            7 pkt.
6.    Wołos Radosław        SP 2 Włodawa    41,86            6 pkt.
7.    Tasak Bartosz        SP 2 Włodawa    44,26            5 pkt.
8.    Grzywaczewski Jakub    SP 2 Włodawa    45,80            4 pkt.
9.    Łopucki Jakub        SP 8 Chełm        46,78            3 pkt.
10.    Antończak Kacper        SP 4 Łęczna        48,56            2 pkt.
11.    Ścibor Jakub        SP 4 Łęczna        49,61            1 pkt.

Punktacja drużynowa Rejonowych IGRZYSK w pływaniu

DZIEWCZĘTA

1.    Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku    46 pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełm        39pkt.
3.    Szkoła Podstawowa w Spiczynie        32 pkt.
4.    Szkoła Podstawowa nr 2 w Włodawie    22 pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku    10 pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej        9 pkt.
7.    Szkoła podstawowa w    Różance                 3 pkt.
8. Szkoła Podstawowa w Ludwinie         2 pkt.
9. Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej        1pkt.

CHŁOPCY

1.    Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku        45 pkt.
2.    Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie        31 pkt.
3.    Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku        26 pkt.
4.    Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej            19 pkt.
5.    Szkoła Podstawowa nr 2 w Włodawie        18 pkt.
6.    Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie        10 pkt.
7.    Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie        9 pkt.
8.    Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie        5 pkt.
9. Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej            2 pkt.
10. Szkoła Podstawowa w Spiczynie                  3 pkt.

Do zawodów wojewódzkich  kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów z zawodów indywidualnych oraz po dwie czołowe sztafety .Zawody wojewódzkie odbędą się 9.12.15 w Zamościu .Organizatorzy gratulują zwycięzcom a pokonanym dziękują za udział. Sędzia główny: Zdzisław Stypiński

Organizator LWSZS LUBLIN  
M-P SZS Świdnik Grzegorz Martyniuk