Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Komunikat Rejonowej Gimnazjady
w sztafetach pływackich i zawodach indywidualnych - 03.12  2015 r. -ZSO nr 8 w Chełmie

10x25m st. dowolnym dziewcząt
1.    GIM nr 8 CHEŁM      op. Mariusz Raćkowicz        2:39,26
2.    GIM nr 3 ŚWIDNIK  op. Anna Nowak            2:42,16
3.    GIM nr 6 CHEŁM      op. Piotr Jałoński            3:11,93
4.    GIM nr 1 WODAWA  op. Robert Lenart            3:38,03

10x25m st. dowolnym chłopców
1.    GIM nr 3 ŚWIDNIK  op. Anna Nowak            2:15,48
2.    GIM nr 8 CHEŁM        op. Mariusz Raćkowicz        2;19,25
3.    GIM nr 6 CHEŁM      op. Adam Ogrodnik            2;41,81
4.    GIM nr 1 Włodawa      op. Robert Lenart            2;56,61
5.     GIM nr 2 Włodawa       op. Dorota Kieloch            2;57,70

50m st. Grzbietowym dziewcząt
1.    Nadolska Julia        GIM 8 Chełm    0:33,26        8
2.    Borowiec Weronika        GIM 8 Chełm    0:35,14        7
3.    Kurzępa Ewa             GIM 2 Chełm    0:37,35        6
4.    Błąkała Ines                GIM 3 Świdnik    0:42,86        5
5.    Motyl Ewelina        GIM 3 Świdnik    0:46,11        4
6.    AnisiewiczAeksandra        GIM 1 Włodawa    0:50,04        3
7.    Huzor Paulina            GIM 2 Włodawa    1:01,40        2
8.    Łukasiewicz Natalia        GIM 1 Włodawa    1:08,71        1

50m st. Grzbietowym chłopców
1.    Kotwica Bartosz        GIM 3 Świdnik    0:29,00        9
2.    Janiczuk Patryk        GIM 8 Chełm    0:32,10        8
3.    Wygadańczuk Patryk    GIM 8 Chełm    0:33,31        7
4.    Gębicki Filip            GIM 7 Chełm        0:33,82        6
5.    Hanc Sebastian        GIM 3 Świdnik    0:35,95        5
6.    Hołub Jakub            GIM 3 Świdnik    0:36,49        4
7.    Piech Sebastian        GIM 2 Włodawa    0:45,36        3
8.    Chorąży Jakub        GIM 1 Włodawa    0:53,73        2
9.    Bednarski Miłosz        GIM 1 Włodawa    1:00,59        1

50m st. Klasycznym dziewcząt
1.    Dybcio Karolina        GIM 8 Chełm    0:36,62        6
2.    Mikołajek Aleksandra    GIM 3 Świdnik    0:38,42        5
3.    Biszkont Katarzyna        GIM 3 Świdnik    0:44,01        4
4.    Majchrzak Natalia        GIM 3 Świdnik    0:46,11        3
5.    Trochimiuk Aleksandra    GIM 1 Włodawa    0:52,27        2
6.    Chaciołka Jagoda        GIM 1 Włodawa    1:01,72        1

50m st. Klasycznych chłopców
1.    Półtorak Patryk        GIM 8 Chełm    0:35,52        7
2.    Piekaruś Dawid        GIM 3 Świdnik    0:35,86        6
3.    Szulierz Michał        GIM 3 Świdnik    0:37,37        5
4.    Blinowski Mateusz        GIM 6 Chełm        0:40,54        4
5.    Sawicki Łukasz        GIM 8 Chełm        0:44,95        3
6.    Jańczak Michał        GIM 1 Włodawa    0:49,40        2
7.    Nilipiuk Karol            GIM 2 Włodawa    0:49,79        1

50m st. Dowolnym dziewcząt
1.    Mikołajek Weronika    GIM 3 Świdnik    0:29,89         10
2.    Malinowska Zuzanna    GIM 2 Łęczna    0:31,09         9
3.    Furtak Beata            GIM 8 Chełm    0:32,72         8
4.    Kaliszuk Aleksandra        GIM 1 Włodawa    0:33,78         7
5.    Barabas Joanna        GIM 8 Chełm        0:34,19         6
6.     Gęsior Maria            GIM 3 Świdnik    0:35,48         5
7.    Cukrowska Kinga        GIM 6 Chełm        0:36,45         4
8.    Maciukiewicz Zuzanna    GIM 3 Świdnik    0:37,89         3
9.    Mirończuk Iga        GIM 2 Włodawa    0:40,10         2
10.    Filipek Julia            GIM 2 Włodawa    0:45,86         1

50m st. Dowolnym chłopców
1.    Krzykała Emi        GIM 3 Świdnik    0:25,92        12
2.    Hołub Krzysztof         GIM 3 Świdnik    0:25,98        11
3.    Siejo Mateusz        GIM 6 Chełm    0:26,04        10
4.    Lech Filip            GIM 3 Świdnik    0:26,38        9
5.    Borowiec Jonasz        GIM 8 Chełm        0:30,07        8
6.    Zając Maciej            GIM 6 Chełm        0:30,81        7
7.    Pietrzyk Adrian        GIM Jaszczów    0:34,54        6
8.    Gromisz Maciej        GIM 1 Włodawa    0:35,82        5
9.    Pasieczny Szymon        GIM Ludwin        0;36.45        4
10.    Odyniec Bartosz        GIM 1 Włodawa    0:36,48        3
11.    Staniak Łukasz        GIM 2 Włodawa    0:36,71        2
12.    Grzegorczyk Michał        GIM Jaszczów    0:55,91        1

Punktacja za zawody indywidualne

dziewczęta

1.    GIM nr 8 CHEŁM    op. Mariusz Raćkowicz        35 pkt
2.    GIM nr 3 ŚWIDNIK  op. Anna Nowak            39 pkt
3.    GIM nr 1 WODAWA  op. Robert Lenart            14 pkt
4.     GIM nr 2 Łęczna     op. Agnieszka Kwiecińska         9 pkt
5.    GIMN nr 2 CHEŁM    op. Dorota Młynarska        6 pkt.
6.    GIM nr 2 Włodawa     op. Dorota Kieloch            5 pkt
7.    GIM nr 6 CHEŁM      op. Piotr Jałoński            4 pkt

chłopcy:

1.    GIM nr 3 ŚWIDNIK                          op. Zdzisław Stypiński          61 pkt    
2.    GIM nr 8 CHEŁM                            op. Mariusz Raćkowicz         33 pkt
3.    GIM nr 6 CHEŁM                            op. Adam Ogrodnik        21 pkt
4.    GIM nr 1 Włodawa                            op. Robert Lenart        13 pkt
5.     GIM nr 2 Jaszczów    pow. Łęczna   op. Agnieszka Kwiecińska       7 pkt
6-7       GIM nr 2 Włodawa                            op. Arkadiusz Oszewski       6 pkt
6-7       GIM nr 7 Chełm                            op. Ewa Wierzbicka           6 pkt
8.    GIM  Ludwin  pow. Łęczna                 op. Agnieszka Lipko           4 pkt

Do zawodów wojewódzkich  kwalifikuje się 3 najlepszych zawodników  z zawodów indywidualnych oraz po dwie pierwsze sztafety .Zawody wojewódzkie odbędą się 11.12.2015r. w Zamościu Organizatorzy gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział  w zawodach

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski.