Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Komunikat Rejonowej Licealiady
w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetach Pływackich 08.12.2015 r.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m dziewcząt rocznik 1997 i młodsze

1.    I LO Chełm    2:51,56    op. Joanna Dąbska
2.    I LO Świdnik    2:54,44    op. Lidia Grobel-Wiśniewska
3.    II LO Świdnik    2:55,75    op. Anna Kuczyńska
4.    II LO Chełm    3:06,41    op.  Joanna Kita
5.    I LO Włodawa    3:59,81    op. Katarzyna Grzywaczewska
6.    II LO Włodawa    4:22,02    op. Karol Repa

Sztafeta pływacka 10 x 25 m chłopców rocznik 1997 i młodsi

1.    I LO Świdnik            2:15,84    op. Jolanta Kołodziejczyk
2.    I LO Chełm            2:26,72    op. Joanna Dąbska
3.    I LO Włodawa            2:29,84    op. Katarzyna Grzywaczewska
4.    II LO Włodawa            2:31,10    op. Karol Repa
5.    II LO Chełm            2:38,12    op. Kinga Krawczyk
6.    Zespół Szkół nr 1 Świdnik    2:55,38    op. Danuta Dudzińska

Do zawodów rejonowych kwalifikują się dwie najszybsze sztafety

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1.    Kuperska Katarzyna        I LO Świdnik        35,21        pkt. 6
2.    Sztambor Natalia        I LO Świdnik        36,30        pkt. 5
3.    Adamska Kinga            II LO Chełm        47,65        pkt. 4
4.    Jarmoła Elena            I LO Chełm        48,69        pkt. 3
5.    Krzyżanowska Aleksandra        I LO Chełm        49,59        pkt. 2
6.    Kwiatkowska Dominika        I LO Włodawa        55,56        pkt. 1

50 m stylem grzbietowym chłopców

1.    Kopczyński Franciszek        I LO Świdnik    28,40        pkt. 6
2.    Leszman Sebastian        II LO Świdnik    29,64        pkt. 5
3.    Ptaszyński Adam            II LO Świdnik    30,83        pkt. 4
4.    Chudoba Mateusz            ZST Chełm    41,30        pkt. 3
5.    Jankowski Tomasz        III LO Chełm    41,41        pkt. 2
6.    Borowicz Kacper            ZST Chełm    49,50        pkt. 1

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1.    Karpiuk Natalia        I LO Świdnik    38,34        pkt. 8
2.    Nowosad Karolina    I LO Chełm    40,74        pkt. 7
3.    Mączka Anna        II LO Świdnik    44,07        pkt. 6
4.    Krzyżanowska Anita    ZSG i H Chełm    47,36        pkt. 5
5.    Dadas Agata        III LO Chełm    47,74        pkt. 4
6.    Wrzesień Aleksandra    I LO Włodawa    58,49        pkt. 3
7.    Kotko Katarzyna        I LO Włodawa    59,30        pkt. 2
8.    Kapluk Paulina        II LO Włodawa    1:00,07        pkt. 1    
    
50 m stylem klasycznym chłopców

1.    Andrykowski Mikołaj        I LO Świdnik    37,40        pkt. 7    
2.    Frelas  Jakub            I LO Świdnik    37,92        pkt. 6
3.    Kowalczyk Aleksander        I LO Świdnik    39,31        pkt. 5
4.    Troć Damian            ZST Chełm    42,37        pkt. 4
5.    Rutkowski Przemysław        III LO Chełm    43,41        pkt. 3
6.    Kaliszuk Łukasz            I LO Włodawa    43,41        pkt. 2
7.    Nowosad Paweł            ZSG i H Chełm    45,39        pkt. 1

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1.    Rabczyńska Marta        I LO Świdnik    30,62        pkt. 8
2.    Kolenda Zofia            III LO Chełm    30,89        pkt. 7
3.    Pyzel Julia            I LO Chełm    31,94        pkt. 6
4.    Bełczącka Estera        II LO Świdnik    32,16        pkt. 5
5.    Bobowska Dominika        I LO Świdnik    33,08        pkt. 4
6.    Walczuk Natalia            III LO Chełm    34,83        pkt. 3
7.    Cenkała Zuzanna            I LO Włodawa    38,22        pkt. 2    
8.    Tchórzewska Magdalena        II LO Włodawa    45,70        pkt. 1

50 m stylem dowolnym chłopców

1.    Lis Patryk        I LO Świdnik    25,23        pkt. 9
2.    Jeleń Michał        I LO Świdnik    26,30        pkt. 8
3.    Lachowicz Konrad    PCEZ Świdnik    28,59        pkt. 7
4.    Łukowski Bartłomiej    II LO Chełm    28,99        pkt. 6
5.    Okoń Bartłomiej        III LO Chełm    29,86        pkt. 5
6.    Derlak Dariusz        II LO Chełm    30,93        pkt. 4
7.    Byczik Mateus        II LO Włodawa    30,99        pkt. 3
8.    Frańczak Szymon        II LO Włodawa    32,52        pkt. 2
9.    Sidoruk Mateusz        II LO Włodawa    33,47        pkt. 1

Do zawodów rejonowych kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów

Punktacja drużynowa Rejonowej LICEALIADY w pływaniu

DZIEWCZĘTA
1.    I LO Świdnik        31 pkt.
2.    I LO Chełm        22 pkt.
3-4. II LO Chełm        11 pkt.
3-4. II LO Świdnik        11 pkt.
5.    I LO Włodawa        8 pkt.
6.    ZSG i H Chełm        5 pkt.
7.    II LO Chełm        4 pkt.
8.    II LO Włodawa        2 pkt.

CHŁOPCY
1.    I LO Świdnik        41 pkt.
2-3. II LO Chełm        10 pkt.
2-3. III LO Chełm        10 pkt.
3.    II LO Świdnik        9 pkt.
4.    ZST Chełm        8 pkt.
5.    PCEZ Świdnik        7 pkt.
6.    II LO Włodawa        6 pkt.
7.    I LO Włodawa        2 pkt.

Sędzia główny: Zdzisław Stypiński
Organizator: Grzegorz Martyniuk