Dzisiaj jest: 20 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Komunikat Rejonowych  Igrzysk
w mini  piłce siatkowej chłopców  10.02.2016 r. Hala SP 7 ŚWIDNIK

Kategoria „trójki”:

GRUPA  A

1.    SP Kamień
2.    SP 3 Świdnik
3.    SP 2 Łęczna

SP Kamień - SP 3 Świdnik 2:0 (25:17 , 25:18)
SP 3 Świdnik - SP 2 Łęczna 0:2 (22:25 , 18:25)
SP Kamień – SP 2 Łęczna 2:0 (25:23 ,  25:23)

GRUPA  B

1. SP Urszulin
2. SP 7 Świdnik
3. SP 4 Chełm

SP Urszulin – SP 7 Świdnik 0:2 (10:25 , 10:25)
SP 7 Świdnik – SP 4 Chełm  1:2 (25:13 , 24:26 , 12:15)
SP Urszulin – SP 4 Chełm 1:2 (25:20 , 11:25 , 9:15)

Mecz o miejsca 3-4 :

SP 2 Łęczna – SP 7 Świdnik 0:2(11:25,18:25)

Finał:

SP Kamień – SP 4 Chełm 0:2(23:25,12:25)

Klasyfikacja końcowa „trójki”:

1. SP 4 Chełm         op. Wojciech Miszczuk
2. SP Kamień         op. Mariusz Prystupa
3. SP 7 Świdnik      op. Dariusz Kuźma
4. SP 2 Łęczna      op. Alicja Majewska
5. SP 3 Świdnik     op. Konrad Dolecki
5. SP Urszulin        op. Mirosław Chudzik

Kategoria „czwórki”:

GRUPA A

1. SP 5 Świdnik
2. SP Strachosław

SP 5 Świdnik – SP Strachosław 0:2 (15:25 , 13:25)

GRUPA B

1. SP 2 Łęczna
2. SP 3 Świdnik
3. SP 5 Chełm

SP 2  Łęczna – SP 3 Świdnik 0:2 (9:25 , 15:25)
SP 3 Świdnik – SP 5 Chełm 1:2 (25:13 , 12:25 , 8:15)
SP 2 Łęczna – SP 5 Chełm 1:2 (25:22 , 13:25 , 8:15)

Mecz o miejsca 3-4 :

SP 5 Świdnik – SP 3 Świdnik  0:2 (19:25,15:25)

Finał:

SP Strachosław - SP 5 Chełm 1:2 (17:25,25:16,9:15)

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 5 Chełm            op. Edyta Rymowicz  
2. SP  Strachosław      op. Izabela Głowacka -Dżaman
3. SP 3 Świdnik           op. Grzegorz Dejko
4. SP 5 Świdnik           op. Grzegorz Martyniuk  
5. SP 2 Łęczna             op. Alicja Majewska        

Do zawodów Wojewódzkich zakwalifikował się pierwszy zespół w kategorii „ trójki”- SP 4 Chełm oraz pierwszy zespół w kategorii „czwórki” SP 5 Chełm- .Zawody odbędą się w dniu 03.03.2016 r. w Świdniku. Wszystkie zespoły otrzymały wodę mineralną oraz zostały nagrodzone dyplomami ponad to pierwsze zespoły z każdej kategorii otrzymały pamiątkowe puchary . Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Sekretarz M.P SZS w Świdniku
mgr Grzegorz Martyniuk