Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Komunikat Wojewódzkich Igrzysk
w mini  piłce siatkowej dziewcząt - 02.03.2016 r. Hala SP 7 Świdnik

Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn w kategorii „trójki” i 6 drużyny w kategorii „czwórki”. Ustalono system rozgrywek „każdy z każdym” w dwóch grupach rozrywkowych i rozlosowano następujące grupy.

"Trójki"

GRUPA  A

1. SP 24 Lublin
2. SP 6 Biała Podlaska
3. SP Gościeradów

SP 24 Lublin- SP 6 Biała Podlaska       0:2 (23:25;10:25)
SP 6 Biała Podlaska –SP Gościeradów 2:0(25:12;25:19)
SP 24 Lublin- SP Gościeradów             2:0(25:21;25:10)

GRUPA B

1. SP 7 Świdnik
2. SP Poniatowa
3. SP 3 Tomaszów Lubelski
 
SP 7 Świdnik – SP Poniatowa 2:0  (25:9;25:14)
SP Poniatowa – SP 3 Tomaszów Lubelski 0:2(7:25;14:25)
SP 7 Świdnik – SP 3 Tomaszów Lubelski 2:0 (25:12,25:23)

Finał :
SP 6 Biała Podlaska –SP 7 Świdnik 0:2 (19:25;6:25)

Mecz o III miejsce :
SP 3 Tomaszów Lubelski- SP 24 Lublin 2:1 (23:25;25:11;15:10)

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 7 Świdnik /op. Renata Łapa/
2. SP 6 Biała Podlaska /op. Bożena Gajewska/
3. SP 3 Tomaszów Lubelski /op. Jerzy Senejko/
4. SP 24 Lublin /op. Marzena Witeska/
5. SP Gościeradów /op. Rafał Klimek/
5. SP Poniatowa /op. Agnieszka Zakrzewska/

"Czwórki"

GRUPA  A

1. SP 43 Lublin
2. SP3 Tomaszów Lubelski
3. SP 6 Biała Podlaska

SP 43 Lublin - SP 3 Tomaszów Lubelski    1:2(25:23;15:25;12:15)
SP 3 Tomaszów Lubelski - SP 6 Biała Podlaska 0:2(14:25;13:25)
SP 43 Lublin - SP 6 Biała Podlaska    1:2(25:10;16:25;12:15)

GRUPA B

1. SP Gościeradów
2. SP 5 Chełm
3. SP Opole Lubelskie

SP Gościeradów - SP 5 Chełm 1:2 (25:20;9:25;1:15)
SP 5 Chełm - SP Opole Lubelskie 2:1(15:25;25:13;15:3)
SP Gościeradów - SP Opole Lubelskie 1:2(21:25;25:20;13:15)

Finał :
SP 6 Biała Podlaska - SP 5 Chełm 2:1 (8:25;25:8;15:8)

Mecz o III miejsce :
SP Opole Lubelskie - SP 3 Tomaszów 0:2(20:25;10:25)

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 6 Biała Podlaska /op. Grzegorz Gajewski/
2. SP 5 Chełm / op. Jarosław Rafalski/
3. SP 3 Tomaszów Lubelski /op. Anna Kucharska/
4. SP Opole Lubelskie /op. Janusz Stępień/
5. SP Gościeradów /op. Michał Filipczak/
5. SP 43 Lublin /op. Tomasz Szewczuk/

Wszystkie zespoły otrzymały wodę mineralną oraz zostały nagrodzone dyplomami ponad to pierwsze trzy zespoły z każdej kategorii otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Sekretarz M-P SZS w Świdniku
mgr Grzegorz Martyniuk