Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Komunikat Wojewódzkich  Igrzysk
w mini  piłce siatkowej chłopców - 03.03.2016 r. Hala SP 7 ŚWIDNIK

Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn w kategorii „trójki” i 6 drużyny w kategorii „czwórki”. Ustalono system rozgrywek „każdy z każdym” w dwóch grupach rozrywkowych i rozlosowano następujące grupy.

"Trójki"

GRUPA  A

1. SP Niedrzwica Duża
2. SP 21 Lublin
3. SP 1 Krasnystaw

SP Niedrzwica - SP 21 Lublin       0:2 (16:25;11:25)
SP 21 Lublin - SP 1 Krasnystaw      0:2 (13:25;26:28)
SP Niedrzwica - SP 1 Krasnystaw    1:2(26:24;5:25;7:15)

GRUPA B

1. SP Nałęczów
2. SP 4 Chełm
3. SP 6 Biała Podlaska

SP Nałęczów - SP 4 Chełm     1:2  (25:15;11:25;11:15)
SP 4 Chełm - SP 6 Biała Podlaska 2:0 (25:18;25:11)
SP SP Nałęczów - SP 6 Biała Podlaska  2:0 (25:20,25:20)

Finał :
SP 1 Krasnystaw - SP 4 Chełm   0:2 (21:25;12:25)

Mecz o III miejsce :
SP Nałęczów - SP 21 Lublin 2:1 (25:18;13:25;15:12)

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 4 Chełm /op. Wojciech Miszczuk/
2. SP 1 Krasnystaw /op. Marek Kwiecień/
3. SP Nałęczów /op. Czesław Mitura/
4. SP 21 Lublin /op. Agnieszka Korczyk/
5. SP 6 Biała Podlaska /op. Joanna Biała-Sobieraj/
5. SP Niedrzwica  Duża /op. Jacek Słotwiński/

"Czwórki"

GRUPA  A

1. SP 2 Zamość
2. SP 21 Lublin
3. SP Nałęczów

SP 2 Zamość - SP 21 Lublin 0:2 (12:25;14:25)             
SP 21 Lublin - SP Nałęczów 2:1 (25:23;13:25;15:10)
SP 2 Zamość - SP Nałęczów 1:2 (10:25;26:24;10:15)

GRUPA B

1. SP 6 Kraśnik
2. SP 3 Międzyrzec Podlaski
3. SP 5 Chełm

SP 6 Kraśnik - SP 3 Międzyrzec Podl. 0:2 (11:25;21:25)
SP 3 Międzyrzec Podl. - SP 5 Chełm 2:1 (25:12;18:25;15:13)
SP 6 Kraśnik - SP 5 Chełm 2:1 (25:23;14:25;15:8)

Finał :
SP 3 Międzyrzec Podlaski - SP 21 Lublin  1:2  (25:18;17:25;13:15)

Mecz o III miejsce :
SP 6 Kraśnik - SP Nałęczów  2:1 (25:27;25:18;15:11)

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 21 Lublin /op. Aneta Młynarczyk, Ewa Kołodziejczyk/
2. SP  3 Międzyrzec Podlaski /op. Sylwester Oksiejuk/
3. SP 6 Kraśnik /op. Michał Wojcieszkiewicz/
4. SP Nałęczów /op. Adam Musiał/
5. SP 5 Chełm /op. Edyta Rymowicz/
5. SP 2 Zamość /op. Tomasz Flis/

Wszystkie zespoły otrzymały wodę mineralną oraz zostały nagrodzone dyplomami ponad to pierwsze trzy zespoły z każdej kategorii otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Sekretarz M-P SZS w Świdniku
mgr Grzegorz Martyniuk