Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Komunikat Rejonowej Gimnazjady  
w dwuboju nowoczesnym  - 03.06.2016 r. w Chełmie

Wyniki końcowe - Dwubój Dziewcząt

      Pływanie
100m.
pkt.     Bieg
1000m.   
pkt.    suma  
1 Borowiec Weronika Gimn. nr 8 Chełm 01:06,91 1162 03:47,16 958 2120  
2 Nadolska Julia Gimn. nr 8 Chełm 01:06,87 1162 04:05,45 850 2012  
  Suma pkt. 4132            
3 Buglińska Agata Gimn. nr 7 Chełm 01:49,68 646 05:02,94 505 1151  
4 Jarmoła Oliwia Gimn. nr 7 Chełm 01:49,0 658 05:01,1 514 1172  
  Suma pkt. 2323            
5 Cukrowska Kinga Gimn. nr 6 Chełm 01:22,2 976 03:59,3 886 1862  
6 Olbryk Wiktoria Gimn. nr 6 Chełm 01:47,09 676 04:30,41 700 1376  
  Suma pkt. 3238            
7 Mikołajek Weronika Gimn. nr 3 Świdnik 01:05,1 1180 04:09,5 826 2006  
8 Motyl Ewelina Gimn. nr 3 Świdnik 01:18,9 1018 04:24,7 733 1751  
  Suma pkt. 3757            
9 Gąsior Maria Gimn. nr 3 Świdnik 01:25,0 940 04:54,9 553 1493 PK
10 Majchrzak Natalia Gimn. nr 3 Świdnik 01:28,4 904 04:57,7 535 1439 PK
11 Kaliszuk Aleksandra Gimn. nr 1 Włodawa 01:17,2 1036 04:20,2 760 1796  
12 Sidoruk Dominika Gimn. nr 1 Włodawa 02:02,8 490 04:35,6 667 1157  
  Suma pkt. 2953            

Wyniki końcowe - Dwubój Chłopców

      Pływanie
100m.
pkt.     Bieg
1000m.   
pkt.    suma  
1 Janiczuk Patryk Gimn. nr 8 Chełm 00:58,32 1192 03:16,79 961 2153  
2 Półtorak Patryk Gimn. nr 8 Chełm 01:02,29 1144 03:39,93 823 1967  
  Suma pkt. 4134            
3 Hołub Krzysztof Gimn. nr 3 Świdnik 00:57,43 1204 03:15,82 967 2171  
4 Kotwica Bartosz Gimn. nr 3 Świdnik 00:54,37 1240 03:18,25 952 2192  
5 Lech Filip Gimn. nr 3 Świdnik 00:56,72 1210 03:49,34 766 1976 PK
6 Szulierz Michał Gimn. nr 3 Świdnik 01:01,37 1156 03:52,16 748 1904 PK
7 Krzykała Emil Gimn. nr 3 Świdnik 00:53,90 1246 03:35,01 850 2096 PK
  Suma pkt.  4363            
8 Siejo Mateusz Gimn. nr 6 Chełm 00:57,19 1204 03:29,33 886 2090  
9 Blinowski Mateusz Gimn. nr 6 Chełm 01:20,50 922 03:32,92 865 1787  
  Suma pkt. 3877            
10 Gębicki Filip Gimn. nr 7 Chełm 01:03,67 1126 03:23,25 922 2048  
11 Łukowiec Mikołaj Gimn. nr 7 Chełm 01:40,99 682 03:19,52 943 1625  
  Suma pkt. 3673            
12 Odyniec Bartosz Gimn. nr 1 Włodawa 01:19,2 1012 03:45,8 967 1979  
13 Wrzesień Jakub Gimn. nr 1 Włodawa 01:36,3 808 03:55,1 910 1718  
  Suma pkt. 3697            

Klasyfikacja końcowa zespołów:

1. Gimn. nr 8 Chełm         8266 pkt.   op. Mariusz Raćkowicz
2. Gimn. nr 3  Świdnik     8120 pkt.   op. Anna Nowak, Zdzisław Stypiński
3. Gimn. nr 6 Chełm        7115 pkt.   op. Piotr Jabłoński
4. Gimn. nr 1 Włodawa  6650 pkt.   op.  Robert Lenart
5. Gimn. nr 7 Chełm        5996 pkt.   op. Dorota Czerniakiewicz

Do zawodów Wojewódzkich awansowały trzy pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w dniu 09.06.2016 r. w Kraśniku.  Wszystkie szkoły i uczestników nagrodzono dyplomami.  Organizatorzy gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Wiceprezes LW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski