Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Komunikat Wojewódzkich Igrzysk
w badmintonie - Zamość 17.11.2016

Dziewczęta:

SP43 Lublin                       - SP4 Chełm                0 : 3
SP1 Łuków                        - SP3 Kraśnik               0 : 3
SP4 Zamość                      - SP Tarnogród            3 : 0
SP Nowa Rokitnia            - SP4 Chełm                 3 : 0
SP3 Kraśnik                       - SP Łopiennik Nadrz. 0 : 3
SP1 Lubartów                   - SP5 Chełm                  0 : 3
SP4 Zamość                       - SP Nowa Rokitnia     3 : 0
SP Łopiennik Nadrz.         – SP5 Chełm                0 : 3
SP4 Zamość                        - SP5 Chełm                3 : 0  
SP3 Kraśnik                         - SP Nowa Rokitnia   3 : 0
SP Tarnogród                     - SP Łopiennik Nadrz.1 : 3
SP43 Lublin                         - SP3 Kraśnik               0 : 3
SP1 Łuków                           - SP4 Chełm                0 : 3
SP4 Chełm                           - SP Tarnogród           1 : 3

Tabela końcowa

1.    SP4 Zamość    Malec Rafał
2.    SP5 Chełm    Worzanowski Andrzej
3.    SP Łopiennik Nadrzeczny    Kowalczyk-Szewczyk Agnieszka
4.    SP3 Kraśnik    Serwacki Andrzej
5-6.    SP Tarnogród    Bieniek Marek
5-6.    SP Nowa Rokitnia    Niebieska Anna
7-8.    SP4 Chełm    Miszczuk Wojciech
7-8.    SP1 Lubartów    Rudziński Wojciech
9-10.    SP1 Łuków    Rzymowski Janusz
9-10.    SP43 Lublin    Kasiak Mieczysław

CHŁOPCY:

SP Dratów                        - SP Niedrzwica  Duża       3 : 0
SP Orłów Drewniany      - SP Nowodwór                  1 : 3
SP4 Zamość                      - SP1 Łuków                        3 : 0
SP Nowa Rokitnia            - SP Dratów                        1 : 3
SP Nowodwór                  - SP „Paderewski” Lublin  3 : 1
SP Aleksandrów               - SP5 Chełm                        0 : 3
SP4 Zamość                      - SP Dratów                         3 : 0
SP Nowodwór                  - SP5 Chełm                        0 : 3
SP4 Zamość                      - SP5 Chełm                        3 : 0
SP Nowa Rokitnia            - SP Nowodwór                  3 : 1
SP Dratów                         - SP5 Chełm                        0 : 3
SP Niedrzwica Duża        - SP „Paderewski” Lublin   3 : 1
SP Orłów Drewniany        - SP Nowa Rokitnia           0 : 3
SP Aleksandrów                - SP Niedrzwica Duża       0 : 3
SP Nowa Rokitnia             - SP1 Łuków                       3 : 0

Tabela końcowa

1.    SP4 Zamość    Głębocki Janusz
2.    SP5 Chełm    Krasuń Robert
3.    SP Dratów    Bodzak Wiktor
4.    SP Nowa Rokitnia    Niebieska Anna
5-6.    SP Nowodwór    Pietrzak Ewa
5-6.    SP Niedrzwica Duża    Słotwiński Jacek
7-8.    SP Aleksandrów    Wszoła Roman
7-8.    SP1 Łuków    Rzymowski Janusz
9-10.    SP „Paderewski” Lublin    Komor Grzegorz
9-10.    SP Orłów Drewniany    Czochrowski Arkadiusz

Drużyny, które zajęły miejsca I-III otrzymały  puchary i medale, natomiast wszystkie uczestniczące zespoły pamiątkowe dyplomy.

Wiceprezes LWSZS
Jerzy Prokop