Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Komunikat Rejonowej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indyw. – 30.11 2016 r.  I LO Chełm

10x25m st. dowolnym dziewcząt    

1. II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/            2:52,78 - 16 pkt     
2. I LO ŚWIDNIK /op. Lidia Grobel-Wiśniewska/        2:53,93 - 15 pkt
3. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/            2:57,41 - 14 pkt
4. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/            3:21,04 - 13 pkt        
5. ZSZ 1 i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/    3:37,88 - 12 pkt

10x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO ŚWIDNIK    /op. Jolanta Kołodziejczyk/     2:21,39 - 16 pkt         
2. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/         2:21,87 - 15 pkt        
3. II LO ŚWIDNIK /op.  Anna Kuczyńska/         2:27.34 - 14 pkt        
4. ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/         2:31,82 - 13 pkt
5. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/         2:45,49 - 12 pkt
6. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/    2:57,22 - 11 pkt

Zawody indywidualne

50m st. grzbietowym dziewcząt

1.    Nadolska Julia        I LO CHEŁM            0:32,67        9 pkt
2.    Kuperska Katarzyna        I LO ŚWIDNIK        0:35.11        8 pkt
3.    Kurzępa Ewa            ZSE i III LO CHEŁM    0:37,04        7 pkt
4.    Sztambor Natalia        I LO ŚWIDNIK        0:37,85           6 pkt
5.    Sikorska Katarzyna        I LO CHEŁM            0:45,47        5 pkt
6.    Anisiewicz Aleksandra    I LO WŁODAWA        0:52,93        4 pkt
7.    Niziołek Daria        I LO ŚWIDNIK        0:53,96        3 pkt
8.    Kulawiuk Roksana        I LO WŁODAWA        0:55,84        2 pkt
9.    Adamiuk Kamila        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    1:05,83        1 pkt

50m st. grzbietowym chłopców

1.    Ptaszyński Adam        II LO ŚWIDNIK        0:31.96        7 pkt
2.    Zając Maciej            I LO CHEŁM            0:35.56        6 pkt
3.    Borowiec Jonasz        I LO CHEŁM            0:37.49        5 pkt
4.    Kamiński Mateusz        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:39,50        4 pkt
5.    Góralski Łukasz        II LO ŚWIDNIK        0:41,21        3 pkt
6.    Głowacki Cezary        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:45.49        2 pkt
7.    Bas Krystian            II LO CHEŁM        0:48.81        1 pkt
8.    Bądaruk Krzysztof        SP PIASKI            DSQ.

50m st. klasycznym dziewcząt

1.    Karpiuk Natalia        I LO ŚWIDNIK        0:38.78        7 pkt
2.    Nowosad Karolina        I LO CHEŁM            0:41,56        6 pkt
3.     Biszkont Katarzyna        II LO ŚWIDNIK        0:44,01        5 pkt
4.    Kowalczuk Agnieszka    I LO CHEŁM            0:45.19        4 pkt
5.    Nekresova Daria        ZSG i H CHEŁM        0:45,44        3 pkt
6.    Mączka Anna            II LO ŚWIDNIK        0:48,34        2 pkt
7.    Kotko Katarzyna        I LO WŁODAWA        0:56,14        1 pkt
8.    Kubska Anna            ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    DSQ.
9.    Jarosz Weronika        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    DSQ.

50m st. klasycznych chłopców

1.    Andrykowski Mikołaj    I LO ŚWIDNIK        0:37,81        8 pkt
2.    Kowalczyk Aleksander    I LO ŚWIDNIK        0:39,13        7 pkt
3.    Kwiatosz Rafał        ZSZ nr 5 CHEŁM        0:41,11        6 pkt
4.    Zdunek Kacper        I LO ŚWIDNIK        0:41.40        5 pkt
5.    Burdan Michał        I LO CHEŁM            0:41,59        4 pkt
6.    Nowicki Karol        ZST CHEŁM            0:41,83        3 pkt
7.    Kaliszuk Łukasz        I LO WŁODAWA        0:43.87        2 pkt
8.    Gaj Adam            ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:50,30        1 pkt

50m st. dowolnym dziewcząt

1.    Kolenda Zofia        ZSE i III LO CHEŁM        0:29,93    8 pkt
2.    Rabczyńska Marta        I LO ŚWIDNIK        0:30,81    7 pkt
3.    Bełczącka Estera        II LO ŚWIDNIK        0:32,09    6 pkt
4.    Wójcik Zuzanna        I LO ŚWIDNIK        0:36,78    5 pkt
5.    Korneluk Joanna        II LO CHEŁM        0:37,75    4 pkt
6.    Barej Gabriela            ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:41.80    3 pkt
7.    Tchórzewska Magdalena    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:44,34    2 pkt
8.    Pawłowska Paula        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:46,27    1 pkt
9.    Odrzywolska Barbara        I LO CHEŁM            NW

50m st. dowolnym chłopców

1.    Lis Patryk            I LO ŚWIDNIK        0:24.91    9 pkt
2.    Siejo Mateusz        I LO CHEŁM                0:25,63    8 pkt
3.    Pranagal Sebastian        II LO ŚWIDNIK        0:26.71    7 pkt
4.    Lachowicz Konrad        PCZ ŚWIDNIK        0:29,32    6 pkt
5.    Okoń Bartłomiej        ZSE i III LO CHEŁM    0:29,98    5 pkt
6.    Kołodziejczyk Mateusz    I LO CHEŁM            0:30,00    4 pkt
7.    Sidoruk Mateusz        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:31,34    3 pkt
8.    Odyniec Bartosz        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:32,95    2 pkt
9.    Siedlik Mateusz        I LO WŁODAWA        0:34,06    1 pkt

Klasyfikacja dziewczęta indywidualnie

1.    I LO ŚWIDNIK /op. Lidia Grobel-Wiśniewska - 36pkt./ - 16pkt. rejon
2.    I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska - 24 pkt./ - 15pkt. rejon
3.    ZSE i III LO CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski - 15 pkt./ - 14pkt. rejon
4.    II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska - 13 pkt./ - 13pkt. rejon
5-6.    I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska - 7 pkt./ - 11,5pkt. rejon
5-6.    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa - 7 pkt./ - 11,5pkt. rejon
7.    II LO CHEŁM /op. Joanna Kita - 4 pkt./ - 10pkt. rejon
8.    ZSG i H CHEŁM /op. Bożena Szukało - 3 pkt./ - 9pkt. rejon

Klasyfikacja chłopcy indywidualnie

1.    I LO ŚWIDNIK /op. Jolanta Kołodziejczyk - 29 pkt./ - 16pkt. rejon
2.    I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk - 27 pkt./ - 15pkt. rejon
3.    II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska - 17 pkt./ - 14pkt. rejon
4.    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA /op. K Grzywaczewska - 12 pkt./ - 13pkt. rejon
5-6.    ZSZ nr 5 CHEŁM /op. Mariusz Półtorak - 6 pkt./ - 11,5pkt. rejon
5-6.    PCZ ŚWIDNIK /op. Dariusz Zdunek - 6 pkt./ - 11,5pkt. rejon
7.    ZSE i III LO CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski - 5 pkt./ - 10pkt. rejon
8.    I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska - 3 pkt./ - 8,5pkt. rejon
9.    ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec - 3 pkt./ - 8,5pkt. rejon
10.    II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk - 1 pkt./ - 7pkt. rejon

Do Finału Wojewódzkiego w dniu 8.12.2016 r. awansowały dwie pierwsze sztafety i trójka zawodników z każdego stylu. Zawody odbędą się na pływalni Aqua Lublin.  Szkoły i najlepszych startujących nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom, a pozostałym dziękują za udział w zawodach. Sędzia Główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski