Dzisiaj jest: 24 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan

FINAŁ WOJEWÓDZKI
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
27.10.2017 Adamów

IGRZYSKA DZIECI  2007 i MŁODSI

Dziewczęta  
1. SP Nr 5 Łuków
2. SP Nr 4 Dęblin
3. ZS Nr 2 Tomaszów Lubelski
4. SP Nr 1 Łuków
5. SP Nr 5 Chełm
6. PSP Janów Lubelski
7. SP Nr 1 Biłgoraj
8. SP Nr 3 Biała Podlaska
9. SP Nr 8 Chełm
10. SP Nr 3 Tomaszów Lubelski
11. SP 7 Świdnik
12. ZS Kamionka
13-15. ZSP Adamów
13-15. ZSP Baranów
13-15. ZS Siedliszcze

Chłopcy
1. SP Nr 1 Łuków
2. SP Nr 3 Tomaszów Lubelski
3. SP Nr 3 Lubartów
4. SP Nr 10 Puławy
5. SP Nr 5 Łuków
6. SP Nr 5 Chełm
7. SP Nr 2 Tomaszów Lubelski
8. SP Nr 11 Puławy
9. ZS Firlej
10. ZSP Adamów
11. SP Nr 7 Świdnik
12-15. ZS Baranów
12-15. PSP Janów Lubelski
12-15. SP Nr 8 Chełm
12-15. SP Nr 5 Biała Podlaska

IGRZYSKA DZIECI  2005 i MŁODSI

Dziewczęta
1. SP Nr 3 Tomaszów Lubelski
2. ZS Siedliszcze
3. SP Nr 5 Chełm
4. SP 4 Zamość
5. SP Nr 3 Biała Podlaska
6. SP Baranów
7. SP Nr 1 Biłgoraj
8. SP Nr 7 Świdnik
9. SP Nr 1 Łuków
10. SP Nr 5 Łuków
11. SP Nr 2 Tomaszów Lubelski
12-17. PSP z OI Janów Lubelski
12-17. SP Piszczac
12-17. ZSP Adamów
12-17. ZS Kamionka
12-17. SP Nr 4 Dęblin
12-17. SP Rejowiec

Chłopcy
1. SP 5 Biała Podlaska
2. SP Nr 3 Tomaszów Lubelski
3. SP Nr 8 Chełm
4. SP Nr 5 Łuków
5. SP z OI Janów Lubelski
6. SP Rejowiec Fabryczny
7. SP Nr 5 Świdnik
8. SP Baranów
9. SP Nr 7 Świdnik
10. SP Stanin
11. SP Nr 1 Łuków
12-16. SP Nr 10 Puławy
12-16. SP Nr 3 Lubartów
12-16. ZS Firlej
12-16. SP Nr 2 Tomaszów Lubelski
12-16. SP Adamów

IGRZYSKA DZIECI  I MŁODZIEŻY 2002-2004

Dziewczęta  
1. ZS Kamionka
2. ZS Janowiec Podlaski
3. SP Nr 9 Biała Podlaska
4. SP Trzebieszów
5. PG Piszczac
6. SP Rejowiec
7. Gim. Firlej
8. SP Nr 1 Biłgoraj
9. Gim. Nr 1 Tomaszów Lubelski
10. PG Nr 1 Kraśnik
11. Gim. Sportowe Lubartów
12. SP Nr 2 Łuków
13. SP Adamów
14-19. SP Nr 3 Świdnik
14-19. SP Nr 5 Chełm
14-19. SP Nr 2 Tomaszów Lubelski
14-19. SP 5 Łuków
14-19. PG Swory
14-19. PSP z OI Janów Lubelski

Chłopcy
1. Gim Wohyń  
2. SP Nr 2 Łuków
3. Gim  Nr 1 Tomaszów Lubelski
4. PG Swory
5. PG 1 Kraśnik
6. SP Trzebieszów
7. Gim. Firlej
8. Gim Ostrówek
9. PG Piszczac
10. Gim 8 Chełm
11. SP Nr 2 Tomaszów Lubelski
12. NSP Nr 2 Puławy
13. PSP z OI Janów Lubelski
14-17. SP Nr 5 ( Gim Nr 3 ) Świdnik
14-17. SP Nr 3 Świdnik
14-17. SP Nr 1 Biłgoraj
14-17. SP 11( Gim Nr 6 ) Chełm

LICEALIADA

Dziewczęta
1. ZSB i LO Biłgoraj
2. ZS Janów Podlaski
3. IV LO 4 Biała Podlaska
4. I LO Biała Podlaska
5. ZS Nr 3 Hrubieszów
6. ZSP Nr 5 Zamość
7. ZS Nr 2 Lubartów
8. I LO Chełm
9. ZSE i M Chełm
10. ZSO Puławy
11. LO Radoryż Smolany
12-14. I LO Łuków
12-14. ZS Nr 2 Łuków
12-14. ZS Nr 2 Tomaszów Lubelski

Chłopcy
1. RCEZ Biłgoraj
2. ZS Nr 2 Lubartów
3. RCEZ Lubartów
4. ZSE i M Chełm
5. ZSZ Nr 1 Dęblin
6. LO Siedliszcze
7. ZSB IO Biłgoraj
8. ZS Nr 2 Tomaszów Lubelski
9. ZS Janów Podlaski
10.  I LO Biała Podlaska
11. ZS Nr 3 Hrubieszów
12. ZSE i T Chełm
13. IV LO Łuków
14. ZS Nr 2 Łuków
15-17. IV LO Biała Podlaska
15-17. LO Radoryż Smolany
15-17. ZS Adamów

Przewodniczący PSZS w Łukowie
Marcin Grzeczyński