Dzisiaj jest: 27 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

Komunikat Rejonowej Licealiady
pływanie drużynowe – sztafety oraz starty indywidualne.
28.11.2017 r. - I LO w Chełmie

6x25m st. dowolnym dziewcząt

1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 1:32,83 - 16 pkt
2. II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 1:40,08 - 15 pkt
3. I LO ŚWIDNIK /op. Lidia Grobel-Wiśniewska/ 1:42,56 - 14 pkt
4. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/ 1:47,05 - 13 pkt
5. ZSZ 1 i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa /1:58,83 - 12 pkt

6x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO ŚWIDNIK /op. Jolanta Kołodziejczyk/ - 1:18,89 - 16 pkt
2. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ -  1:21,96 - 15 pkt
3. II LO ŚWIDNIK /op. Krzysztof Woźniak/ - 1:25.81 - 14 pkt
4. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec / - 1:27.41 - 13 pkt
5. ZSZ i II LO WŁODAWA  /op. Karol Repa/ -  1:31,55 - 12 pkt
6. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ - 1:36,13 - 11 pkt

awans do zawodów wojewódzkich uzyskały 2 sztafety

50m st. motylkowym kobiet

1. Borowiec Weronika    I LO CHEŁM        0:32,78        3
2. Bełczącka Estera    II LO ŚWIDNIK        0:39,17        2
3. Mironiuk Iga        ZSZ i II LO WŁODAWA    0:48,94        1

50m st. motylkowym mężczyzn

1. Krzysztof Hołub    I LO ŚWIDNIK        028,97        5
2. Gębicki Filip    I LO CHEŁM        0:29,55        4
3. Hrynchyshyn Danilo    ZST CHEŁM        0:34,96        3
4. Odyniec Bartosz    ZSZ i II LO WŁODAWA    0:37,22        2
5. Januś  Michał    IV LO CHEŁM        0:42,74        1

50m st. grzbietowym kobiet

1. Nadolska Julia    I LO CHEŁM        0:32,98        7
2. Kuperska Katarzyna    I LO ŚWIDNIK        0:35.59        6
3. Kurzępa Ewa        ZSE i M CHEŁM        0:36,75        5
4. Padowska Anna    I LO CHEŁM        0:39,78       4
5. Anisiewicz Aleksandra    I LO WŁODAWA    0:51,96        3
6. Sidoruk Dominika    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:56,08        2
7. Pawłowska Paula    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    1:02,74        1

50m st. grzbietowym mężczyzn

1. Ptaszyński Adam    II LO ŚWIDNIK        0:33.07        7
2. Solski Piotr        I LO ŚWIDNIK        0:33.61        6
3. Wygadańczuk Patryk    ZST CHEŁM        0:34.84        5
4. Bas Krystian        II LO CHEŁM        0:38,82        4
5. Chudoba Piotr    I LO CHEŁM        0:42,00        3
6. Chorąży Jakub    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:46.95        2
7. Pytka Arkadiusz    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:50.78        1

50m st. klasycznym kobiet

1. Dybcio Karolina    I LO CHEŁM        0:38,63        6
2. Karpiuk Natalia    I LO ŚWIDNIK        0:39.08        5
3. Kowalczuk Agnieszka    I LO CHEŁM        0:45,18        4
4. Dziedzic Emila    I LO CHEŁM            0:44,01        3
5. Biszkont Katarzyna    II LO ŚWIDNIK        0:45.74        2
6. Jarosz Weronika        ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:45,44        1

50m st. klasycznych mężczyzn

1. Siejo Mateusz    I LO CHEŁM        0:31,59        9
2. Rogalski Bartosz    PCEZ  ŚWIDNIK        0:36,74        8
3. Andrykowski Mikołaj    I LO ŚWIDNIK        0:37,00        7
4. Pranagal Jakub    II LO ŚWIDNIK        0:38.13        6
5. Prus Rafał        I LO CHEŁM        0:43,84        5
6. Jańczak Michał    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:44,21        4
7. Sawicki Łukasz    I LO  CHEŁM        0:45,24        3
8. Kaźmierczuk Hubert    I LO WŁODAWA        0:45,51        2
9. Lemiński Krystian    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:57.96        1

50m st. dowolnym kobiet

1. Furtak Beata        I LO CHEŁM        0:34,03    7
2. Tulikowska Eliza    II LO CHEŁM        0:34,14    6
3. Barabas Joanna    ZSE i M CHEŁM        0:34,59    5
4. MączkaAnna        II LO ŚWIDNIK        0:35,02    4
5. Wójcik Zuzanna    I LO ŚWIDNIK        0:36,83    3
6. Tchórzewska Magdalena ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:44.44    2
7. Barej Gabriela    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:44,56    1

50m st. dowolnym mężczyzn

1. Szulierz Michał    I LO ŚWIDNIK        0:26.05    8
2-3. Kołodziejczyk Mateusz I LO CHEŁM        0:29,78    6,5
2-3. Wójcik Mateusz    II LO CHEŁM        0:29.78    6,5
4. Okoń Bartłomiej    ZSE i M CHEŁM        0:29,87    5
5. Rogala Kanrad    II LO ŚWIDNIK        0:31,45    4
6. Połykanin Dawid    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:31,46    3
7. Pyda Filip        PCEZ  ŚWIDNIK        0:31,52    2
8. Kaliwoszko Tymofil    ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:32,31    1

do zawodów finałowych zakwalifikowała się czołowa trójka z każdego stylu

Punktacja rejonowa dziewczęta: indywidualnie

1. I LO  CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 34 pkt - 16pkt
2. I LO ŚWIDNIK /op. Lidia Grobel-Wiśniewska/ 14 pkt - 15pkt
3. ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski/ 10 pkt - 14pkt
4. II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 8 pkt - 12,5pkt
5. ZSZ 1 i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 8 pkt - 12,5pkt
6. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/ 6 pkt/ - 11pkt
7. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska  /3 pkt - 10pkt

Punktacja rejonowa chłopcy: indywidualnie

1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 30,5 pkt - 16 pkt.
2. I LO ŚWIDNIK /op. Jolanta Kałodziejczyk/ 26 pkt - 15 pkt.
3. II LO ŚWIDNIK /op. Krzysztof Woźniak/ 17 pkt - 14 pkt.
4. ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 14 pkt - 13 pkt.
5. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/11,5 pkt. - 12 pkt.
6. PCEZ ŚWIDNIK /op…./ 10 pkt. - 11 pkt.
7. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 8 pkt - 10 pkt.
8. ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski/ 5 pkt - 9 pkt.
9. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 2 pkt - 8 pkt.
10. IV LO CHEŁM /op. Jan Wojtachnio/ 1 pkt - 7 pkt.

sędzia główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes LWSZS w Lublinie
mg Marian Sikorski