Komunikat Rejonowych Igrzysk Dzieci
czwórbój lekkoatletyczny - 22.05.2018 r. - Rejowiec Fabryczny
Dziewczęta
1. SP NR 7 ŚWIDNIK 958 pkt
2. SP NR 7 CHEŁM 931 pkt
3. SP NR 5 CHEŁM 921 pkt
4. SP REJOWIEC 920 pkt
5. SP SIEDLISZCZE 919 pkt
6. SP SPICZYN 828 pkt
7. SP CYCÓW 613 pkt
Chłopcy
1. SP NR 8 CHEŁM 1012 pkt
2. SP NR 7 CHEŁM 864 pkt
3. SP NR 7 ŚWIDNIK 797 pkt
4. SP URSZULIN 773 pkt
5. SP NR 5 ŚWIDNIK 708 pkt
6. SP SIEDLISZCZE 662 pkt
7. SP NR 2 ŁĘCZNA 648 pkt
8. SP CYCÓW 627 pkt
DZIEWCZĘTA INDYWIDUALNIE
SP CYCÓW
GŁĄB NATALIA 89
KOZIAK WERONIKA 123
NOWOTCZYŃSKA JULIA 79
PĘKAŁA ANNA 104
PIOTROWSKA KLAUDIA 173
SYCHA MAGDA 124
SP NR 7 ŚWIDNIK
MICHNA KAROLINA 161
BIELAK MARTYNA 196
BIELECKA KLAUDIA 139
DEJKO AMELIA 199
KLEMBOWSKA MARTYNA 204
LISZKA OLIWIA 198
SP SPICZYN
BIAŁA JULIA 144
CIMEK WIKOTORIA 219
HRYCIUK AGATA 117
IWAŃSKA ANNA 169
MICHALAK NATALIA 143
KŁODA MARIA 153
SP NR 5 CHEŁM
BEJDA AGATA 139
WOJTASZEK LENA 138
DUDZIAK ZOFIA 137
ORZEŁ KLAUDIA 204
WDOWIAK WIKTORIA 282
WÓJTOWICZ ANTONINA 158
SP NR 7 CHEŁM
CZECHOWSKA MARTYNA 214
SWATEK KLAUDIA 233
GAJOSZ WIKTORIA 230
JANOWSKA ALEKSANDRA 0
KUŚMIERCZYK NIKOLA 96
CIEPAŁOWICZ EWA 158
SP SIEDLISZCZE
BODZAK AGATA 197
IWANIUK KATARZYNA 185
LEWANDOWSKA NATALIA 144
MICHALAK OLIWIA 219
PASTERNAK JOANNA 155
SKIBA AMELIA 163
SP REJOWIEC
BOGUSZ JULIA 193
KAUSZEWSKA PAULINA 175
LASKO JULIA 184
MAJEWSKA KAROLINA 211
POSTURZYŃSKA IGA 142
ROMAŃSKA MARTYNA 157
CHŁOPCY INDYWIDUALNIE
SP NR 5 ŚWIDNIK
DMITRUK IRENEUSZ 89
DONDA BARTEK 142
PAWELEC KAROL 105
SZYDŁOWSKI ERYK 82
GRUSZKA SZYMON 109
KRÓL MICHAŁ 143
SP NR 7 CHEŁM
SIEŃKO PATRYK 215
KUC PIOTR 105
GAJOSZ OSKAR 127
SZCZABLEWSKI KAROL 108
GRUSZKA DAWID 132
GRUSZKA SZYMON 130
SP NR 8 CHEŁM
MORLEWSKI KACPER 164
GĘBICKI BARTEK 161
GĘBICKI JAKUB 134
PĘKAŁA MATEUSZ 204
NIEMIEC MICHAŁ 145
DYBAŁA FILIP 139
SP SIEDLISZCZE
BŁAZIAK ADRIAN 106
DEJNEK PATRYK 80
JÓZWIK PATRYK 208
MAZUREK KUBA 67
SZEMRO BARTŁOMIEJ 84
SZYMAŃSKI IGOR 96
SP NR 2 ŁĘCZNA
BŁASZEK SEBASTIAN 76
BARAŃSKI MICHAŁ 111
KOWALSKI BARTEK 79
RADKO BARTŁOMIEJ 99
ZABŁOTNY SZYMON 104
TKACZ DAWID 122
SP NR 7 ŚWIDNIK
BARAŃSKI FILIP 169
FLASIŃSKI JAKUB 95
MAZUR KAMIL 149
SZCZUCHANIAK 93
SZYDŁO PIOTR 148
WILGOCKI KACPER 77
SP CYCÓW
CHRUŚCIK KONRAD 85
CHUDZIK KONRAD 104
MATUŁA KAROL 134
NYSZKO MATEUSZ 116
RYCAK SEBASTIAN 116
RUSEK ŁUKASZ 79
SP URSZULIN
BEDŁUSZAK BARTEK 121
BZOWIEC MICHAŁ 115
DOŁĘGOWSKI SEDASTIAN 61
GORAJSKI PAWEŁ 109
PANASIUK JAKUB 145
STOLARCZYK PIOTR 143