Dzisiaj jest: 20 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Komunikat Rejonowych Igrzysk Młodzieży
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna - 25.05.2018 r. - Stadion w Rejowcu Fabrycznym

DZIEWCZĘTA

1. SP CYCÓW /pow. Łęczna/ - 1026 /16pkt./
2. SP REJOWIEC /pow. Chełm/ - 775 /15pkt./
3. SP NR 3 ŚWIDNIK - 651 /14pkt./
4. SP. NR 11 CHEŁM - 601 /13pkt./
5. SP NR 5 ŚWIDNIK - 513 /12pkt./
6. SP OKSZÓW /pow. Chełm/ - 467 /11pkt./
7. SP SIEDLISZCZE - 410 /10pkt./
8. SP REJOWIEC  FAB. - 280 /9pkt./
9.  SP NR 1 CHEŁM - 201 /8pkt./
10. SP NR 7 CHEŁM - 130 /7pkt./

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 100m

Miejsce    Nazwisko/Imie    Drużyna    Wynik    Punkty
1. FABIAŃCZYK MARYNA    SP REJOWIEC    12,9    172
2. SZELIGA MARTYNA    SP NR 7 CHEŁM    14,28    105
3. CHOMCZYŃSKA OLIWIA    SP NR 8 CHEŁM    14,36    103
4. SZUMSKA KASIA    SP NR 11 CHEŁM    14,63    96
5. JODŁOWSKA ZUZANNA    SP REJOWIEC    14,75    94
6. KOGUT NIKOLA        SP CYCÓW    14,85    91
7. PIRÓG PLA        SP CYCÓW    15,01    88
8. ŚLEDZIEWSKA ANNA    SP NR 3 ŚWIDNIK    15,52    76
9. OKOŃ OLA        SP CYCÓW    15,79    69

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 300m

1. OLESZCZYŃSKA AMELIA    SP REJOWIEC FABRYCZNY    43,15    178
2. SADOWSKA ZUZANNA    SP REJOWIEC        48,15    104
3. PILIPCZUK WIKTORIA    SP REJOWIEC FABRYCZNY    48,28    102
4. BIAŁASZ KLAUDIA    SP CYCÓW        49,16    96
5. PEŁCZYŃSKA JULIA    SP NR 3 ŚWIDNIK        49,44    95
6. JAWORSKA MARTYNA    SP CYCÓW        49,72    93
7. SAWA WIKTORIA    SP CYCÓW        49,83    93
8. FIDECKA        SP NR 3 ŚWIDNIK        50,24    91
9. WESOŁOWSKA MAGDALENA    SP NR 3 ŚWIDNIK        51,59    84

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 600m

1. ZĄBEK KARINA        SP NR 3 ŚWIDNIK        01:54,79    89
2. WNĘTRZAK KLAUDIA    SP CYCÓW        01:55,75    87
3. ZAWROTNIAK URSZULA    SP CYCÓW        01:56,04    87
4. LIPSKA WERONIKA    SP. NR 11 CHEŁM        01:57,25    85
5. SADOWSKA EMILIA    SP REJOWIEC        02:02,36    74
6. NITENDEL WIKTORIA    SP CYCÓW        02:03,09    73
7. MARCZEWSKA OLA    SP REJOWIEC        02:04,44    71
8. TOMALA MARTYNA    SP REJOWIEC        02:05,52    69
9. CZUBAK KINGA        SP NR 5 ŚWIDNIK        02:05,99    68
10. SARAN KAROLINA    SP NR 3 ŚWIDNIK        02:06,61    67
11. BŁAŻEJCZUK OLA    SP NR 11 CHEŁM        02:13,66    54

WYNIKI DZIEWCZĄT 4x100

1. SP REJOWIEC        53,95    105
2. SP SIEDLISZCZE    54,37    100
3. GIMN. NR 6 CHEŁM    57,07    81
4. SP NR 8 CHEŁM    58,52    73
5. SP CYCÓW        58,85    71
6. SP NR 3 ŚWIDNIK    59,42    68
7. SP NR 5 ŚWIDNIK    63,39    48

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT Skok wzwyż

1. MĘKAL OLA    SP OKSZÓW    1,55    150

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT Skok w dal

1. GRZESIUK JOANNA    SP SIEDLISZCZE    4,51    101
2. BRONECKA KALINA    SP CYCÓW    4,36    93
3. STANICKA OLIWIA    SP OKSZÓW    4,31    91
4. KLEKOT EWELINA    SP. NR 11 CHEŁM    4,28    89
5. GRECZKOWSKA KAROLINA    SP CYCÓW    4,18    84
6. PAWELEC KAROLINA    SP. NR 11 CHEŁM    4,05    78
7. TUTKA JULIA        SP NR 5 ŚWIDNIK    3,96    73
8. GĘSIOR MARIA        SP NR 5 ŚWIDNIK    3,91    71
9. BORUCH MAŁGORZATA    SP CYCÓW    3,90    70
10. MOCARSKA OLA    SP OKSZÓW    3,83    67
11. SZPONAR MARTYNA    SP NR 5 ŚWIDNIK    3,64    57

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT Kula 3kg

1. CAŁKA HANNA        SP NR 5 ŚWIDNIK    10    133
2. ROJEK OLA        SP OKSZÓW    9,38    113
3. BUDZYŃSKA KLAUDIA    SP. NR 11 CHEŁM    8,55    87
4. MAZONIK EMILIA    SP SIEDLISZCZE    8,53    86
5. HERMAN DOMINIKA    SP REJOWIEC    8,53    86
6. TIUCHTIEJ OLIWIA    SP CYCÓW    8,02    69
7. LESZCZYŃSKA KAROLINA    SP CYCÓW    7,93    66
8. PRAKSA WERONIKA    SP NR 3 ŚWIDNIK    7,28    44
9. LEWIŃSKA NATALIA    SP. NR 11 CHEŁM    6,80    31
10. KUKAWKA AMELIA    SP NR 5 ŚWIDNIK    6,34    19
11. NIEROJEWSKA JULIA    SP NR 5 ŚWIDNIK    5,44    1

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT Oszczep 500g

1. NOWOSAD MARCELINA        SP OKSZÓW    19,7    37
2. DOBOSZ JULIA            SP NR 7 CHEŁM    16,6    25
3. WAL AGNIESZKA        SP NR 3 ŚWIDNIK    13    13
4. GRZYWACZEWSKA KAROLINA    SP OKSZÓW    11    9


CHŁOPCY

1. SP CYCOW /pow Łęczna/ - 1219 /16pkt./
2. SP SIEDLISZCZE /pow. Chełm/ - 752 /15pkt./
3. SP NR 5 SWIDNIK - 746 /14pkt./
4. SP NR 3 ŚWIDNIK - 660 /13pkt./
5. SP NR 8 CHEŁM - 598 /12pkt./
6. SP REJOWIEC /pow. Chełm/ - 399 /11pkt./
7. SP OKSZÓW /pow. Chełm/ - 325 /10pkt./
8. SP NR 1 CHEŁM - 318 /9pkt./
9. SP REJOWIEC FAB. /pow. Chełm/ - 305 /8pkt./
10. SP NR 11 CHEŁM - 287 /7pkt./
11. SP NR 7 CHEŁM - 251 /6pkt./

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 100m

1. KOSOIR BARTEK    SP CYCOW        11,99    136
2. KRZYŻANOWSKI ERYK    SP NR 8 CHEŁM        12,4    116
3. GRIMM SEBASTIAN    SP NR 1 CHEŁM        12,59    107
4. GÓRNY JAKUB        SP REJOWIEC        12,73    101
5. BOGIELSKI        SP REJOWIEC FABR.    12,85    96
6. REGUŁA KRZYSZTOF    SP CYCOW        12,91    94
7. BORYS KACPER        SP SIEDLISZCZE        12,96    93
8. NIKIEL DAWID        SP NR 7 CHEŁM        12,98    92
9. KLICZAK JAN        SP NR 5 SWIDNIK        13,14    87
10. TKACZ DARIUSZ    SP CYCOW        13,65    70
11. KOPER KONRAD    SP NR 5 SWIDNIK        13,8    65

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 300m

1. BAŃKA ŁUKASZ        SP NR 1 CHEŁM        39,26    144
2. KAMELA JAKUB        SP CYCOW        40,76    121
3. KOZDRA JAROSŁAW    SP CYCOW        40,94    119
4. TROCZYŃSKI JAKUB    SP SIEDLISZCZE        41,3    115
5. DROZDOWSKI BARTOSZ    SP NR 3 ŚWIDNIK        41,3    115
6. JOŚKA        SP REJOWIEC FABR.    42,51    99
7. KRÓL GRZEGORZ    SP NR 3 ŚWIDNIK        43,02    94
8. HANC SEBASTIAN    SP NR 5 SWIDNIK        43,2    93
9. KONDRACIUK KAMIL    SP REJOWIEC        43,41    92
10. SKÓRAK  PRZEMYSŁAW    SP CYCOW        47,04    73

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 1000m

1. SALEWSKI DAWID    SP NR 8 CHEŁM    03:02,48    94
2. ZALEWSKI MICHAŁ    SP CYCOW    03:04,84    90
3. PUŁAJDOWICZ PATRYK    SP NR 11 CHEŁM    03:08,72    84
4. WDOWIAK JAKUB    SP NR 11CHEŁM    03:09,79    82
5. DMITRUK GRZEGORZ    SP NR 3 ŚWIDNIK    03:11,97    79
6. POLISZUK KRZYSZTOF    SP SIEDLISZCZE    03:13,15    77
7. DEMKOWSKI ŁUKASZ    SP CYCOW    03:14,18    75
8. ZALEWSKI ALBERT    SP CYCOW    03:14,18    75
9. PAWLAK ADRIAN    SP SIEDLISZCZE    03:41,77    40
10. TRUSZKOWSKI SZYMON    SP OKSZÓW    03:54,74    27

WYNIKI CHŁOPCÓW 4x100

1. SP CYCOW        49,09    135
2. SP REJOWIEC        49,68    127
3. SP NR 11 CHEŁM    50,08    121
4. SP NR 5 SWIDNIK    50,46    115
5. SP SIEDLISZCZE    50,58    114
6. SP NR 3 ŚWIDNIK    52,32    96
7. SP NR 8 CHEŁM    54,05    79

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW Skok wzwyż

1. HOŁUB JAKUB        SP NR 5 SWIDNIK        2,00    188
2. NIEDZISAŁEK WSIKTOR    SP REJOWIEC FABR.    1,70    110
3. STADNICKI DANIEL    SP OKSZÓW        1,55    83
4. KRZOWSKI DAWID    SP NR 7 CHEŁM        1,50    75
5. BURSZCZAN MATEUSZ    SP NR 7 CHEŁM        1,30    46

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW Skok w dal

1. MICHALAKMIKOŁAJ    SP NR 5 SWIDNIK        5,35    84
2. OLEKSIEJCZUK JAKUB    SP CYCOW        5,28    81
3. MACIEJEWSKI FILIP    SP REJOWIEC        5,22    79
4. SOKÓŁ KACPER        SP NR 8 CHEŁM        5,22    79
5. HOJARSKI DOMINIK    SP NR 8 CHEŁM        5,22    79
6. PODSIADŁY MIŁOSZ    SP NR 3 ŚWIDNIK        5,15    77
7. RUDNIK KAMIL        SP SIEDLISZCZE        5,10    75
8. MISZCZUK MICHAŁ    SP CYCOW        5,06    74
9. KAMIŃSKI JAKUB    SP NR 3 ŚWIDNIK        5,05    73
10. KOŁACZKOWSKI KACPER SP CYCOW        5,02    72
11. WOŁOSZYN NORBERT    SP SIEDLISZCZE        4,73    63

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW Kula 5kg

1. DRAGON KAROL        SP CYCOW        11,97    117
2. MICHALAK DANIEL    SP NR 5 SWIDNIK        11,69    114
3. ROMAŃCZUK MIKOŁAJ    SP SIEDLISZCZE        11,00    106
4. GIZA JAKUB        SP CYCOW        10,69    102
5. KOZŁOWSKI MATEUSZ    SP OKSZÓW        10,20    92
6. NIEMIROWSKI MICHAŁ    SP NR 8 CHEŁM        9,66    76
7. WYGADAŃCZUK JAKUB    SP NR 8 CHEŁM        9,63    75
8. KWIECIEŃ JAKUB    SP SIEDLISZCZE        9,32    69
9. OLENDER KRZYSZTOF    SP NR 1 CHEŁM        9,22    67

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW Oszczep 600g

1. SYGARA KACPER    SP NR 3 ŚWIDNIK        31,8    71
2. ŚWIETLICKI HUBERT    SP NR 3 ŚWIDNIK        29    55
3. SIRKO JAKUB        SP OKSZÓW        29    55
4. KOSTKOWSKI PAWEŁ    SP OKSZÓW        27,3    47
5. KIMEL KACPER        SP NR 7 CHEŁM        25    38
6. HAFTANIUK MATEUSZ    SP OKSZÓW        19,91    21

Do zawodów Wojewódzkich awansował pierwszy zespół. Zawody odbędą się w dniu 06.06.br. w Biłgoraju ul Targowa Stadion Miejski. Szkoły nagrodzono dyplomami

Prezes ZWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski