Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Komunikat Rejonowych Igrzysk Dzieci
pływanie ind. i sztafety - 4.06.2018 r. - pływalnia I LO w Chełmie

Sztafeta pływacka 6 x 25m dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

1.  SP nr 7 Świdnik op. Anna kowalska - 1:38.32 -  16 pkt
2. SP nr 8 Chełm op. Piotr Sadura - 1:43.44 – 14 pkt
3. SP nr 5 Świdnik op. Anna Nowak - 1:44.59 – 12 pkt

Sztafeta pływacka 6 x 25m chłopców rocznik 2005 i młodsi

1. SP nr 5 Świdnik /op. Stypiński Zdzisław - 1:32.00 -  16 pkt
2. SP nr 8 Chełm /op. Piotr Sadura - 1:32.43 – 14 pkt
3. SP nr 7 Świdnik /op. Waldemar Wasil - 1:40,26 – 12 pkt


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1. Kaczyńska Magdalena/SP nr 7 Świdnik/ - 0;39.77 - 5
2. Kaczyńska Aleksandra/SP nr 7 Świdnik/ - 0;49.52 - 4
3. Wróbel Małgorzata/SP nr 8 Chełm/ - 0;54.76 - 3
4. Ślimak Lena/SP nr 8 Chełm/ - 0;57.08 - 2
5. Wyrostek Eliza/SP nr 8 Chełm/ - 0;58.30 - 1

50 m stylem motylkowym chłopców

1. Michałek Krzysztof/SP nr 5 Świdnik/ - 0:36,76 - 6
2. Czeczko Michał/SP nr 7 Świdnik/ - 0;39.11 - 5
3. Dybała Filip/SP nr 8 Chełm/ - 0;39.84 - 4
4. Wołowiec Bartosz/SP nr 7 Świdnik/ - 0;41,13 - 3
5. Szymański Michał/SP nr 8 Chełm/ - 0;55.55    - 2
6. Berg Aleksander/SP nr 8 Chełm/ - 0;58.29 - 1

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Bryk Paulina/SP nr 7 Świdnik/ - 0;40.47 - 5
2. Filipek Antonina/SP nr 7 Świdnik/ - 0;41.71 - 4
3. Farfos Kinga/SP nr 8 Chełm/ - 0;44.29  - 3
4. Kutyła Marika/SP nr 5 Świdnik/ - 0:44,50 - 2
5. Ćwiek Angelika/SP nr 8 Chełm/ - 0;45.08 - 1

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Bożek Krzysztof/SP nr 5 Świdnik/ - 0:37,21 - 6
2. Sapiaszko Michał/SP nr 8 Chełm/ - 0;39.54 - 5
3. Kulbieda Jakub/SP nr 5 Świdnik/ - 0:40,08 - 4
4. Pękała Mateusz/SP nr 8 Chełm/ - 0;42.43 - 3
5. Trześniak Jakub/SP nr 7 Świdnik/ - 0;42.95    - 2
6. Gębicki Jakub/SP nr 8 Chełm/ - 0;43.32 - 1

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Baryła Oliwia/SP nr 7 Świdnik/ - 0:47,08 - 6
2. Łydzińska Kamila/SP nr 8 Chełm/ - 0;48.43 - 5
3. Mulawa Dominika/SP nr 7 Świdnik/ - 0:49,53 - 4
4. Charczuk Eliza/SP nr 8 Chełm/ - 0;52.10 - 3
5. Piekarczyk Amelia/SP nr 5 Świdnik/ - 0;53.99 - 2
6. Wróblewska Julia/SP nr 8 Chełm/ - 0;54.65 - 1

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Kapuśniak Maksym/SP nr 5 Świdnik/ - 0:41,29 - 5
2. Miszczuk Filip/SP nr 5 Świdnik/ - 0:46,70 - 4
3. Borowiec Iwo/SP nr 8 Chełm/ - 0;47.52 - 3
4. Kowalski Olaf/SP nr 8 Chełm/ - 0;47.71 - 2
5. Miedziany Aleks/SP nr 8 Chełm/ - 1;01.84 - 1
4. Szkodziński Damian/SP nr 5 Świdnik/ - dyskw

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Kołodziejczyk Gabriela/SP nr 7 Świdnik/ - 0;34.96  - 5
2. Wnuk Natalia/SP nr 5 Świdnik/ - 0:35,45 - 4
3. Wiktorowicz Kaja/SP nr 7 Świdnik/ - 0;36.00 - 3
4. Tabor Aleksandra /SP nr 8 Chełm/ - 0;37.86    - 2
5. Krzywicka Zuzanna/SP nr 8 Chełm/ - 0;41.78 - 1
6. Winiarczyk Emilia/SP nr 5 Świdnik/ - 0;38.50 - PK
7. Wojtaś Anita/SP nr 5 Świdnik/ - 0;40.95 - PK

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Maciocha Maciej/SP nr 5 Świdnik/ - 0:32,66 - 6
2. Morlewski Kacper/SP nr 8 Chełm/ - 0;33.86 - 5
3. Łopucki Jakub/SP nr 8 Chełm/ - 0;34.41 - 4
4. Guz Ignacy/SP nr 7 Świdnik/ - 0;34.67 - 3
5. Piekaruś Michał/SP nr 5 Świdnik/ - 0;35,82 - 2
6. Gębicki Bartosz/SP nr 8 Chełm/ - 0;37.54 - 1

Punktacja indywidualna dziewcząt

1. SP nr 7 ŚWIDNIK/op. A. Kowalska, W. Wasil/ 36 pkt – 16pkt
2. SP  nr 8 CHEŁM/op. Piotr Sadura/  22 pkt – 14pkt
3. SP nr 5 ŚWIDNIK/op. A. Nowak , Z. Stypiński/ 8 pkt – 12pkt

Punktacja indywidualna chłopców

1. SP nr 5 ŚWIDNIK/op. A. Nowak , Z. Stypiński/ 33 pkt – 16pkt
2. SP  nr 8 CHEŁM/op. Piotr Sadura/  32 pkt – 14pkt
3. SP nr 7 ŚWIDNIK/op. A. Kowalska, W. Wasil/ 13 pkt – 12pkt

Do zawodów rejonowych kwalifikują się dwie najszybsze sztafety oraz 3 najszybszych uczniów w konkurencjach indywidualnych. Sędzia główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski