Dzisiaj jest: 20 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Komunikat Rejonowych Igrzysk Młodzieży
pływanie ind. i sztafety - 4.06.2018 r. - pływalnia I LO w Chełmie

Sztafeta pływacka 6 x 25m dziewcząt rocznik 2002 i młodsze

1. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm - 1:44,05 - 16 pkt.  op. Mariusz Raćkowicz
2. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik - 1:44,78 - 14 pkt.  op. Joanna Sekuła
3. Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm - 1:50,68 - 12 pkt.  op. Adam Ogrodnik
4. Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik - 1:53,14 - 10 pkt.  op. Jacek Czerniakowski

Sztafeta pływacka 6 x 25m chłopców rocznik 2002 i młodsi

1. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik - 1:20,33 - 16 pkt.  op. Zenon Zieliński
2. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm - 1:25,34 - 14 pkt.  op. Mariusz Raćkowicz
3. Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm - 1:30,97 - 12 pkt.  op. Adam Ogrodnik
4. Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik - 1:37,77 - 10 pkt.  op. Jacek Czerniakowski


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1. Wawszczak Edyta SP 3 Świdnik    43,94 - 17 pkt.
2. Motyl Ewelina SP 5 Świdnik    47,31 - 15 pkt.
3. Auguściuk Weronika    SP 8 Chełm 47,63 - 14 pkt.

50 m stylem motylkowym chłopców

1. Janiczuk Patryk SP 8 Chełm 27,64 - 17 pkt.
2. Hanc Sebastian  SP 5 Świdnik    33,22 - 15 pkt.

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Barabas Paulina SP 11 Chełm    43,28 - 17 pkt.
2. Błąkała Ines SP 5 Świdnik    45,36 - 15 pkt.
3. Tokarska Klaudia SP 11 Chełm    47,44 - 14 pkt.
4. Szczablewska Anna SP 7 Chełm 49,58 - 13 pkt.

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Poźniak Kacper SP 11 Chełm    39,37 - 17 pkt.
2. Wygadańczuk Jakub    SP 8 Chełm 41,14 - 5 pkt.

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Oleksiejuk Nikola SP 8 Chełm 41,17 - 17 pkt.
2. Siatka Alicja  SP 8 Chełm 44,32 - 15 pkt.
3. Adamczyk Marta SP 5 Świdnik    45,44 - 14 pkt.
4. Majchrzak Natalia SP 5 Świdnik 47,71 - 13 pkt.
5. Gęsior Maria SP 5 Świdnik    47,73 - 12 pkt.

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Piekaruś Dawid SP 5 Świdnik    32,60 - 17 pkt.
2. Półtorak Patryk SP 8 Chełm 33,19 - 15 pkt.
3. Blinowski Mateusz SP 11 Chełm 42,00 - 14 pkt.
4. Bucior Jakub SP 8 Chełm 42,76 - 13 pkt.

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Kozłowska Oliwia SP 8 Chełm 36,22 - 17 pkt.
2. Wtyka Anna SP 5 Świdnik 39,41 - 15 pkt.
3. Sionkowska Kamila SP 11 Chełm 38,11 - 14 pkt.
4. Jarmoła Oliwia SP 7 Chełm 40,55 - 13 pkt.

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Uniłowski Jakub SP 5 Świdnik    30,00 - 17 pkt.
2. Zubala Mikołaj SP 5 Świdnik    30,08 - 15 pkt.
3. Śluz Norbert SP 8 Chełm 31,74 - 14 pkt.
4. Russo Luca SP 11 Chełm 32,28 - 13 pkt.
5. Michalak Mikołaj SP 5 Świdnik 32,90 - 12 pkt.
6. Stepaniuk Dominik SP 8 Chełm 38,55 - 11 pkt.

Punktacja drużynowa dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik    84 pkt. – 16 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm        63 pkt. – 15 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm    36 pkt. – 14 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm        26 pkt. – 13 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik    17 pkt. – 12 pkt.

Punktacja drużynowa chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik    76 pkt. – 16 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm        85 pkt. – 15 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm    53 pkt. – 14 pkt.

Do zawodów rejonowych kwalifikują się dwie najszybsze sztafety oraz 3 najszybszych uczniów w konkurencjach indywidualnych. Sędzia główny: Mariusz Raćkowicz

Prezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski