Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Komunikat Zawodów Rejonowych
w Drużynowych Biegach Przełajowych - 10.05.2018 r. Chełm

Godz.1000  IGRZYSKA DZIECI

Rocznik 2007 i młodsi - Dziewczęta 500 m:

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
SP8 Chełm 2,5,11,21,25,29 93 I I
SP5 Chełm 3,6,8,27,30,31 106 II II
SP Urszulin 7,13,15,17,24,44 120 --------  III
SP1 Chełm 9,10,26,28,36,43 142 III IV
SP7 Świdnik 4,12,32,37,47,52 184 --------  V
SP3 Chełm 14,19,22,40,45,46 186 IV VI
SP4 Chełm 1,20,41,42,53,54 211 V VII
SP5 Świdnik 16,23,34,39,48,55 215 --------  VIII
SP2 Chełm 18,33,35,38,57,58 237 VI IX
SPJawidz 48,50,51,56,59,60 325 -------- 

Rocznik 2007 i młodsi - Chłopcy 500m

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
SP7 Świdnik 6,8,9,11,12,23 69 --------  I
SP Urszulin 4,10,18,21,31,34 118 --------  II
SP5 Chełm 2,7,24,28,29,37 127 I III
SP7 Chełm 15,16,19,27,33,38 148 II IV
SP8 Chełm 1,3,25,36,39,52 156 III V
SP5 Świdnik 22,30,40,41,43,45 221 --------  VI
SP Rejowiec Fabryczny 5,13,20,50,(69),(69) 226(4) --------  VII
SP3 Chełm 17,26,32,54,55,(69) 253(5) IV VIII
SP1 Chełm 14,35,47,48,57,61 262 V IX
SP Jawidz 42,46,51,56,58,66 319 --------  X
SP4 Chełm 44,59,60,62,63,68 356 VI XI
SP11 Chełm 49,53,64,65,67,(69) 367(5) VII XII

Rocznik 2005-2006 - Dziewczęta 500 m

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
SP5 Chełm 1,4,5,11,23,24 68 I I
SP7 Świdnik 7,13,16,18,19,26 99 --------  II
SP8 Chełm 3,12,17,21,22,27 102 II III
SP3 Chełm 2,9,28,29,31,46 145 III IV
SP1 Chełm 6,33,35,37,38,43 192 IV V
SP2 Chełm 10,30,32,34,36,51 193 V VI
SP5 Świdnik 8,25,39,42,49,50 213 ---------  VII
SP11 Chełm 14,20,54,47,48,52,54 235 VI VIII
SP7 Chełm 15,40,41,44,45,53 238 VII IX

Rocznik 2005-2006 - Chłopcy 1000m

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
SP5 Świdnik 3,4,16,20,22,23 88 -------- I
SP7 Świdnik 2,12,13,21,25,51 124 -------- II
SP5 Chełm 8,9,14,18,40,49 128 I III
SP Urszulin 5,10,24,27,32,39 137 --------- IV
SP7 Chełm 1,19,26,33,35,36 150 II V
SP8 Chełm 6,7,17,37,41,(58) 166(5) III VI
SP11 Chełm 11,29,30,34,45,50 199 IV VII
SP Rejowiec Fabryczny 15,28,31,43,44,57 218 -------- VIII
SP1 Chełm 38,42,48,54,(58),(58) 298(4) V IX
SP3 Chełm 46,47,52,53,55,56 309 VI X

Godz.1130   IGRZYSKA MŁODZIEŻY

Rocznik 2002-2004 - Dziewczęta 1000 m

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
SP11 Chełm 1,2,8,11,16,18 56 I I
SP5 Chełm 3,5,6,12,13,30 69 II II
SP1 Chełm 4,7,9,22,23,32 97 III III
SP5 Świdnik 10,17,20,21,26,27 121 -------- IV
SP8 Chełm 15,19,24,28,29,33 148 IV V
SP3 Chełm 14,25,31,34,35,36 175 V VI

Rocznik 2002-2004 - Chłopcy 1500 m

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
SP11 Chełm 2,3,5,6,8,16 40 I I
SP8 Chełm 1,7,9,18,19,23 77 II II
SP5 Świdnik 10,11,12,17,20,27 97 ----------- III
SP1 Chełm 4,13,14,21,24,25 101 III IV
SP7 Chełm 15,22,26,28,29,30 150 IV V

Godz. 1230 LICEALIADA

Rocznik 1998 i młodsi - Dziewczęta 1000 m

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
ZSEiM 1,2,9,11,16,23 62 I I
ILO 3,12,13,14,21,25 88 II II
IILO 5,7,8,18,22,31 91 III III
ZSEiT 6,10,15,19,20,(35) 105(5) IV IV
IVLO 4,24,27,28,30,32 145 V V
ZST 17,26,29,33,34,(35) 174(5) VI VI

Rocznik 1998 i młodsi - Chłopcy 2000 m

Szkoła miejsca Suma m. MIASTO m.REJON
ZSEiM 1,2,6,13,26,28 76 I I
ZSEiT 3,7,15,16,17,21 79 II II
IILO 4,9,14,19,22,25 93 III III
ZST 8,10,12,23,24,29 106 IV IV
ILO 11,18,20,27,32,35 143 V V
IVLO 5,30,31,33,34,36 169 VI VI

Awans do zawodów wojewódzkich dwie pierwsze szkoły z poszczególnych biegów. Zawody odbędą się w Tomaszowie Lubelskim w dniu 22.05.2018 r.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski