Dzisiaj jest: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek

KOMUNIKAT KOŃCOWY
MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Termin : 18.10,2018 r,
Miejsce : MOS i R TOMASOVIA W TOMASZOWIE LUB.
Gospodarz zawodów : Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tomaszowie Lub.

WYNIKI ZAWODÓW :

IGRZYSKA DZIECI  DZIEWCZĘTA 6 x 800 m

1. SP 2 TOMASZÓW LUB. /17.33/
2. SP 5 CHEŁM /17.41/
3. SP 3 TOMASZÓW LUB. /17.58/
4. SP 2 KRAŚNIK /18.01/
5. ZS ŁUKÓW /18.31/
6. SP 9 BIAŁA PODLASKA /18.39/
7. ZS SIEDLISZCZE /18.52/
8. SP 51 LUBLIN /19.00/
9. SP 1 BIŁGORAJ /19.01/
10. SP FIRLEJ /19.23/
11. SP 6 PUŁAWY /19.35/

IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCY 6 x 1000 m

1. SP 9 BIAŁA PODLASKA /20.18/
2. SP 3 TOMASZÓW LUB. /20.21/
3. SP URSZULIN /20.55/
4. SP 1 LUBARTÓW /20.57/
5. SP 2 ŁĘCZNA /20.59/
6..SP 1 BIŁGORAJ /21.10/
7. SP 4 LUBLIN /21.49/
8. SP WILKOŁAZ /21.58/
9. SP 2 TOMASZÓW LUB. /22.06/
10, SP 2 OPOLE LUB. /22.11/

IGRZYSKA MŁODZIEŻY   DZIEWCZĘTA  8 x 800 m  

1. SP 9 ŁUKÓW /23.13/
2. ZS JANOWIEC /23.16/
3. ZS CYCÓW /23.21/
4. SP 1 BIŁGORAJ /24.01/
5. SP 2 KRAŚNIK /24.07/
6. ZS BIAŁA PODLASKA /24.09/
7. SP 2 TOMASZÓW LUB. /24.17/
8. SP 5 CHEŁM /24.18/
9.  ZSO JÓZEFÓW NAD WISŁĄ /24.28/
10. SP 1 TOMASZÓW LUB. /25.31/
11. SP 16 LUBLIN /26.08/

IGRZYSKA MŁODZIEŻY CHŁOPCY 8 x 1000 m

1. SP 1 TOMASZÓW LUB. /23.31/
2. SP 2 ŁUKÓW /23.57/
3. SP 2 TOMASZÓW LUB. /24.37/
4. ZS BIAŁA PODLASKA /24.45/
5. GIM 6 LUBLIN /24.56/
6 .SP 16 LUBLIN /25.05/
7. ZS CYCÓW /25.38/
8. GIM 1 BIŁGORAJ /25.50/
9. SP 11 CHEŁM /25.54/
10. SP 9 PUŁAWY /25.55/
11. SP WILKOŁAZ /25.56/
12. GIM OSTRÓWEK /NIE UKOŃCZYLI/

LICEALIADA DZIEWCZĘTA 8 x 800 m

1.V LO LUBLIN /22.25/
2. ZSEiM CHEŁM /22.33/
3. ZSB BIŁGORAJ /22.34/
4. ZS 1 TOMASZÓW LUB. /22.52/
5. ZS 2 HRUBIESZÓW /23.11/
6. I LO BIAŁA PODLASKA /23.46/
7. ZSO 4 BIAŁA PODLASKA /24.17/
8. ZS 2 LUBARTÓW /24.23/
9. XXI LO LUBLIN /24.30/
10. I LO ONZ BIŁGORAJ /24.39/
11. I LO PUŁAWY /24.40/
12. I LO CHEŁM /25.01/

LICEALIADA CHŁOPCY 8 x 1200 m

1. ZS 2 LUBARTÓW /27.50/
2. RCEZ BIŁGORAJ /28.05/
3. ZS 2 TOMASZÓW LUB. /28.47/
4. II LO CHEŁM /28.49/
5. ZS 1 TOMASZÓW LUB. /28.50/
6. ZST PUŁAWY /29.00/
7. ZS JANÓW PODLASKI /29.50/
8. IV LO ŁUKÓW /30.02/
9. V LO LUBLIN /30.16/
10. ZS 1 LUBLIN /30.29/
11. ZS 2 KRAŚNIK /30.30/
12. ZSEiM CHEŁM /30.46/