Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Komunikat Rejonowej Licealiady
Sztafety pływackie i zawody ind. - 19.11.2018 r.- I LO w Chełmie

6x25m st. dowolnym dziewcząt

1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 1:33,09    16 pkt     
2. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 1:47,32    15 pkt
3. I LO ŚWIDNIK /op. Jolanta Kołodziejczyk/ 1:53,01    14 pkt
4. II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 2:00,46       13 pkt        
5. ZSZ 1 i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 2:13,45       12 pkt

6x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 1:20,45    16 pkt         
2. ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 1:26,36    15 pkt        
3. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 1:27.33    14 pkt    
4. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 1:31.64    13 pkt    

Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały 2 sztafety

Zawody indywidualne

50m st. motylkowym kobiet    

1.    Borowiec Weronika I LO CHEŁM    0:32,94    21
2.    Kaliszuk Aleksandra I LO WŁODAWA    0:40,27    20
3.    Cukrowska Kinga I LO CHEŁM    0:44,15        19

50m st. motylkowym mężczyzn

1.    Gębicki Filip I LO CHEŁM        0:29,58    24
2.    Pukhovych Aleksander ZSZ i II LO WŁODAWA    0:29,98    23
3.    Hrynchyshyn Danilo ZST CHEŁM        0:33,27    22

50m st. grzbietowym kobiet

1.    Nadolska Julia I LO CHEŁM        0:32,74    21
2.    Padowska Anna I LO CHEŁM        0:37.92    20
3.    Błąkała Ines I LO ŚWIDNIK        0:44,19    19
4.    Tokarska Klaudia II LO CHEŁM        0:46,06    18
5.    Łagód Natalia II LO ŚWIDNIK        0:48,14    17
6.    Anisiewicz Aleksandra I LO WŁODAWA        0:55,41    16
7.    Puszkar Tatiana ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:58,79    15

50m st. grzbietowym mężczyzn

1.    Wygadańczuk Patryk ZST CHEŁM    0:33.19    24
2.    Ptaszyński Adam II LO ŚWIDNIK    0:33.28    23
3.    Zając Maciej I LO CHEŁM    0:36.64    22
4.    Kowalczuk Michał I LO CHEŁM    0:37,07    21
5.    Odyniec Bartosz ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:37,38    20
6.    Paciorkowski Krzysztof ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:53.74    19

50m st. klasycznym kobiet

1.    Dybcio Karolina I LO CHEŁM    0:39,83        21
2.    Kowalczuk Agnieszka I LO CHEŁM        0:45.46        20
3.    Dziedzic Emila I LO CHEŁM        0:47,77        19
4.     Majchrzak Natalia I LO ŚWIDNIK        0:48,47        18
5.    Gęsior Maria I LO ŚWIDNIK        0:49.55        17
6.    Wysocka Klaudia II LO ŚWIDNIK        0:50,09        16
7.    Trochimiuk Aleksandra I LO WŁODAWA        0:52,24        15
8.    Oreńczuk Martyna I LO WŁODAWA        1:02,09        14

50m st. klasycznych mężczyzn

1.    Siejo Mateusz I LO CHEŁM        0:31,88        24
2.    Rogalski Bartosz PCEZ  ŚWIDNIK        0:35,56        23
3.    Pyda Filip PCEZ  ŚWIDNIK        0:39,27        22
4.    Blinowski Mateusz I LO CHEŁM            0:40.26        21
5.    Jańczak Michał ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:42,74        20
6.    Kolenda Ignacy II LO CHEŁM        0:43,27        19
7.    Kaźmierczuk Hubert I LO WŁODAWA        0:44.66        18

50m st. dowolnym kobiet

1.    Furtak Beata I LO CHEŁM        0:33,23    21
2.    Tulikowska Eliza II LO CHEŁM        0:34,54    20
3.    Barabas Joanna ZSE i M CHEŁM        0:34,92    19
4.    Kulesza Julia I LO WŁODAWA        0:35,18    18
5.    Kalinowska Julia II LO ŚWIDNIK        0:35,71    17
6.    Filipek Julia I LO WŁODAWA        0:42.59    16
7.    Jurczuk Małgorzata I LO ŚWIDNIK        0:44,56    15        

50m st. dowolnym mężczyzn

1.    Szulierz Michał I LO ŚWIDNIK        0:26.34    24
2.    Wójcik Mateusz II LO CHEŁM        0:28,74    23
3.    Kołodziejczyk Mateusz I LO CHEŁM        0:29.14    22
4.    Russo Luca I LO CHEŁM        0:31,06    21
5.    Piech Sebastian I LO WŁODAWA        0:31,22    20
6.    Gromysz Maciej ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:32,34    19
7.    Kalivoshko Tymofil ZSZ 1 i II LO WŁODAWA    0:32,37    18

Do zawodów finałowych zakwalifikowała się czołowa trójka z każdego stylu

Punktacja rejonowa dziewczęta indywidualnie

1.    I LO  CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 181 pkt    16pkt
2.    I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 99 pkt    15pkt
3.    I LO ŚWIDNIK /op. Lidia Grobel-Wiśniewska/ 69 pkt    14pkt
4.    II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 50 pkt    13pkt
5.    II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 38 pkt    12pkt
6.    ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski/ 19 pkt    11pkt
7.    ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 15 pkt      10pkt

Punktacja rejonowa chłopcy indywidualnie

1.    I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 155 pkt    16pkt
2.    ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 119 pkt    15pkt
3.    ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 46 pkt    14pkt
4.    PCEZ ŚWIDNIK /op. Joanna Wójcik/ 45 pkt    13pkt
5.    II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 42 pkt     12pkt
6.    I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 38 pkt    11pkt
7.    I LO ŚWIDNIK /op. Jolanta Kałodziejczyk/ 24 pkt    10pkt
8.    II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 23 pkt      9pkt

Zawody Wojewódzkie odbędą się w dniu 05.12.2018 r. AQA Arena w Lublinie. Sędzia główny: mgr Mariusz Raćkowicz

Prezes ZMSZSw Chełmie
 mgr Marian Sikorski