Dzisiaj jest: 15 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

KOMUNIKAT REJONOWEJ LICEALIADY
DRUŻYNOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA  DZ. i CHŁ. - 08.10.2019 r. Chełm

DZIEWCZĘTA  

1. ZSE i M w Chełmie              772 pkt. /op. Sebastian Kogut/pkt.16
2. ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie    619 pkt. /op. Karol Repa/pkt.15
3. I LO w Chełmie                  592 pkt. /op. Monika Klimkowska/pkt.14
4. ZSG i H w. Chełmie              554 pkt. /op. Bożena Szukało/pkt.=
5. II LO w. Chełmie                443 pkt. /op.  Kinga Krawczyk/pkt. =
6. ZSB i G w Chełmie               436 pkt. /op. Edyta Kudyba, Leszek Kołosiński/pkt.=
7. IV LO w Chełmie                 429 pkt. /op. Renata Janiuk/pkt.=
8. ZSE i T  w Chełmie              317 pkt. /op. Jacek Siry/pkt.=
9. ZST w Chełmie                  247 pkt. /op. Dariusz Jabłoński/pkt.=

CHŁOPCY

1. ZSE i M w Chełmie              833 pkt. /op. Piotr Moliński/pkt.16
2..ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie   816 pkt. /op. Andrzej Wysokiński/pkt.15
3..I LO w Chełmie                 773 pkt. /op. Aneta Wdowiak/pkt.14
4  ZST w Chełmie                  735 pkt. /op. Mieczysław Czwaliński/pkt.=
5. II LO w. Chełmie               721 pkt. /op.  Adam Kot/pkt.=
6. ZSE i T  w Chełmie            618 pkt. /op. Mariusz Półtorak/pkt.=
7. ZSB i G w Chełmie             598 pkt. /op. Marcin Żyliński/pkt.=
8. IV LO w Chełmie                488 pkt. /op. Grzegorz Sykuła/pkt.=
9. ZSG i H w. Chełmie            385 pkt. /op. Janusz Lesicki/pkt.=

INDYWIDUALNIE DZIEWCZĘTA

100m.
1. Zielińska Paulina      ZSEiM Chełm     13,72
2. Fabiańczyk Martyna     I LO Chełm     14,38
3. Kogut Nikola          ZSEiM  Chełm    14,96

400 m
1. Szeliga Martyna          ZSG i H Chełm    1:03,84
2. Oleszczyńska Amelia     I LO Chełm         1:09,33
3. Pszczoła Weronika       ZSEiM Chełm      1:13,47

800 m
1. Jargieła Katarzyna         ZSEiM Chełm      2:46,04
2. Giers Wioleta              ZEEiM Chełm      2:52,25
3. Panas Oliwia                II LO Chełm        2:55,62

Skok w dal   
1. Kalinka Martyna         ZSZnr1 i II LO Włodawa    4,75 m
2. Magryta Katarzyna    I LO Chełm                  4,44
3. Kuczyńska Paulina       ZSEiM Chełm                4,41   

Skok wzwyż
1. Męka Aleksandra        ZSEiM  Chełm             135 cm
2. Mazurek Patrycja        ZSEiM  Chełm            125
3. Mocarska Aleksandra  ZSBiG  Chełm                120

Pchnięcie kulą 4kg
1. Kaczyńska Ewelina     ZST Chełm                  10,21 m
2. Polkowska Nikola       ZSBiG Chełm               8,75
3. Góra Wiktoria         ZSZnr1 i II LO Włodawa     8,24

Rzut oszczepem 600g
1. Stępień Julia               ZSZnr1 i II LO Włodawa       21,90 m
2. Krysa Magdalena       ZSZnr1 i II LO Włodawa       10,52
3. Mazurek Natalia        ZSBiG Chełm                           8,93

Sztafeta 4x100m
1. ZSEiM Chełm                          54,69
2. I LO Chełm                              57,06
3. ZSGiH Chełm                            59,81
4. ZSZnr1 i II LO Włodawa       1:00,71,
5. II LO Chełm                           1:02,95
6. IV LO Chełm                          1:04,44
7. ZSBiG Chełm                         1:06,52
8. ZSEiT Chełm                          1:07,06
9. ZST Chełm                              1,07,73

INDYWIDUALNIE CHŁOPCY

100 m
1. Kasietczuk Adrian            ZSEiM Chełm    12,13
2. Korzeniewski Bartłomiej      ZSEiM Chełm    12,57
3. Stocki Łukasz                I LO Chełm     12,59

400 m
1. Bańka Łukasz              I LO Chełm             56,00
2. Zezula Remigiusz        ZST Chełm                 56,15
3. Marczuk Łukasz          ZSZnr1 i II LO Włodawa   56,64

1500 m
1. Naumiuk Kacper             ZSZnr1 i II LO Włodawa    4:57,25      
   Rudzki Mateusz              ZSEiM Chełm             4:57,25
3. Wójcicki Paweł               II LO Chełm            5:01,99

Skok w dal
1. Książek Mateusz           ZSZnr1 i II LO Włodawa     5,54 m
2. Dufek Szymon               I LO Chełm                5,52
3. Hojarski Dominik           ZST Chełm                   5,46  

Skok wzwyż
1. Jaworski Arkadiusz        ZSZnr1 i II LO Włodawa       163 cm
2. Kucharski Daniel           ZSZnr1 i II LO Włodawa      155
3. Zagożdżan Dominik      ZSEiM Chełm                     140

Pchnięcie kulą 5kg
1. Ignatiuk Dawid              ZSZnr1 i II LO Włodawa         11,81 m
2. Farian Sebastian            ZSBiG Chełm                   11,38
3. Rafalski Adrian             ZSBiG Chełm                   10,50

Pchnięcie kulą 6kg
1. Misterek Kamil              IV LO Chełm                  11,18 m
2. Szymonowicz Szymon  ZST Chełm                            11,00
3. Godlewski Patryk         ZSEiM Chełm                     10,56

Sztafeta 4x100m
1. I LO Chełm                  48,60
   ZSEiM Chełm                48,60
3. ZSZnr1 i II LO Włodawa  48,77
4. ZST Chełm                   50,05
5. II LO Chełm                 50,96
6. ZSEiT Chełm                52,54
7. ZSBiG Chełm                52,97
8. IV LO Chełm                53,79
9. ZSGiH Chełm                54,97    

Do zawodów Wojewódzkich awansują  dwa pierwsze zespoły ci którzy zajęli miejsca 1-3 miejsca indywidualnie z poszczególnych konkurencji dwie pierwsze sztafety 4x100m. Zawody Wojewódzkie 16.10.2019 r. w Lublinie  Stadion al. Zygmuntowskie

Prezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski